Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέραν 'όλων' η σημερινή νυχτιά είναι μαγευτική και... μαγευτική!!🙃

Μηδενίσαμε εδώ στα 250 του Γαλατσοκύψελου. 

Όνειρα παραμυθένια με σκέψεις για την επόμενη εβδομάδα αλλά και μέχρι αρχές Απριλίου διότι...  ...Ό καιρός δεν έχει καλούπια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Να και βίντεο

 

Δεν ανεβηκε φιλε μου!

*Γιωργο, κανε κατι να ανεβαινουν λιγο μεγαλυτερα βιντεο, δεν μπορει να ειμαστε με το χρονομετρο😂 εχω ανεπαναληπτη στουπα και να θυμισω οτι ειμαι παλιομαχαιρο κι εχω δει πολλες😂. Παιζει να ειδα τις μεγαλυτερες ισομεγεθεις , πυκνες νιφαδες της ζωης μου! Να ερχονται απο ΝΑ παρακαλω….το ειδα κι αυτο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γειά σας, με θυμάστε; Ύπνος δεν κολλάει, έκανα και κάτι διαβάσματα για GIS και παίρνω μάτι τη δορυφορική. Έχω την εντύπωση ότι πρέπει να μειώθηκαν τα φαινόμενα σε Χαλκίδα, κάνω λάθος; Το stream στο διάστημα 2-5 ο Τζίφος δείχνει ότι γυρνάει από ΒΑ σε καθαρό Β μέχρι να γίνει ΒΔ αργότερα. Πιθανόν λοιπόν να επηρεαστεί η Αττική περισσότερο όσο υπάρχουν συγκλισιογραμμές. Το πόσο θα καταφέρουν αυτές να περάσουν Πάρνηθα-Πεντέλη και να πάνε νοτιότερα από Μαρούσι... αμφίβολο.

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε καληνυχτες...Ελπιζω σε πρωινο ξυπνημα,με θαψιμο και συνεχη χιονοπτωση ως τις 11-12.Ελπιζω επισης σε αλλο ενα χιονι μεσα στον Μαρτη,ενα ακομα το Πασχα και αλλο ενα τον 15αυγουστο.Ευχαριστω(υποκλιση,αποχωρηση)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο wetterradar δείχνει όλη αυτή τη σύγκλιση που χιόνιζε τόση ώρα Χαλκίδα να κατεβαίνει προς Αττική. Δεν είναι ακριβές σε πρόβλεψη βέβαια. Στη Χαλκίδα βλέπω ξεκίνησε πάλι χιονόπτωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα George στουπα διαστημικη , αλλα τι να σε κανω που οι θερμοκρασιες μου ειναι γατακι….😂

 

Επεξεργάστηκε από EVIA 1987!!
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, Χιών said:

Πωπω μπείτε να δείτε Στενή, κόλαση

Στούπα βλέπω και σε Οινόφυτα οπότε όντως η σύγκλιση μεταφέρεται ανατολικότερα από Χαλκίδα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Στούπα βλέπω και σε Οινόφυτα οπότε όντως η σύγκλιση μεταφέρεται ανατολικότερα από Χαλκίδα. 

Δυτικοτερα θελεις να πεις, αλλα η συγκλιση θα παραμεινει εδω για αποψε! Μολις παμε για υπνο εμεις γιατι κουραστηκαμε ας παει οπου θελει😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ριχνει ακαταπαυστα στην Στενη! Πρεπει  να εχει βαλει πανω απο 20 εκ. Μετα την παυση που ειχε κατα τις 20.00 χθες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα...Η Ευβοια ανοιξε την αυλαια και η Ευβοια την κλεινει σιγα σιγα...Αλλα και η Κρητη δινει ρεστα...Ανωγεια μεσα στη νυχτα...Εβαλε πολλους ποντους το χωριο..Στουπαρα απο τις λιγες..Φανταζομαι τι εγινε στον Ψηλορειτη!!

275839764_4874253522628878_1210236518725152461_n (1).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...