Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Εν τω μεταξύ σπυρί σπυρί από σήμερα μεγαλώνει σταδιακα η διάρκεια της ημέρας! 

Σε δέκα μέρες θα αρχίσει αυτό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ας τελειώνει αυτός ο εφιάλτης που λέγεται χειμώνας 2022-23 να αρχίσει το καιρικό ενδιαφέρον της Άνοιξης και του Καλοκαιριού με τις καταιγιδάρες αστάθειας και τους καύσωνες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Ωραίος ο αζορικος του 6αριου στα μακρινα.

Εντωμεταξυ έχω την μαμά να μου λέει τώρα, γιατί ψύχρανε τόσο πολύ ο καιρός σήμερα?😂

Μιχαηλ δεν τις ειπες λογω γροιλανδικου🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, geornik είπε:

ας τελειώνει αυτός ο εφιάλτης που λέγεται χειμώνας 2022-23 να αρχίσει το καιρικό ενδιαφέρον της Άνοιξης και του Καλοκαιριού με τις καταιγιδάρες αστάθειας και τους καύσωνες...

Καλα,δεν εχουμε 20 φλεβαρη.Θα κυνηγησουμε καθε πιθανοτητα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι χιόνια ρε παιδιά ψάχνουμε....εδώ δεν έχει βρέξει καλά καλά και ψάχνουμε χιόνια που ο χρόνος θα βγει 100μμ κάτω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, baristrs είπε:

Αμα χαλασουν ολα στα 12αρια πιστευω τελειωσε ο μηνας οποτε ΟΛΟΙ ΠΑΡΩΝ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΜΕ! Οσο οριακο και να ειναι τι να κανουμε...

Ελα παμε για λευκα Χριστούγεννα ! Δεν φεύγει ο Δεκέμβρης ετσι! 

51RS-L5oF1L._AC_SY1000_.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως με ψυχρό Σεπτέμβριο [πέρα από ένα έντονο θερμό κύμα που είχε] έναν φυσιολογικό Οκτώβριο, έναν λίγο πιο ζεστό Νοέμβριο, και εναν πολύ πιο ζεστό μέχρι στιγμής Δεκέμβριο, το αποτέλεσμα ιναι να έχουμε πάνω κάτω τις ίδιες ελάχιστες ~10 βαθμών εδώ😛

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάντως με ψυχρό Σεπτέμβριο [πέρα από ένα έντονο θερμό κύμα που είχε] έναν φυσιολογικό Οκτώβριο, έναν λίγο πιο ζεστό Νοέμβριο, και εναν πολύ πιο ζεστό μέχρι στιγμής Δεκέμβριο, το αποτέλεσμα ιναι να έχουμε πάνω κάτω τις ίδιες ελάχιστες ~10 βαθμών εδώ😛

Ετοιμάσου σου να κάψεις ακόμη και diesel κίνησης !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oldboy332 είπε:

Ετοιμάσου σου να κάψεις ακόμη και diesel κίνησης !

Απαπαπαπαπα. Μόνο αν μου κάνει ένα μεγάλο χιόνι με χιονόστρωση που κρατάει 2 εβδομάδες τότε να το δεχτω😁. Βασικά αν το κάνει το μεγάλο χιόνι, οι 2 εβδομάδες πλήρους χιονόστρωσης είναι αρκετά εύκολο μέσα στα οικόπεδα, με χιόνι τσιμεντο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Βελτιωση το αικον

Βλέποντας σχεδον όλο το β ημισφαίριο, θα συμφωνήσω. Μακάρι να μην κάνουμε λαθος😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Απαπαπαπαπα. Μόνο αν μου κάνει ένα μεγάλο χιόνι με χιονόστρωση που κρατάει 2 εβδομάδες τότε να το δεχτω😁. Βασικά αν το κάνει το μεγάλο χιόνι, οι 2 εβδομάδες πλήρους χιονόστρωσης είναι αρκετά εύκολο μέσα στα οικόπεδα, με χιόνι τσιμεντο

Μας έχει φάει τα λεφτά η ΔΕΗ με τον αφυγραντήρα!  Μόνο βοριάς Μιχαήλ !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Μας έχει φάει τα λεφτά η ΔΕΗ με τον αφυγραντήρα!  Μόνο βοριάς Μιχαήλ !

Δεν έχω χρησιμοποιήσει αφυγραντήρα ποτέ στην ζωή μου, ούτε καν που ξέρω πως μοιάζει αυτό το μηχανημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Καλα το πηγαινε αλλα χαλασε παλι.. δεδομενη η βελτιωση του τζιφου λοιπον

 

Δεν χάλασε φίλε, είναι πιο νότια ο Αυλώνας ναι, αλλά το δυτικό του κομμάτι. Ο Αυλώνας που έκανε ζημιά ήταν στην Γροιλανδία, και τώρα είναι πολύ βορειότερα, καλό είναι το τρέξιμο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διαβάζω ανάρτηση κυρίου κλεαρχου κσι αναφέρει ότι πάμε για πασχουγεννα. Πολύ νωρίς δεν είναι για  τέτοιες προβλέψεις από επίσημους φορείς  ρε σεις? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, teopap7 είπε:

κάψαμε και το 23 βλέπω.Μυαλο δε βάζουμε!

Κουραστικό αυτό να το διαβάζεις συνέχως. 

Υπάρχει απαισιοδοξία μεν, αλλά ο χειμώνας δεν τελειώνει. Σε δύο εβδομάδες ξεκινάει επισήμως 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...