Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα άσπρισαν στέγες και χόρτα. Μου φαίνεται ή στην δορυφορική δείχνει να έρχεται από νότια και άλλο σύννεφο με υετο ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον @sotos*snow στο Μακροχώρι βλέπω από την κάμερα έριξε πολυ περισσότερο έστρωσε και ο δρόμος εκεί; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξανά ξεκίνησε χιονόπτωση στο Πλατύ, άντε μήπως πάμε για μια καλή έξαρση να πιάσει και ο δρόμος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 0,6 βαθμούς  η  Θερμοκρασία στο χωριό με - 1,0 dp .Άρχισε  λοιπόν να χιονίζει  στα 280μ στην ΒΑ Βοιωτία  ! Αργότερα θα ανέβω προς Λαμια .Ελπίζω να συνεχίζουν τα φαινόμενα . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Harry031 είπε:

Απο το σπιτι μου διπλα στο αεροδρομιο

Χαχαχαχα φαίνεται η παπλαμουδα πανω στο αμάξι,,στρωνει τούφες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολιτικά Ευβοίας, πολλή βροχή,, το θερμόμετρο του σπιτιού έλεγε 4,5 βαθμούς, στο αμάξι όμως έλεγε 6. Την ώρα που πέρναγα από τη διασταύρωση των Ψαχνών προς βόρεια Εύβοια, μόλις άραζε ένα περιπολικό, ενδεικτικό ότι στον Άγιο ρίχνει πολύ πράμα....

Μαλακάσα τώρα π ρίχνει καλούτσικα βροχή με 6 βαθμούς, θερμόμετρο αυτοκινήτου...

 

Ότι καλύτερο μέσα στο Μάρτιο το θάψιμο των βουνών μας!

Επεξεργάστηκε από Μεσσαπός
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά έχουν αργήσει τα φαινόμενα;;Λαμία έχει καμία ώρα που με δυνατό χιονόνερο και 3c,όλα το βράδυ ασθενικά πραγματικά,πέφτει γρήγορα η Τ.Στη βόρεια πόλη το γυρνάει λογικαυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οτι θα περιμενα Μαρτη για να δω χιονι δε το περιμενα χαχα! Χωνει ασταματητα και η δορυφορικη γεμιζει απο πανω μας. Ενα 5 ποντο το χει σε ευκολες επιφανειες ανετα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Πάνω σπο 5 πόντους χιονι εδώ στο Μακροχωρι στον κάμπο με 0,7 και χιονίζει ακόμα πυκνά ! http://www.stravon.gr/makrochori/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Ρε παιδιά έχουν αργήσει τα φαινόμενα;;Λαμία έχει καμία ώρα που με δυνατό χιονόνερο και 3c,όλα το βράδυ ασθενικά πραγματικά,πέφτει γρήγορα η Τ.Στη βόρεια πόλη το γυρνάει λογικαυ

Τα ιδια φιλε μου και χειροτερα εδω ουτε τ ουτε φαινομενα....μιλαμε παει για αλλο ενα φετινο σιχαμα ελεος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Delsnow είπε:

Τα ιδια φιλε μου και χειροτερα εδω ουτε τ ουτε φαινομενα....μιλαμε παει για αλλο ενα φετινο σιχαμα ελεος...

δεν εχω ξαναδει αλλη χρονια τετοι δυσκολια για εστω μια απλη χιονοπτωση..ΔΕν μας θελει τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0,1 πλέον  η Θ στο χωριο.  Πρέπει να χιονίζει και στην Θήβα χωρίς να το έχει στρώσει . 

Κρυονέρι βρέχει με 4 βαθμούς αλλά πέφτει σιγά σιγά η Θερμοκρασία . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Ενημέρωση από γονείς μέσα στην πόλη των Τρικάλων! Ένα τίποτα με μπόλικο καθόλου...Ο πατέρας μέσα στην απογοήτευση! Χαχα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...