Jump to content
billipiros12

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα αδερφια.....Και το ονομα της κακοκαιριας "Ευα"..Το "Ε" μας παει και το παμε...Ευρυδικη,Ελπιδα κτλ!!😜Εγω προσωπικα εαν μπορουσα θα το βαφτιζα "Ποπη"απο το γνωστο καγκελο...Γιατι αυτο θα γινει...Της Ποπης το καγκελο...Παμε δυνατα τα τα τα.....Το ειπαμε,το καναμε,το φεραμε...1-0!!!✌️

ens_image (4).png

ens_image (5).png

Γεια σου Ευα!!!Φορτσατη θα ρθει αυριο...

314325058_5525767864144104_5591640828943364007_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, Kalahari desert είπε:

Καλημέρα σας.μπορει κάποιος να μου δείξει έναν χάρτη με σιβηρικό για να καταλάβω που πρέπει να κοιτάω

καλημερα,,,δεν ξερω ποσο βοηθαω......

polsiv.png

gfsnh-0-354.png?18

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020 - Page 7 - Ανάλυση μετεωρολογικών  χαρτών-μοντέλων - Weather Club

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οσο για το 00  , ισως δεν μας εκανε ολα τα χατηρια , αλλα κι αυτο  μας χειμωνιαζει προωρα  και με διαφορους τροπους, ...... εχουμε δρομο και μεγαλο ενδιαφερον για το δευτερο μισο του .....Νοεμβρη !!!🙂

..εχω μια αισθηση οτι παμε για γεναρη βλεποντας τους χαρτες  ..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζεμμμμμμμμμμ....Τζεμμμμμμμμμ..

Οποιος μας πνιγει ειναι τζεμμμμμμμ....Τζεμμμμμμ....

ens_image (6).png

Τρελενομαι!!!

tsakonas-τσάκωνας.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπαλκόνι Λετονία τώρα καφές, ομίχλη και -1 με παχνη. Το νου σας ρεμάλια.:) εχω βάλει στόχο το 3/3. Με αυτά που ανεβάζεται μπυ άνοιξε η όρεξη για 4/3. Αιρχεται.

 

 

7EE4759A-6F21-4801-9F57-919F3F7D0E6A.jpeg

003464AF-1B64-4A1C-AF78-D106A52D9635.jpeg

0CD9A651-EE6F-4893-831D-3E74B731AE42.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ελβετικο φερνει ακραιες καταιγιδες 125-150mm κ κεντραρει την Αθηνα...τα αλλα διαφωνουν βεβαια ειδικα ο τζιφος που σημερα βγαζει βροχουλες του θεου...

Screenshot_20221104-091346_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος παντα πρωτοσ ξεσηκώνει και ψαρώνεις τα αλλά μοντέλα και εμας. μετά σου λέει χαλάρωσε πλάκα έκανα και τελικά η αλήθεια καπου στη μέση έρχεται. Είναι η φύση του τέτοια:)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Ευρωπαϊκό ουσιαστικά δίνει μία μέρα κακοκαιρίας την Κυριακή, αλλά δεν με χαλάει και τόσο γιατί και τις υπόλοιπες μέρες δίνει έστω και λίγα που σε συνδυασμό με τις Τ κάτω των 20 θα έχουμε ωραίο φθινοπωρινό σκηνικό. Βέβαια είναι λίγο ότι να 'ναι το Ευρωπαϊκό τελευταία, οπότε θα δούμε.. Καλημέρα!!!

Screenshot (1).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα μας πεθάνει ο Τζιφός... Από την άλλη καλύτερα τώρα παρά τον χειμώνα. Βέβαια το κύριο είναι το πιο ψυχρό σενάριο.

Για τα κοντινά ο στόχος είναι πάνω από 20 χιλιοστά στην μουφοπολη.

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 4 νοεμβρη φτασαμε με βαρετοκαιρια η Ευα ομως ερχεται ν αλλαξει τη πορεια...

Τα χαμηλα χαθηκανε και αργισανε 2 μηνες,η Ευα ομως ερχεται με δυνατες τουρμπ ινες..

Δε ξενερωνουμε ποτε ζουμε με την ελπιδα,Ευουλα παιξε δυνατα και την Ελλαδα π...δα...

Ηλεκτρικα στην Αδριατικη πυρηνες να φουντωνουν και στο weather club τα μελη πολυ να ξεφαντωνουν...

Η κυριακη αγορια μου σε λιγο παλι φτανει,φολα δεν προκειται να ρθει και προσοχη στον Γιαννη...😎

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

 Καλημερα.Παμε με οδηγο τον τετρακινητο ελβετο.🤣xx_model-en-318-0_modswisseu_2022110400_72_5017_157.thumb.png.a978300e3eb8b74335ba763ca8730e4c.png

Ελπίζω όχι. Όχι άλλες Κ..λοτρυπες εδώ βαρέθηκα🤬 Άκου 1 χιλιοστό στη Λάρισα. Φρίκη

Απόρία έχω να δω τηννν διάταξη του

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εύα έλα μας έχει πιάσει ΤΡΕΛΑ!!!!

Κιεγώ σου λέω Εύα, στην αγκαλιά μας έλα! Καλό χειμώνα αδέρφια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και άλλο νότια ο τζίφος. Φτάνει ρεεε

Πετσόκομα υετού...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

 4 νοεμβρη φτασαμε με βαρετοκαιρια η Ευα ομως ερχεται ν αλλαξει τη πορεια...

Τα χαμηλα χαθηκανε και αργισανε 2 μηνες,η Ευα ομως ερχεται με δυνατες τουρμπ ινες..

Δε ξενερωνουμε ποτε ζουμε με την ελπιδα,Ευουλα παιξε δυνατα και την Ελλαδα π...δα...

Ηλεκτρικα στην Αδριατικη πυρηνες να φουντωνουν και στο weather club τα μελη πολυ να ξεφαντωνουν...

Η κυριακη αγορια μου σε λιγο παλι φτανει,φολα δεν προκειται να ρθει και προσοχη στον Γιαννη...😎

Nαι αλλά όλη η επόμενη εβδομάδα θα έχει πάλι αντικυκλωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ελπίζω όχι. Όχι άλλες Κ..λοτρυπες εδώ βαρέθηκα🤬 Άκου 1 χιλιοστό στη Λάρισα. Φρίκη

Απόρία έχω να δω τηννν διάταξη του

Δεν παιζει να γινει αυτο.Παντου θα βρεξει και θα βρεξει καλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...