Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάχυναν λίγο οι νιφάδες μάλλον πέφτει επιπλέον η θερμοκρασία! Προς το παρόν δεν είναι για στρώσιμο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πυκνή χιονόπτωση κι εδώ Μακροχώρι μεσαίου μεγέθους νιφάδες αλλά πυκνή χιονόπτωση ...ζήτημα χρόνου η χιονόστρωση.... 

http://www.stravon.gr/makrochori/

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Πυκνή χιονόπτωση κι εδώ Μακροχώρι μεσαίου μεγέθους νιφάδες αλλά πυκνή χιονόπτωση ...ζήτημα χρόνου η χιονόστρωση.... 

http://www.stravon.gr/makrochori/

Επιτέλους!!!φυσαααααα...στειλεεεε...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Όνειρο Σωτο,άντε και καλά χιόνια να έχετε.

Να σαι καλά ρε Γιώργο ... και σε σένα εύχομαι! Να δούμε τι θα δούμε μέχρι το πρωί .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Επιτέλους!!!φυσαααααα...στειλεεεε...🤣🤣

Λογικά θα σας κάνει κι εσάς κάτι δεν μπορεί.... αν έρθει έστω και για κάποιες ώρες αξιόλογος υετός θα είναι σε χιόνι θερμοκρασίες είμαστε αρκετά καλά προς το παρόν παντού στην κεντρική Μακεδονία....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Να σαι καλά ρε Γιώργο ... και σε σένα εύχομαι! Να δούμε τι θα δούμε μέχρι το πρωί .....

Σου εύχομαι να δυσκολευτεις να ανέβεις Βέροια το πρωί φίλε χαχα,να είσαι καλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βήσσανη Πωγωνίου δίνει ρέστα η ιδιαίτερη πατρίδα απόψε,άντε ρε παίδες όσο πιο πολύ όπου χιονίζει να γεμίσουμε όμορφες εικόνες από όλη την Ελλάδα....να σπάσει το γκρίζο.....FB_IMG_1646776486196.thumb.jpg.b7c6b79e9879d8f58981f0668e970086.jpgFB_IMG_1646776476133.thumb.jpg.e30261c8838509541f7b746dd699b8c1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοχαμος εδω και αρκετη ωρα. Τα παντα κατασπρα, εχει πιασει και στο δρομο αλλα δεν φαινεται να μπορει να φορτωσει ευκολα ποντους. Και μονο που το κανει Μαρτη παντως αυτο ευχαριστημενοι με το παραπανω να 'μαστε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Σου εύχομαι να δυσκολευτεις να ανέβεις Βέροια το πρωί φίλε χαχα,να είσαι καλά.

6:30 θα ανέβω Βέροια για δουλειά... αλλά έχω χιονολάστιχα.....😉 

1,4 και ασπρίζουν χόρτα , σκεπές και εύκολες επιφάνειες σιγά σιγά.... αρνητικό dewpoint πλέον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Τι να πω θα δείξει αργότερα,τι βίντεο λες Γιώργο;από την δικιά μας Μηλιά είναι φίλε.

Χαχα, οχι εννοω ειναι απ´τ´αγραφα αυτα που γινονται γιανα μη χιονισει πιο κατω

19 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Ευτυχως που εισαι εδω παπλαμουδα γιατι αν τα εγραφα μονο εγω μιας και ειμαι συνηθως μονος στις αναφορες για Γιαννενα μπορει και να μην με πιστευε κανενας.

Αστα να πανε.

Δεν ειμαι πανω, η μανα μου μου στελνει που ειναι χιονοτρελαμενη αλλα φετος εχει πιει ολες τις καιρικες πικρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει με αμείωτη ένταση η βροχή εδώ, η Τ στους 4 στο αεροδρόμιο με ΔΒΔ. 6 βαθμούς έδινε το ευρωπαϊκό για τώρα και 3 ο τζίφος... μας συμφέρει να βγει ο τζίφος μέχρι το πρωί εννοείται χαχαχα. Καληνύχτα και καλά χιόνια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο βράδυ από εδω ο υετος έχει τελειώσει φυσικά καμία σχέση με το που τον έδινα  τα μοντέλα πλην άικον καλά χιόνια στους στερηεμενους όλους της κεντρικής Μακεδονίας και της Θεσσαλονίκης μακαρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ευρωπαικο απο κει που ελεγε συννεφια κ πιθανοτητα για χιονακι,  τα τουμπαρε ολα καργα χιονι μεχρι αργα το πρωι χαχ ε ρε  καρναβαλομοντελο.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...