Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λυπησουμε ρε καιρε..Πανω που μου πε η γυναικα να παμε για υπνο..Ολη μερα κυνηγαω φαντασματα και με δουλευει..Τι να της πω τωρα..Χιονιζει στη Χαλκιδα..Κατσε καμια ωρα μπας και ρθει καλλιθεα??Θα με κλειδωσει στο μπαλκονι..🤣Και της ειχα ταξει καλο χιονι σημερα..Επεσαν 105 νιφαδες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Λυπησουμε ρε καιρε..Πανω που μου πε η γυναικα να παμε για υπνο..Ολη μερα κυνηγαω φαντασματα και με δουλευει..Τι να της πω τωρα..Χιονιζει στη Χαλκιδα..Κατσε καμια ωρα μπας και ρθει καλλιθεα??Θα με κλειδωσει στο μπαλκονι..🤣Και της ειχα ταξει καλο χιονι σημερα..Επεσαν 105 νιφαδες...

Ταυτίζομαι απόλυτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ερχεταιιιιιιιιι! Η Παρνηθα εκλεισε εντελως! Τα φωτα του καζινο εξαφανιστηκαν. Ξεκινησε και εδω. Ισως ηρθε η ώρα της ολικής απο το πουθενα!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, menidi said:

ερχεταιιιιιιιιι! Η Παρνηθα εκλεισε εντελως! Τα φωτα του καζινο εξαφανιστηκαν. Ξεκινησε και εδω. Ισως ηρθε η ώρα της ολικής απο το πουθενα!!

Αυτά είναι, εμείς εδώ σε οριακές καταστάσεις τέτοιου τύπου... εκτός. Χαρείτε το!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω καληνυχτω παιδες...Ευελπιστω να κανει οτι καλυτερο μπορει και στη Χαλκιδαρα και οπου μπει και φτασει Αττικη...Αφενος μενω Καλλιθεα και δεν εχω "Ελπιδα"πλεον και αφετερου εαν δεν παω κρεβατοκαμαρα τωρα..Αυριο δεν εχει μακαροναδα με λουκανικα...🤣Θα μεινω με τις 15ποντες αναμνησεις της Ελπιδας..

20220124_194427.jpg

Καλο σαββατοτοβραδο απο τον παντοφλινο σας..

ws02805f.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...