Jump to content
billipiros12

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνεχομενη λασποβροχη απο το πρωι Ασπροπυργο...Εχει δυναμωσει το τελευταιο μισαωρο..Το αμαξι εχει γινει καφε...Μουνταδα και σκοταδια..

Εγω παντως εκμεταλλευομαι πληρως την ευκαιρια...Θεραπεια!!🤣θα βγω σε λιγο στην αλανα..

TA_LASPOLOYTRA.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ νερό στο Χελμό έως την κορυφή ....λιώνουν ταχύτατα τα τεράστια χιόνια του χειμώνα 

12 βαθμοί στο χωριό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιχαλόχωμα έριξε το πρωι στα Μελισσια....μουντος καιρος και 11,5-12οC η ελάχιστη θερμοκρασία....όμως η χθεσινή μερα και προς τα Άνω Μελίσσια είχε ενδιαφέρον ορεινών, μ' ένα ξέμπαρκο αγριογούρουνο να βγαίνει τσάρκα στα δρομάκια της περιοχής....Χόχλια γίναμε!!!

FB_IMG_1649310829220.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αγαπη μόνο χεχεχε

https://m.youtube.com/watch?v=IfLvo724OFA

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Beach-snow NG είπε:

Ψιχαλόχωμα έριξε το πρωι στα Μελισσια....μουντος καιρος και 11,5-12οC η ελάχιστη θερμοκρασία....όμως η χθεσινή μερα και προς τα Άνω Μελίσσια είχε ενδιαφέρον ορεινών, μ' ένα ξέμπαρκο αγριογούρουνο να βγαίνει τσάρκα στα δρομάκια της περιοχής....Χόχλια γίναμε!!!

FB_IMG_1649310829220.jpg

Επεσες και συ στη λουμπα φιλαρακι μου πρωην κεντρονοτιε...Ο Μιχαηλ ειναι...Μεταμφιεστηκε οπως προβλεπει και ο βουδισμος σε μια αλλη ζωη  με νεα μορφη και κατεβηκε στα προσηνεμα να ριξει καρφιτσες και βελακια...Η καταρα του αγριογουρουνου..Να μην ξαναδουμε αλλη ασπρη μερα...

Συμφωνα με αυτοπτη και αυτηκοο μαρτυρα που προσεγγισε το αγριογουρουνο το ακουσε που ψιθυριζε.."θα ρθει ρε δυτικος χιονιας..Θα σας δειξω εγω..Θα δειτε τι θα παθετε.."

xlapatsas.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Επεσες και συ στη λουμπα φιλαρακι μου πρωην κεντρονοτιε...Ο Μιχαηλ ειναι...Μεταμφιεστηκε οπως προβλεπει και ο βουδισμος σε μια αλλη ζωη  με νεα μορφη και κατεβηκε στα προσηνεμα να ριξει καρφιτσες και βελακια...Η καταρα του αγριογουρουνου..Να μην ξαναδουμε αλλη ασπρη μερα...

Συμφωνα με αυτοπτη και αυτηκοο μαρτυρα που προσεγγισε το αγριογουρουνο το ακοσε που ψιθυριζε.."θα ρθει ρε δυτικος χιονιας..Θα σας δειξω εγω..Θα δειτε τι θα παθετε.."

xlapatsas.jpg

Επιβεβαιώνω. Εγώ ήμουν  :}

 

Συννέφιασε στην Λάρισα, ωστόσο οι καταιγίδες ψοφάνε με το που περάσουν την Πίνδο. Δεν αποκλείεται κάποια ανατροφοδότηση όμως!

 

Δεύτερος γύρος καταιγίδων ξεκινάει για την Ήπειρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Επιβεβαιώνω. Εγώ ήμουν  :}

 

Συννέφιασε στην Λάρισα, ωστόσο οι καταιγίδες ψοφάνε με το που περάσουν την Πίνδο. Δεν αποκλείεται κάποια ανατροφοδότηση όμως!

 

Δεύτερος γύρος καταιγίδων ξεκινάει για την Ήπειρο.

Λίγα πραγματα Μιχαήλ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς την πρωινή βροχούλα με τους ισχυρότατους ΝΑ ανέμους… & την ψυχρά, εδώ και λίγη ώρα έχει διαδεχθεί ο ηλιος, η σκόνη και ο ΝΔ που έχει εκτοξεύσει την θερμοκρασία στους 25c…!!!! Παπαπαπαπα!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή ποτιστική στην Λάρισα ενώ βγήκε καταιγίδα νότια. Α. Και ένα χθεσινό σκονοηλιοβασιλεμα.

IMG_20220407_124030.jpg

IMG_20220406_194112.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Λίγα πραγματα Μιχαήλ. 

Βασίλη μέχρι το βράδυ θα βγαίνουν κατά περιόδους καταιγίδες.. Εγώ πάντως βλέποντας τόσα ηλεκτρικά είμαι αισιόδοξος για το νερό που έχει πέσει, εκεί που δεν υπάρχου σταθμοί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή ένταση για λίγο αλλά έκοψε τώρα. Ακούγονται και τα πρώτα ηλεκτρικά της σεζόν στα δυτικά!! Καλή αρχή καταιγιδάκιδες!

Ρίχνει πολύ καλά τώρα!!

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να και τα πρώτα μαματους!.IMG_20220407_131200.jpg

IMG_20220407_131218.jpg

Βέβαια εννοείται καμιά σχέση με αυτά που είχαμε πέρσι στα τέλη Ιουνίου! Τα οποία θα τα μνημονεύω για πάντα!

 

 

IMG_20210621_210059.jpg

IMG_20210621_210046.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει ακόμη καλά. Τ στους 16, 1.8mm. Να κρατήσει λίγο ακόμη να φτάσουμε τα 5mm έστω..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3mm τη νύχτα στον ποταμό Κέρκυρας 

Στους 18 βαθμούς τώρα στο νησί 21 εδώ Ζωγράφου και 15 στα Καλάβρυτα μετά την πρωινή βροχή 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...