Jump to content
vorios_polos

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΣΧΥΡΗΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 8-10 ΙΟΥΛΙΟΥ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, airfathaaaaa said:

περα απο την τριλεπτη βροχουλα το μονο που εμεινε ειναι ο αερας 

Εσύ είσαι πάντα σε υετοτρυπα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, gthomasandros είπε:

Εσύ είσαι πάντα σε υετοτρυπα...

το λα νινα επηρεαζει μεχρι την ελαις στην πειραιως 

 

το ελ νινο ειναι πειραιωτικο μαγκιορικο το περιμενω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η ποτιστικη βροχη συνεχιζεται σε μετριο ρυθμο τωρα  αλλα δεν σταματαει με τιποτα εκλεισε τις 15 συνεχομενες ωρες😄  εχει και Β-ΒΔ αερακι  με 15.5c  θερμοκρασια αλλα το νιωθεις πολυ πιο κατω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμείς όλοι οι υετοζητιάνοι του λεκανοπεδίου, οι ψιχαλοκουρελήδες.....νιώθουμε λες και έχουμε κερδίσει το Τζόκερ και το champions league μαζι!!! Τεράστιο κέρδος που Πάρνηθα, Πεντέλη και φυσικά ο Τρελιάρης.....ποτίστηκαν!!! Οτι πάρουμε απο εδώ και πέρα είναι κέρδος αλλά ο στόχος επευτεύχθη. Φυσικά....μπροστά στο 90% της χώρας ήμαστε ομάδα Δ τοπικού στο θέμα "βροχή", αλλά εγώ προσωπικά είμαι πολύ χαρούμενος με το σημερινό. Κυρίως για τα βουνά μας και δευτερευόντως για τη δροσια. Αυριο έχει Παρνηθάρα ανάβαση και πλατσούρισμα στις λιμνούλες στα 1000+ υψόμετρο!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποτίζει κι εδώ Μελίσσια κατά διαστήματα.....19,1οC εδώ και 18,6οC στα Ανω Μελίσσια.....παράδεισος!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21.9  βαθμοι Καλλιθεα..7.4mm και ενας ουρανος ετοιμος να ξερασει εκ νεου...Υπεροχη μερα...Και νυχτα!!

20220709_211720.jpg

Λεκανπεδιο..Πριν...

291444971_3256852567920044_2837846551289359739_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γλυφάδα Eυβοίας (Τσεργιες), εν μέσω ισχυρής βροχόπτωσης και ομίχλης!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4mm εδώ Μελίσσια....μας ξεπεράσατε κιόλας ρε Σάκη εκεί κάτω?

ΥΓ Ανοιχτές όλες οι μπαλκονόπορτες και τα παράθυρα, για να μαζέψει όση ψύχρα μπορεί μέσα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φτάσαμε τα 2,2mm από τα ξημερώματα έως πριν λίγο στη Μύρινα Λήμνου με φθινοπωρινό καιρό γενικά.

Αστράφτει προς Άγιο Όρος τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eρευνα για 2 αγνοούμενους στην Χαλκιδική....ένας 28χρονος κι ένας 30χρονος, βούτηξαν μετά από πάρτι γενεθλίων!!

https://www.iefimerida.gr/ellada/ereynes-gia-dyo-agnooymenoys-kolymbites-sti-halkidiki

Χθες γλίτωσαν στη νότια Εύβοια 3 άνθρωποι από τα Νέα Στύρα, από ξαφνικό μπουρίνι λίγο έξω από το λιμάνι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Limnostorm είπε:

Φτάσαμε τα 2,2mm από τα ξημερώματα έως πριν λίγο στη Μύρινα Λήμνου με φθινοπωρινό καιρό γενικά.

Αστράφτει προς Άγιο Όρος τώρα.

Μόνο? Πέρασαν από πάνω σας απίστευτοι πυρήνες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πορταρια Πηλιου..9Ιουλιου ε???Ναααααααα.....

Χαμενη στις βροχοκουρτινες και στις χαμηλες νεφωσεις...

291626197_1018156875367141_8042944099698975492_n.jpg

Αλλα 2.6mm για να φτασω τα 10mm..Κανε εναν γυρο ακομα!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τη καλησπέρα μου από Πύργο!!! Σας ζηλεύω πραγματικά ..... όσο κι αν έβρεξε στην Αττική, από περιοχή σε περιοχή....... είστε όλοι άρχοντες ανεξαιρέτως!!! Μακάρι να ήμουν εκεί........ 0.8 mm ημερήσιος στη Χρυσούπολη Περιστερίου, με τη πρωινή βροχουλα..... με μπουμπουνηταριά ξεπνησατε λέει ο θείος μου ....... ελάχιστη 20.1°C... μέγιστη 27.4°C και αυτή την ώρα 22.9°C με 69% υγρασία...... μαυρίλα..... συννεφιασμένη τη βλέπω όλη την Αθήνα.......... παράδεισος πραγματικά !!

Εδώ στο Πυργο άκουσα τη γιαγιά μου να λεει: "Μια βροχη να ρίξει ρεε! Τη προηγουμενη φορα έριξε μια ψιχαλα και βζινν... έφυγε! Εδώ εμάς δε μας θέλει! Είμαστε μου φαινεται καταραμένοι!"....... τέτοια εποχή δεν έχει καταιγίδες εδώ!! Για ακομη μια φορά αποδεικνύεται πως ο ηλειακός κάμπος, είναι πολύ δύσκολη περιοχή για καταιγίδες το καλοκαίρι.... είναι σε πολύ λάθος θέση και πολύ χειρότερος της Αθήνας........ θέλει τη λίμνη σε πολύ συγκεκριμένη θεση, ανοιχτά του Ιονίου.... τουλάχιστο τα δίνουμε όλα στις μετωπικές καταιγιδες του φθινοπώρου....

.. σήμερα παρ' όλα αυτά δρόσισε κι εδώ πολύ καλά......... ανακουφιστηκαν οι άνθρωποι απ' τη ζέστη...... σήκωσε και το "δυτικό" μελτεμακι.... βορειοδυτικό....... στο Τραγανό 20.4 - 30.8°C η θερμοκρασία.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρά πολύ περίεργο πάντως που δεν έστειλαν 112. Στη Θεσσαλονίκη χαμός, στα νησιά χαμός, εδώ από 50 έως 70 χιλιοστά, στη Ζαγορά 175 και ρίχνει πολύ τώρα. Δεν καταλαβαίνω το γιατί αφού φαινόταν εδώ και μέρες η λίμνη. Η ΕΜΥ είχε βγάλει έκτακτο;

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...