Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές κακοκαιρίας "Φόβος" 20-21/11/22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαμός στο ΝΔ λεκαοπέδιο των Ιωαννίνων, πόσο θα ήθελα ναήμουν εκεί!!

 

ligiades - 2022-11-20T173149.480.png

ligiades - 2022-11-20T173508.971.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμος στη Λευκαδα!!Ηδη 19.6mm με 174.6mm/h μεγιστη ραγδαιοτητα...24mm και ανεβαινει..Βαραει 100αρες τωρα..

1587484155.jpg

Οι βροχες πλεον εχουν περασει την Πινδο..Μπαινουν θεσσαλια..Βρεχει στο Γαρδικι εντονα..

1473876901.jpg

live000M.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίρνουν μπρος τα ηλεκτρικά και νοτιότερα δυτικά της πελλοπονήσου πέρα από τον μεγάλο πυρήνα... vamoooss⚡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις έριξε σταγόνες για να πάρουμε τα ρούχα, χαχα. Εμφανή τα ηλεκτρικά από την Λάρισα!

IMG_20221120_182712.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά μπουμπουνίζει πλέον στην Λάρισα, δεν το περίμενα αυτό! Για να δούμε. Μακάρι να κάνει καταιγιδάρα και ας βγει τελείως εκτός η προσωπική ππρόβλεψη κεραυνών.!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Παιδιά μπουμπουνίζει πλέον στην Λάρισα, δεν το περίμενα αυτό! Για να δούμε. Μακάρι να κάνει καταιγιδάρα και ας βγει τελείως εκτός η προσωπική ππρόβλεψη κεραυνών.!!

Στα Δυτικα βρέχει αλλά όχι κάτι το τρομερό ως τωρα... Και χωρίς ηλεκτρικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Στα Δυτικα βρέχει αλλά όχι κάτι το τρομερό ως τωρα... Και χωρίς ηλεκτρικα

Πέρασε το μέτωπο νότια της Ηπείρου, η καλύτερα να πω διαχωρίστηκε στην μέση, και η Ήπειρος στάθηκε άτυχη [η βόρεια κυρίως] Βέβαια θα βγουν και άλλες καταιγίδες μέχρι το πρωί, δεν παίζει να τις χάσει όλες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω αν είναι μόνο δική μου εντύπωση αλλά μου φαίνεται ότι το μέτωπο θα φτάσει πολύ πιο ανατολικά από όσο περιμέναμε....

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηλεκτρικά δυτικά της Λαμίας προς Ευρυτανία ενώ ψιχαλιζει,πιστεύω ότι θα ρίξει περισσότερα από το αναμενόμενο!Φαίνεται φουρτσιοζο το μέτωπο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πέρασε το μέτωπο νότια της Ηπείρου, η καλύτερα να πω διαχωρίστηκε στην μέση, και η Ήπειρος στάθηκε άτυχη [η βόρεια κυρίως] Βέβαια θα βγουν και άλλες καταιγίδες μέχρι το πρωί, δεν παίζει να τις χάσει όλες

Έχεις δίκιο από Αρτα κσι κάτω γίνεται χαμος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Μεσσαπός είπε:

Δεν ξέρω αν είναι μόνο δική μου εντύπωση αλλά μου φαίνεται ότι το μέτωπο θα φτάσει πολύ πιο ανατολικά από όσο περιμέναμε....

 

 

Αυτο βλεπω  και εγω

Εχει φτιαξει λαιλαπα μεχρι νοτιοδυτικη πελλοπονησο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Έπος η λήψη Θάνο έπος! Μπράβο που την έπιασες με τόσα λίγα ηλεκτρικά, τα οποία όμως διαρκούν πολύ ώρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κεραυνοί και στην Πάτρα πλεον σε συνδιασμο με σταγόνες. Θέμα δευτερολέπτων η καλή βρόχα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω κι από Αγρινιο βιντεο με υπερθεαμα αστραπων απο νεο καταιγιδικό μπασιμο, αλλα δεν βγαινει απο το φεις για μεταφορά!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...