Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές χειμερινής περιόδου 17-23 Μαρτίου....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπουκα τρομερη ξανα ....στρωμενα γυρω γυρω ολα ...η αυλη, τα δεντρα, τα αυτοκινητα, ο δρόμος.....

IMG_20220320_022447.jpg

IMG_20220320_022458.jpg

IMG_20220320_022435.jpg

IMG_20220320_022424.jpg

IMG_20220320_022414.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN said:

Καλα, απο "καλλιεργειες" δεν εχετε αναγκη θανασαρα μου.Τι να σας πουν οι φλωροι οι ανατολικοι;;;;

10 άτομα αν είχαμε στο λύκειο εδώ το 2005 με χρήση προϊόντων καλλιέργειας και 5 αν οδηγούσαν μηχανάκι. Τώρα παίζει να είναι και Κορυδαλλό. 🤣🤣 Επιβεβαιώνω το ποστ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανικός εδώ. νομίζω πως η μητέρα φύση μας μιλάει και μας λέει τα γνωστά...
''μα πόσο γατάκια οι χαρτες/μοντέλα .μετεωρολόγοι, ερασιτέχνες κτλ!!!
Δίνει πόνο τώρα με 1 βαθμό ..και γενικα υγρό καιρό.. ''περίεργο΄΄'

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Νομίζετε όλοι εσεις οτι εμείς του δυτικού τόξου θέλουμε την ελεημοσύνη σας?? Ε οχι!! Εχουμε ξεκινήσει ήδη την καλλιέργεια μπανανιάς στη Νίκαια και μάνγκο στο Μενίδι. Καθίστε εσείς με τα πορτοκάλια σας κάθε είδους. Απο τα δέντρα  ή απο τον  ουρανό!!

 

Δύο στενά από το σπίτι μου, μία μπανανιά φέτος είχε πολύ πράμα....

Χαρείτε φίλοι όπου το ρίχνει, το μαρτιάτικο χιόνι είναι πανέμορφο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν καταφέρει και το στρώσει στο κέντρο της Γλυφάδας πάντως θα είναι η πιο όψιμη χιονόστρωση στην ιστορία της περιοχής. Καλά δε το κόβω με τέτοιες Τ αλλά για την ιστορία το λέω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπωπω δεν θα μας αφησει καθολου αποψε.....αιμα θα μας παει ως το πρωί.....γραψε ιστορια λεβεντια και χωρις εκτακτο κσι χωρις ονομα!!!

Ονειρωδης νυχτα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Αντώνης Χιόνης said:

Εδώ ρίχνει χιονόνερο που ανά στιγμές γυρνάει σε νιφάδες

Ο Πειραιάς και οι γύρω γειτονιές του ξέρουμε τι κάνει? Βλέπω στις κάμερες τίποτα αλλά δε μπορώ να διακρίνω αν ρίχνει ψιλό ψιλό χιονόνερο έστω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ ούτε νιφάδα τσακιστή!!! ΜΗΔΕΝ!!! 🤣

Είναι σαν το μεθυσμένο. Πόσες φορές να ξεράσεις αν τα έχεις βγάλει όλα? Εκείνη την Πέμπτη στο Φίλιππο.... Μενίδι και Θρακομακεδόνες ξέρασαν κρουασάν, γκοφρέτες ,τα πάντα!

Τώρα καθόμαστε σε αφασία πάνω απο την τουαλέτα, με ανοικτό το στόμα και δεν βγαίνει τίποτα!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Ο Πειραιάς και οι γύρω γειτονιές του ξέρουμε τι κάνει? Βλέπω στις κάμερες τίποτα αλλά δε μπορώ να διακρίνω αν ρίχνει ψιλό ψιλό χιονόνερο έστω. 

Δεν γνωρίζω καθόλου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, menidi said:

Εδώ ούτε νιφάδα τσακιστή!!! ΜΗΔΕΝ!!! 🤣

Είναι σαν το μεθυσμένο. Πόσες φορές να ξεράσεις αν τα έχεις βγάλει όλα? Εκείνη την Πέμπτη στο Φίλιππο Μενίδι και Θρακομακεδόνες ξέρασαν κρουασάν, γκοφρέτες ,τα πάντα!

Τώρα καθόμαστε σε αφασία πάνω απο την τουαλέτα, με ανοικτό το στόμα και δεν βγαίνει τίποτα!

Πάντως μια ερώτηση. Γιατί σε βάζεις στο Δυτικό τόξο? Εγώ το Μενίδι το έχω stand alone κεντρικό φάση. Δε το λέω Δυτικό τόξο με τίποτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έκανα χιονοβολτα! ΤΡΟΜΕΡΑ τα Μελίσσια με διαφορα περισσότερο από παντού με χιονοστρωση στους κεντρικούς δρόμους!!Αγ Στεφανο ολική πλην δρόμων 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Πάντως μια ερώτηση. Γιατί σε βάζεις στο Δυτικό τόξο? Εγώ το Μενίδι το έχω stand alone κεντρικό φάση. Δε το λέω Δυτικό τόξο με τίποτα.

Το βάζουμε στο δυτικό τόξο απο την άποψη οτι όταν δει καλό χιόνι το δυτικό τόξο (Περιστέρι κτλ), σημαίνει οτι συνήθως εδώ έχουμε πολύ χιόνι. Αλλα έχεις δίκιο. Δεν το λές και δυτικό. Μόνο του είναι μη σου πώ χαχαα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκοψε εδω παλικαρια! 

Ειπαμε ειναι ανατολικά η φαση, απο εδω τρωμε τα σκορπια! 😂😂

Παραπονο βεβαια κανενα, φαγαμε καλα με τον Φιλιππο, βεβαια εχω μια υποψια πως θα ξυπνησουμε στα ασπρα αυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή συνέχεια στους Εσκιμ....εεεε στους φίλους του ανατολικού τόξου. Τους λυπάμαι πραγματικά που  το πρωινό της Κυριακής θα το χαραμίσουν στο ξεχιόνισμα των αυλών και των αυτοκινήτων τους. Τους έυχομαι να ρίξει τόσο χιόνι που να τους δυσκολέψει τη ζωή αύριο το πρωί. 

Καληνύχτα!!!!! Η αρχόντισσα βαριέται. Και είπαμε....αν δεν θέλει μια γυναίκα....δεν γίνεται ΤΙΠΟΤΑ!!

image.thumb.png.09181d74a52e69b9eb7609f0d47015aa.png

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...