Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Pupazzo di Sole είπε:

Μόνο σαλονικα κρατάει πίσω από τα τείχη 🤣

Θα χιονισει κι εκει.Η σημαντικοτερη χιονοκαιρια φετος θα ειναι αυτη σε ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ επιπεδο,που μολις αρχισε και θα κρατησει ως κυριακη,που δυστυχως απαξιωθηκε απο σοβαρους μετεωρολογους στο βωμο μιας ανουσιας "κοντρας".

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ριτσώνα έντονο χιονόνερο (μεγάλες νιφάδες με βροχή μαζί) και θερμοκρασία 2 βαθμούς (αυτοκινήτου). 

Όλα αυτά με -4 στα 850, αύριο θα έχουμε -7...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει κατι μικρά ασπρα πραγματάκια που πέφτουν από τον ουρανό εδώ στο κέντρο. Εξωγήινοι, ή έχει να  κανει με τα όσα γινονται βόρεια, ραδιενέργειες κλπ? 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0 βαθμούς και ολική χιονόστρωση στο Κάστρο, 2 βαθμός και χιονόνερο στο Μαρτίνο , αν και είχε στρωμένο χιονάκι. Ο βορειοανατολικός άνεμος κάνει την ζημιά προς τον Ευβοϊκό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 minutes ago, oldboy332 said:

Το πιο φοβερο χιόνι που έχω δει στην ζωή μου !!!!! Διασταύρωση Ακραιφνιου ,κάτω από 100μ υψόμετρο . Οι νιφάδες είναι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ! Λες και κάποιος έχει πατήσει την αργή κίνηση πέφτουν.

 

Oρισμός τουφας!!Δωσε και αλλα βιντεο αν μπορείς!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κινείται φιλος στην ΕΟ Αθηνων Λαμιας και στο υψος του Καστρου τωρα ριχνει απιστευτα πυκνο κ μεγαλο χιονι ...πιανει μου λεει στην εθνικη κατω στο δρομο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Snowchain είπε:

Oρισμός τουφας!!Δωσε και αλλα βιντεο αν μπορείς!!

Δυστυχώς συνέχισα στον δρόμο μου για Λαμία. Ας ελπίσουμε στο γυρισμό να πετύχω αντίστοιχες καταστάσεις. Ένα ακόμα βιντεάκι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το έστρωσε στη βόρεια πλευρά της Λαμίας προς νοσοκομείο και περιφερειακό,κέντρο χιονόπτωση μόνο,δε βοηθούν οι Τ.Θαψιμο στο γύρω βουνά,Παύλιανη έχει 40 ποντο και συνεχίζει δυναμικά

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...