Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 minutes ago, nikolas 2365 said:

ΠατσαβούρΙα Σχηματάρι. Ήταν που θα είχε 7 βαθμούς..χαχα

O Τζίφος έδινε χιονόπτωση από τα 400μ και πάνω και επίπεδο παγοποίησης από 600 έως 700μ πάνω. Χαχαχα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

O Τζίφος έδινε χιονόπτωση από τα 400μ και πάνω και επίπεδο παγοποίησης από 600 έως 700μ πάνω. Χαχαχα!

Παίζει nowcast ο αυλώνας να είναι πολύ πιο δυτικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4c στα 178μ του Χαϊδαρίου με 1c σημείο Δρόσου.Γενικα αρκετα χαμηλές t στα δυτικά πεδινά.

Απ' το Κερατσίνι και δυτικότερα έχει χαθεί ο ορίζοντας όπως βλέπω από τον Ταύρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει πέσει πολύ χιόνι απ τα 150 μέτρα περίπου και πάνω στην βόρεια Εύβοια. Απ ο, τι μου είπαν στο χωριό Καστανιώτισσα έχει πάνω από 30 πόντους!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα δυτικά του νομού παίζουν μπαλιτσα τώρα εμείς εδώ πολύ ψηλά θερμοκρασιακά ακόμα και από γειτονικές περιοχές...6.9 στον Γέρακα χωρίς υετο, Πεντέλη ήδη 3.6, και τα Βριλήσσια μια ανάσα από εμάς 5.6...παμς να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φυλή στα ξαδέρφια μου στα 365 μέτρα χιονόπτωση με 2.6...ειναι λίγο πάνω απ' τον μετεωρολογικό σταθμό του meteoclub

http://fyli.meteoclub.gr/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λουτρά Αιδηψού χιονίζει κανονικά δίπλα στο κύμα. Λιχαδα βόρεια Εύβοια το χει στρώσει κανονικά! 

Πολυ δυνατή η κακοκαιρία τελικά! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 βαθμοι Ελευσινα με -4 στα 850 βαση προβλεψης!

και καιρος καρακλειστος!

Εχει δυναμικη το συστημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξασθενούν σταδιακά τα φαινόμενα εδώ, πλέον ψιλοβροχο με νιφάδες και δυνατό Δυτικό. Εμφάνισε κάποια λίγα φαινόμενα για το βράδυ ο τζίφος για να δούμε...

Επανήλθε και η κάμερα στους Κωφούς, στα 500μ της Όθρυς. Απο το πρωί έως τώρα:

ezgif-2-39d4e649c6.thumb.gif.17647aecbac97d8ed430687890a4eeb4.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοκουρτινες ως χαμηλα, θα εβαζα στοιχημα οτι χιονιζει πανω απο τα 300-350 μ. Δυτ. Αττικη και οντως ο Τεο το επιβεβαιωνει (οπως τωρα ειδα στο μνμ του)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, oldboy332 είπε:

Το πιο φοβερο χιόνι που έχω δει στην ζωή μου !!!!! Διασταύρωση Ακραιφνιου ,κάτω από 100μ υψόμετρο . Οι νιφάδες είναι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ! Λες και κάποιος έχει πατήσει την αργή κίνηση πέφτουν.

 

Αυτό μπορεί να σε τραυματίσει όντως!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...