Jump to content
billipiros12

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καιρικη κατάντια , παίζει να μπει Δεκεμβρης και να μην έχει χιονίσει στις βουνοκορφές. Θετικό τα ευρώ στη τσέπη από τη θέρμανση για όλο τον κόσμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας κρατήσουμε ότι κάτι έρχεται για τα ανατολικά το Σαββατοκύριακο κ προχωράμε…! Είναι πολύ ρευστά τα πράγματα κ όλα αλλάζουν γρήγορα! 

χρονια πολλά στους εορτάζοντες!!!

Μιχάηλ Πολυχρονος!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλα τα παιδιά που γιορτάζουν!!!

Πάντως δεν ξέρω αν θα γλιτώσουμε τη θέρμανση, δεν φαίνονται ζέστες, στα κλιματικά θα είμαστε. Ήδη σήμερα το πρωί έχω 19 βαθμούς στο σπίτι. Λίγο να πέσει ακόμη θα χρειαστεί θέρμανση, έστω τα πρωινά.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα και χρονια πολλα στους εορταζοντες,να ειστε καλα και πολλα χιονια στις πορτες σας.

Απ οτι φαίνεται θα βγει το φθινοπωρο με ενα μονο οργανωμενο χαμηλο(αντε να προλαβει να βγει αλλο ενα).Καιρικη καταντια το ονομαζω εγω και πραγματικα με ενοχλει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν να αλλάζει ο τζίφος στο 6αρι αρκετά μάλιστα, για να δούμε. 

Υ.Γ Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και από εμένα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά στους αγγέλους και φυσικά στη μασκότ του φόρουμ τον Μιχαήλ! Είχα την ευκαιρία δυστυχώς μόνο μια φορά να βγω μαζί σου Μιχαήλ αλλά ακόμα θυμάμαι τα οριγκάμι που εφτιαχνες από το τίποτα σχεδόν.

Και συμφωνώ μαζί σου...ο τζιφος αλλαζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

Χρόνια πολλά στους αγγέλους και φυσικά στη μασκότ του φόρουμ τον Μιχαήλ! Είχα την ευκαιρία δυστυχώς μόνο μια φορά να βγω μαζί σου Μιχαήλ αλλά ακόμα θυμάμαι τα οριγκάμι που εφτιαχνες από το τίποτα σχεδόν.

Και συμφωνώ μαζί σου...ο τζιφος αλλαζει

 

14 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν με σπέσιαλ γκεστ σταρ ποιον άλλον?τον Μιχαήλ...😁...αλλαγή μεγάλη όντος ο τζιφος

 ε όχι και μασκότ,, ούτε σταρ κοκκινίζω ρε χαχαχα. Απλά ένα ακόμα μέλος του φόρουμ🙃 Ήταν πολύ όμορφη εκείνη η Γιαννιώτικη συνάντηση. Αχ αναμνήσεις

 

Ο τζίφος δίνει την πρώτη αξιόλογη χιονόστρωση στα βουνά της Ελλάδας, κυρίως ανατολική Πίνδο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά όμως ο Βαγγέλης ονειρέυεται άσπρες μέρες😅

Έντονη αλλαγή στα ενσέμπλς του τζίφου, λογικά θα φτιάξουν στον υετό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μετά όμως ο Βαγγέλης ονειρέυεται άσπρες μέρες😅

Έντονη αλλαγή στα ενσέμπλς του τζίφου, λογικά θα φτιάξουν στον υετό.

Χρόνια πολλά γίγαντα της Μετεωρολογίας😍😍

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μετά όμως ο Βαγγέλης ονειρέυεται άσπρες μέρες😅

Εμ για αυτό την κοιτάω αυτή την λίμνη γιατί μπορεί να οδηγήσει σε άλλα μονοπάτια...αλλιώς σιγα μην είχα ασχοληθει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Που@@ες μπλε και α@##ια εμπριμε η προοπτική προς το παρών.Ακορντεον ο μπαστακας και αν μέχρι στιγμής δεν με ενοχλούσε τόσο απ' εδώ και πέρα θα κατεβάζω @###**_++_ τα μπινελικια της ζωής του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρονια πολλα σε οσα παιδια γιορταζουν...

Μιχαηλ πολυχρονος με υγεια και οτι αλλο επιθυμεις φιλε...

Στα καιρικα τωρα ..δεν θα βρεξει  και δεν θα χιονισει για αλλη μια χρονια σιγα τι εγινε..γιατι ξεχνατε οτι βρισκεστε στην ελλαδα?????ολος ο πλανητης μας προτιμα για τις λιακαδες και τις Τ....ας περιμενουμε ολοι μια φωτοβολιδα...μηπως ξεχαρμανιασουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταλαβαίνω την γκρίνια, και εγω  με τον κωλο καιρό, τα έχω δυστυχώς. Διότι το φθινόπωρο στο οποίο περιμένουμε κάθε τετοια εποχή, δεν υφίσταται πια 

Δεν γίνεται μετά από μια διαταραχή μέσα σε ένα διάστημα  δύο μηνών με υψηλές θερμοκρασίες για την εποχή, να πηγαίνεις ξανά σε αντικυκλωνικες συνθήκες.Εκεί καταλαβαίνεις ότι κάτι

λάθος συμβαίνει με το κλιμα και τον καιρο

Τεσπα εγώ  ελπίζω  ότι ο Νοέμβριος κάτι θα μας δώσει καιρικα ακόμα. 

Η λιμνη θα, αργήσει να κλειδώσει ακόμα δυστυχώς. 

Πολυ απρόβλεπτες για ακόμα μια φορά στους βαρομετρικους χάρτες 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, PAGETONAS είπε:

Που@@ες μπλε και α@##ια εμπριμε η προοπτική προς το παρών.Ακορντεον ο μπαστακας και αν μέχρι στιγμής δεν με ενοχλούσε τόσο απ' εδώ και πέρα θα κατεβάζω @###**_++_ τα μπινελικια της ζωής του

Ο μπαστακας που ανάφερεσε είναι πολύ πολύ μακριά... Για μετά  τις 20...ας δούμε πρώτα πως θα συμπεριφερθει ο Σκανδιναβικος που προηγηται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλα πάμε ομάδα μη πέφτετε.....λες και από ποτέ εχει να κανει Δεκέμβριο και νοεμβριο χειμερινό..πανω απο 10 χρονια..Πάμε απο Γενάρη και βλέπουμε  

Ποντάρω οτι εχω και δεν έχω οτι θα χιονισει για άλλη μια χρονιά τον Απρίλιο εδω ....μη πονταρετε εναντίον μου γιατι ετσι κι αλλιως δεν έχω τίποτα 😂😂😂

Επεξεργάστηκε από xionanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...