Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα... 😡

IMG_20220706_002514.jpg

Εισαι 10 βαθμους πιο ψηλα απο μενα τωρα Γιαννη εκει.

Στους 20,9 ειμαι εγω τωρα εδω στα Γιαννενα με δεικτη δυσφοριας 20,9

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Εισαι 10 βαθμους πιο ψηλα απο μενα τωρα Γιαννη εκει.

Στους 20,9 ειμαι εγω τωρα εδω στα Γιαννενα με δεικτη δυσφοριας 20,9

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

 

Τα παραθαλάσσια πάντα, έχουν το μεγάλο πρόβλημα Μιλτο.... Σε αντίθεση με τα, ανατολικά παραθαλασσια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μας έπιασε τελικά το νεφικό σύστημα της καταιγίδας προερχόμενης από τον βορά αλλά μόνο βροχούλα απλή έχουμε ως τώρα και μακρινές ακόμα αστραπές .... τουλάχιστον δρόσισε κάπως ... η κύρια καταιγίδα διασπάστηκε πιο μικρές δεξιά και αριστερά .... 0,6 χιλιοστά με το ζόρι εδώ στο Μακροχώρι ίσα να λέμε ότι έβρεξε .... θερμοκρασία στους 24,5 ακόμα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα....25.3 ελάχιστη στην ταράτσα μου  προς το παρών με εξαίρεση 3-4 μέρες δεν έχω καταλάβει καλοκαίρι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παίδες! 1,2 χιλιοστά από την μπόρα χτες μετά τα μεσάνυχτα εδώ στο Μακροχώρι στους 19,7 η ελάχιστη πολύ ωραία δροσιά....στους 29,4 τώρα....

http://www.stravon.gr/makrochori/

makrohori.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοζανη νεες υπεροχες ληψεις απο τη νυχτερινη εκπληξη!!

13270318740212997365.jpeg

290208781_10221607531847533_6121489877529216249_n.jpg

291124810_10221607531807532_4933090127838181114_n.jpg

Ριζαρι Εδεσσης..Η νυχτα μερα..

291685514_2091611624352531_7180169132298098763_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάρα πολύ ήπιες μέρες, πέρα από κάθε προσδοκία. Ιούλιος και στο λιμάνι δεν έχει καν 30 μεσιμεριατικα. Χθες ίσα ίσα λίγο που πέρασε τους 30νη μέγιστη. Ακόμη και ο άλλος σταθμός που βρίσκεται μακριά απ' τη θάλασσα γύρω στους 32 τερματίζει.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χωρισμένη στα δύο η Ελλάδα εδώ και πολλές μέρες, Πρέβεζα ο σταθμός ΕΑΑ heat index πριν λίγο 43 και έχει δημιουργηθεί ένα τρομερό σερί με 24-25αρια ελάχιστες στα περίχωρα ούτε καν στο κέντρο με 90+ υγρασία, μόνο Αμφιλοχία ίσως έχει αυτές τις τιμές υγρασίας με τέτοιες ελάχιστες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Χωρισμένη στα δύο η Ελλάδα εδώ και πολλές μέρες, Πρέβεζα ο σταθμός ΕΑΑ heat index πριν λίγο 43 και έχει δημιουργηθεί ένα τρομερό σερί με 24-25αρια ελάχιστες στα περίχωρα ούτε καν στο κέντρο με 90+ υγρασία, μόνο Αμφιλοχία ίσως έχει αυτές τις τιμές υγρασίας με τέτοιες ελάχιστες

Κάπως έτσι εξηγούνται και οι τρομερά υψηλές τιμές cape στην δυτική Ελλάδα [που όμως πάνε τζάμπα αφού δεν έχει τίποτα να τις εκμεταλλευτεί], και οι δείκτες ισχυροί ευαστάθειας στα ανατολικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Κάπως έτσι εξηγούνται και οι τρομερά υψηλές τιμές cape στην δυτική Ελλάδα [που όμως πάνε τζάμπα αφού δεν έχει τίποτα να τις εκμεταλλευτεί], και οι δείκτες ισχυροί ευαστάθειας στα ανατολικά.

Γιατί τζάμπα? Παρασκευή κοντή γιορτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Γιατί τζάμπα? Παρασκευή κοντή γιορτη

Τόσες μέρες όμως δεν κάνει τίποτα, ουσιαστικά μια μέρα μόνο θα κάνει για 10 μέρες κόλασης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χόχλια σήμερα....καλοκαιρινή κ καταπράσινη, με κοντά στους 16οC την ελάχιστη Τ νωρίς το πρωί!!

IMG_20220706_131305.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τόσες μέρες όμως δεν κάνει τίποτα, ουσιαστικά μια μέρα μόνο θα κάνει για 10 μέρες κόλασης

Κάνεις λάθος και χτες και προχτές έβρεξε Παραμυθια το απόγευμα... Ακομη και Ηγουμενιτσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλύτερα τα πράγματα, σήμερα, στην Ήπειρο... 30αρια και 33αρια πο περισσότεροι σταθμοί... Να, είναι καλά ο βδυτικος που φυσάει.... Και η υγρασία λιγότερη βεβαιως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Κάνεις λάθος και χτες και προχτές έβρεξε Παραμυθια το απόγευμα... Ακομη και Ηγουμενιτσα

Κυρίως για Ιόνιο μιλάω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...