Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγηκα λιγο εξω και ειχε μια εικονα προς ΒΒΔ μου, καποιες αναπτυξεις που δεν αποκλειεται να προλαβουν.....τελικο σταδιο υπομονης.....32,5οC σημερα στα Μελισσια, αλλα η τσιμπημενη υγρασια ανεβαζει την θερμη αισθηση ψηλα.....

IMG_20220606_175736.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θανο @MeteoTirnavos εκτός από έναν πυρήνα βορειοδυτικά μου, ο οποίος όμως είναι ανατολικά σου, βλέπω κάτι πολύ ενδιαφέρον δυτικά σου, τι βλέπεις εσύ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειχε ψωμι σημερα η μερα απο θεαμα αλλα λιγη οργανωση παραπανω να ειχε και θα γινοταν χαμος

Άλλα 3μμ επεσαν απο την ψοφια καταιγιδα που επιασε ξυστα και χωρις κεραυνους αλλα κατι αστραπες της πλακας

Προφανως η πρωινη καταιγιδα ηταν πιο δυνατη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διαλύθηκε το κοντινό.. βρέχει τριγύρω από την Λάρισα όλη μέρα και στην πόλη τίποτα.. πολύ ατυχία όμως..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Θανο @MeteoTirnavos εκτός από έναν πυρήνα βορειοδυτικά μου, ο οποίος όμως είναι ανατολικά σου, βλέπω κάτι πολύ ενδιαφέρον δυτικά σου, τι βλέπεις εσύ?

Ναι το παρατηρώ εδώ και ώρα από την δορυφορική, όσο μας πλησιάζει μεγαλώνει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέβεζα σήμερα η μέρα ξεκίνησε με συννεφιά που γρήγορα διαλύθηκε και η θερμοκρασία σκαρφάλωσε στον Θεό, αν και κρίνεται η αξιοπιστία των μετρήσεων. Στο χωριό μου στον σταθμό 33.2 μέγιστη, της ΕΜΥ στο Άκτιο κοντά στους 35 και του ΕΑΑ στους 36.3!...Η τελευταία τιμή είναι καύσωνας για την περιοχή δεδομένης της εποχής, αλλά δεν εμπιστεύομαι τις μετρήσεις του ιδιαίτερα. Μέγιστη αίσθηση στο χωριό 36.9, ΕΜΥ 39 και ΕΑΑ 43.3!

Εδώ και η άποψη του σταθμού από Αύγουστο 2014, που ακόμα τότε οι Τ που κατέγραφε ήταν φυσιολογικές. Γενικά σε περίεργο σημείο η τοποθέτηση ενώ το ύψος των 2 μέτρων δεν ξέρω καν αν τηρείται

IMG_20220606_182823.thumb.jpg.c020d41e46d926646de30998a160c009.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παλαμά ν. Καρδίτσας πρέπει να γινε μακελιδι.. 

Κάτι μας έρχεται τώρα από μεγαλοχωρι προς τρικαλα, μπουμπουνιζει στην πόλη,  για να δούμε.. 

**έναρξη δυνατής βροχής ώρα 18.47

Επεξεργάστηκε από chrisk7
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, chrisk7 είπε:

Παλαμά ν. Καρδίτσας πρέπει να γινε μακελιδι.. 

Κάτι μας έρχεται τώρα από μεγαλοχωρι προς τρικαλα, μπουμπουνιζει στην πόλη,  για να δούμε.. 

Λίγη δυνατή βροχή 5 λεπτων χαχαχα..αλλιως φαίνεται από μακρυά κι αλλιώς πάνω μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...