Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερή διαφορά σε μόλις λίγα χιλιόμετρα! Γαλαταδες σχεδόν έκοψε και κρύα βρύση(7-8 χιλιόμετρα νότια) ρίχνει τάλιρα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Τρομερή διαφορά σε μόλις λίγα χιλιόμετρα! Γαλαταδες σχεδόν έκοψε και κρύα βρύση(7-8 χιλιόμετρα νότια) ρίχνει τάλιρα!!

Αυτη ειναι η μαγεια ,.... αρκεί να μενεις κρυα βρύση χαχαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Τρικαλα καρδιτσα ακομα τιποτα ;;...εχετε υετο η μπα ;;

Σε ένα χωριό που είμαι καμία 20αρια Χιλ νότια της Καρδίτσας τώρα ξεκίνησε αλλά λίγα πράγματα προς το παρόν.καρδιτσα δεν ξέρω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καρδιτσα εχει περιπου μια ωρα που ριχνει με αρκετη ενταση αλλα υψηλη Τ

δυσκολο να καταφερει να στρωσει μια πετσα σε χορτα και αυτοκινητα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Τρικαλα καρδιτσα ακομα τιποτα ;;...εχετε υετο η μπα ;;

μπα....δες κι εδώ αν θες να χεις εικόνα: https://www.meteolive.gr/p/trikalacity4.html

ίσως αργότερα γίνει κάτι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Τρικαλα καρδιτσα ακομα τιποτα ;;...εχετε υετο η μπα ;;

Χιονίζει απο τις 12 αλλά δν έχει δυναμική φίλε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω κοντεύουμε μείον 1 και χορταίνει ριχνει 2 ευρα Τώρα ..φτάσαμε 15 ποντους και εχουμε το καλύτερο χιονι του χειμώνα ολοι 

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CLAPSANTO είπε:

Εδω κοντεύουμε μείον 1 και χορταίνει ριχνει 2 ευρα Τώρα ..φτάσαμε 15 ποντους και εχουμε το καλύτερο χιονι του χειμώνα ολοι 

Και εδώ είναι το καλύτερο του χειμώνα εστω και αυτος ο μίσος πόντος π εχει κατω τώρα χαχα,δεν είχαμε δει ουτε νιφαδα μέχρι σημερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@CLAPSANTO επειδή κατά βάση κοιτάω υετό gfs έχω παρατηρήσει σε πολλές κακοκαιρίες ενώ πέφτει μεσα στην ποσότητα πέφτει έξω στις ώρες καθώς ο καλός υετός που δινει έρχεται πάντα 2-3 ώρες πριν απο αυτο π δείχνει,φεριπιν σήμερα έδινε peak 1 me 4 ενώ υετικα το peak για εδώ ήταν 9-12(και σε άλλες κακοκαιρίες το έχω παρατηρήσει)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, tommy8 είπε:

@CLAPSANTO επειδή κατά βάση κοιτάω υετό gfs έχω παρατηρήσει σε πολλές κακοκαιρίες ενώ πέφτει μεσα στην ποσότητα πέφτει έξω στις ώρες καθώς ο καλός υετός που δινει έρχεται πάντα 2-3 ώρες πριν απο αυτο π δείχνει,φεριπιν σήμερα έδινε peak 1 me 4 ενώ υετικα το peak για εδώ ήταν 9-12(και σε άλλες κακοκαιρίες το έχω παρατηρήσει)

Σήμερα  βγήκε αλλού η σύγκλιση πρέπει να βγήκε εδω και στη Κοζάνη και πιο ανατολικά ..Γιατί ε,ένα μου τον εδινε νωριτερα και έπεσε αργότερα γενικα είχε πρόβλημα ο τζιφος μεγαλο σ αυτη τη κακοκαιρια 

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...