Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Δεν ειμαι πανω, η μανα μου μου στελνει που ειναι χιονοτρελαμενη αλλα φετος εχει πιει ολες τις καιρικες πικρες

Aστα να πανε..δεν μας θελουν τα χιονια φετος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τέτοια ένταση δεν στρώνει.....Θέλουμε κάτι δυνατό για να αρχίσει να πιάνει.  Λέτε να κάτσω ή να κοιμηθώ και το πρωί θα έχει στρώσει 😂;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ Μακροχώρι την γανούδα την κατάφερε στις σκεπές και τα χόρτα απλά έκοψε λίγο από πάχος και ένταση.....το καλό είναι ότι πέφτει καθαρό χιονάκι με αρνητικό σημείο δρόσου  θερμοκρασία 1,3 βαθμοί ....μια καλή έξαρση μέχρι το πρωί και είμαστε τέλεια....

http://www.stravon.gr/makrochori/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BillG είπε:

Υετός για την πόλη της Θεσσαλονίκης δεν υπάρχει;;;

Σήμερα, Πέμπτη και Παρασκευή είναι πιθανό το σενάριο να περνούν μυγακια ανά περιόδους στην πόλη. Συνολικά αν τα αθροίσουμε όλα αυτά δε θα βγάζουν ούτε 5' κανονικής χιονόπτωσης...

Καληνυχτω με 1.4 κ -0.4 σ.δ. κ αερομεταφερόμενα  μυγακια που τα μετράς κυριολεκτικά ένα ένα στην λάμπα. Ίσως αργότερα να καταφέρουν να γίνουν κ ένα μικρό κοπάδι. Καλή συνέχεια σε όλους χιονιζομενους ή μη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή σας νύχτα, χαιρετώ, μακάρι να έχουν ασπρίσει όλα το πρωί! Τώρα συνεχίζει να ρίχνει με την ίδια χαμηλή ένταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, geornik said:

Η Αδριατικη εφτιαξε ηδη μινι sea effect...μεθαυριο θα δουμε το Αιγαιο να φτιαχνει το βαρβατο δικο του...

 

Εχουν θαφτει απιστευτα αυτοι https://fb.watch/bDARPV76Qk/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας καληνυχτώ κι εγώ λοιπόν με χόρτα και σκεπές άσπρες πλέον (έπιασαν μια άσπρη κρούστα) και πυκνή χιονόπτωση αλλά με μέτριου μεγέθους νιφάδες με τη θερμοκρασία στον 1,2 και το dewpoint στο -0,4...... 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Στην Ελασσόνα και στην Τσαριτσάνη πρέπει να χιονίζει

Ετοιμασου θα το δουμε τα ντιου μηδενιζουν σιγα σιγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, carpe diem είπε:

Καρπενήσι -1 αλλά βλέπω το φεγγάρι 🌙 

Να πέσω για ύπνο; 

Ερχεται καλό κύμα από Ιόνιο, που έδωσε και καταιγίδα Πάτρα.....ή τουλάχιστον μπουμπουνητά!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...