Jump to content
billipiros12

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φοβάμαι ότι η Ήπειρος στο τέλος θα βγει εκτός φαινομένων, από τη συνεχή νότια πορεία του χαμηλού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

........ξυπνας , κανεις καφε και ανοιγεις τζιφο ,........το βασικο θες, το παραλληλο, τα ενσεμπλς ?  😂 ενα πραμα σαν ψυχοθεραπεια το φετινο  ........φτου να μην το ματιαξω !!!!

καλημερα 🙂

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Καλημέρα στην παρέα!

ens_image.php?geoid=52508&var=201&run=0&date=2022-11-03&model=gfs&member=ENS&bw=1

Μου αρέσει αυτή η κατηφόρα. Άντε επιτέλους να ξυπνάει το θηρίο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα είναι θέμα ξυραφιάς. Βλέπω ότι τα ανσαμπλια έχουν ψυχράνει αρκετά. Μια καλή κοψιά και γίναμε για τα πρώτα χιόνια ημιορεινά. 

Καλημέρα ομάδα 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παραδεισος απο Σαββατο βραδυ και Κυριακη!!!Σιγα σιγα φτιαχνει και το μετα...Σε λιγες μερες θα βλεπουμε αλλους χαρτες..🤣

ens_image.pngΑυτη η τσουληθρα προς τα κατω..Πολυ μ αρεσει..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α !!!θετικές βελτιωτικές κινήσεις στο χαμηλό ,ίσως τελικά να βράχουμε καλά κι εμείς .Τρομερά όμορφη η Κυριακή που έρχεται για όλους τους καιροφιλους...😋.Για το μετά συνεχίζεται το κρέσεντο  των "υπόπτων" Ραν που οδηγούν με μαθηματική ακρίβεια σε χειμώνα και χιόνια...😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

Α !!!θετικές βελτιωτικές κινήσεις στο χαμηλό ,ίσως τελικά να βράχουμε καλά κι εμείς .Τρομερά όμορφη η Κυριακή που έρχεται για όλους τους καιροφιλους...😋.Για το μετά συνεχίζεται το κρέσεντο  των "υπόπτων" Ραν που οδηγούν με μαθηματική ακρίβεια σε χειμώνα και χιόνια...😁😁

Τρένο με σπασμένα φρένα φέτος θα είναι ο χειμων...να μου το θυμηθείς...😉😉😉😉😉😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτα τραγικός ευρωπαίος υετικά....από 90-95 χιλιοστά μέχρι χτες το πρωί για εδώ .....60 χτες βράδυ στο 12άρι και 30 στο 18άρι....... για να δούμε θα βρέξει καθόλου στο τέλος..;;;χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Απίστευτα τραγικός ευρωπαίος υετικά....από 90-95 χιλιοστά μέχρι χτες το πρωί για εδώ .....60 χτες βράδυ στο 12άρι και 30 στο 18άρι....... για να δούμε θα βρέξει καθόλου στο τέλος..;;;χαχαχα

Ούτε δεινόσαυρο στα 5 μέτρα ο παιος...είναι μπαζο από περυσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολοι συμφωνουν για πολλα νερα στο Ιονιο και στη ΝΔ Πελοποννησο...για την ανατολικη Ελλαδα ειναι οι διαφωνιες... για Αθηνα εμπειρικα τετοιου τυπου κακοκαιριες φερνουν πολυ νερο...αλλα θα δουμε τα αποψινα τρεξιματα αν ψιλοσυμφωνησουν επιτελους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα ρε Τακη καλημερα..Ο Σακης ειμαι απο Πετραλωνα που πηρα και χθες και μου το κλεισες..Με ειπες και ανωμαλο..Ρε φιλε πειραζει που θελω να βγει χωρις βροχες και χιονια ο Νοεμβρης...??

tumblr_a907f53daa65d152be90ce7f1331e5f9_0fd3e10e_500.gif

Πως να μην πεσω μ αυτα που λεει ο μακακας ο Σακης...

v2gw8l.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

Ούτε δεινόσαυρο στα 5 μέτρα ο παιος...είναι μπαζο από περυσι

O κ.  Kολυδας είχε κάνει παρέμβαση στο blog του κ.Ζιακόπουλου και είπε οτι του εχουν κάνει αναβάθμιση.....αλλά στα υετικά...μόνο  στους τροπικούς τα πάει καλά....για τα υπόλοιπα πλάτη θέλει μοντάρισμα ακόμη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευελπίστώ να δω και εγώ καλές ραδαιότητες και όχι σαν την άλλη φορά που ναι μεν μαζέψαμε 20 χλ, αλλά η μέγθστη ραγδαιότητα ήτα 6 χιλιοστά ανά ώρα. Καλά η συνέχεια φαίνεται τραγικότατη, οπότε ότι κάνει τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οοοοοοοοο Ειναι το 6αρι μαγικο δωστε μου λιγο για να δω,την γιδα μου να ονειρευτω και να φωναξω στον θεο...Καταιγιδαρα σ αγαπω σαν Ευρυδικη Μπαλο και Ιανο κανε χαμο την Κυριακη και η καλλιθεα να πνιγει...Να πνιγει...🤣

gfs-2-66.png

Λουκετο...

ens_image (1).png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...