Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεχρι στιγμης παντως, μιλαμε για απεριγραπτο χαλι. Ο χειμωνας 20-21 που ηταν και αυτος πολυ θερμος τουλαχιστον ειχε πολλα νερα. Πολυ νωρις φυσικα, εχουμε ακομα 2 μηνες που με τοσο εκτρωματικη κυκλοφορια που εχουμε φαει το τελευταιο 3μηνο δεν ξερεις τι μπορει να φερουν για εξισορροπηση. Αλλα μεχρι στιγμης, νομιζω ειμαστε στην χειροτερη φαση εβερ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καν'το λιγο ακομα Δυτικα και στις 19 του μηνα αντι για θερμη εισβολη θα εχουμε χιονακια .Πάμε !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Καν'το λιγο ακομα Δυτικα και στις 19 του μηνα αντι για θερμη εισβολη θα εχουμε χιονακια .Πάμε !

Επινες το Σ.Κ;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Άγγελος είπε:

Εν τω μεταξύ σπυρί σπυρί από σήμερα μεγαλώνει σταδιακα η διάρκεια της ημέρας! 

Με το παλιό ημερολόγιο με το καινούργιο ή 22 η 23 Δεκέμβριου η μεγαλύτερη νύχτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Επινες το Σ.Κ;;;

Κάθε μέρα πίνω οποτε ο λογος μου εχει σταθερή βαρύτητα 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μαλλον βλεπω αλλο icon εγω και ειναι σαφως χειροτερο απο το 06αρι του.Δεν υπαρχουν περιθωρια.πλεον.

Δεν κοιτάμε για την μικροδιαταραχη στις 20, απλά ευελπιστούμε να μην βγει ζωνικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Που είναι καλό παιδιά; Εγώ συμφωνώ με τον Γιώργο. 

icon-0-180.png

Πλακα κανεις ;

SmartSelect_20221212_173629_Chrome.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Petros21 είπε:

Μεχρι στιγμης παντως, μιλαμε για απεριγραπτο χαλι. Ο χειμωνας 20-21 που ηταν και αυτος πολυ θερμος τουλαχιστον ειχε πολλα νερα. Πολυ νωρις φυσικα, εχουμε ακομα 2 μηνες που με τοσο εκτρωματικη κυκλοφορια που εχουμε φαει το τελευταιο 3μηνο δεν ξερεις τι μπορει να φερουν για εξισορροπηση. Αλλα μεχρι στιγμης, νομιζω ειμαστε στην χειροτερη φαση εβερ

Δεν είμαι 2 μήνες φίλε Πέτρο. Αλλά τρεις 

Ο Μάρτιος στο παρελθόν βγαζει άνετα δυνατές χιονοκακοκαιριες αν θέλει 

Απλά επειδή στο μυαλό μας έχουμε ότι αρχίζει να μεγαλώνει η ημέρα τελειώνουμε τον χειμώνα 

Τεσπα, εγώ έτσι έχω μάθει να ορίζω την αρχή και το τέλος της καθες εποχής 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν κοιτάμε για την μικροδιαταραχη στις 20, απλά ευελπιστούμε να μην βγει ζωνικη

Α, μαλιστα το εχασα αυτο το σταδιο αλλαγης στοχων..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Α, μαλιστα το εχασα αυτο το σταδιο αλλαγης στοχων..😜

Ε αλλά τα μάτια του λαγού κι άλλα της κουκουβάγιας...😎😎🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και φτιάχνει ο Τζιφός και χαλάει το ουκμο ξέρω εγώ, φαντάσου να γίνει κάτι τετοιο.

Ο οποίος Τζιφός βελτιώνεται.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-Ρε πω πω πω..Τι εβγαλε το αικον...??

-Ρε βλαμενε που κοιτας...??Δες τζιφο  ρε απο δω να δεις τι θα δωσει...!!Μου θες και αικον...Δωσε μανουλι τζιφο...Τι καψουροδωδεκαρι θα τρεξει μανα μου..

qcgdeqxvynde5mtu2mde40-_v1_-800x533-jpg.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Δεν είμαι 2 μήνες φίλε Πέτρο. Αλλά τρεις 

Ο Μάρτιος στο παρελθόν βγαζει άνετα δυνατές χιονοκακοκαιριες αν θέλει 

Απλά επειδή στο μυαλό μας έχουμε ότι αρχίζει να μεγαλώνει η ημέρα τελειώνουμε τον χειμώνα 

Τεσπα, εγώ έτσι έχω μάθει να ορίζω την αρχή και το τέλος της καθες εποχής 

Πολυ σωστα δικιο εχεις. Και ξαναλεω, δεν λεω οτι δεν παμε καλα επειδη δεν εχει χιονισει στην αθηνα, προς Θεου, δεν παμε καλα επειδη εχει 12αρια στα 850, 0 χιονι στα βουνα μας και ειδικα η Αττικη σπαει ρεκορ ανυδριας. Τι διαολο, δεν μπορω να πιστεψω ομως οτι δεν θα αλλαξει. 

Πολυχρονος σπυρο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν έχω χρησιμοποιήσει αφυγραντήρα ποτέ στην ζωή μου, ούτε καν που ξέρω πως μοιάζει αυτό το μηχανημα

Κάνει δουλίτσα Μιχαήλ. Ειδικά τώρα με τους νοτιάδες μαζεύει πολλά λίτρα νερό. Φοριέται πολύ φέτος...

 

471648_1024.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Petros21 είπε:

Πολυ σωστα δικιο εχεις. Και ξαναλεω, δεν λεω οτι δεν παμε καλα επειδη δεν εχει χιονισει στην αθηνα, προς Θεου, δεν παμε καλα επειδη εχει 12αρια στα 850, 0 χιονι στα βουνα μας και ειδικα η Αττικη σπαει ρεκορ ανυδριας. Τι διαολο, δεν μπορω να πιστεψω ομως οτι δεν θα αλλαξει. 

Πολυχρονος σπυρο!

Στο θεμα ανυδριας συμφωνο απολυτα

Γενικα ηταν μια πολυ κακη υετικη χρονια ,που αν δεν αλλαξει κατι μεσα στον τελευταιο μηνα του χρονου

Δεν θα θελουμε να την θυμομαστε καθολου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με αυτούς τους δείκτες η Τουρκία θα έπρεπε να δέχεται τα πρώτα χιόνια, έστω εικονικά. Μπορεί να κάνω και λάθος. 

nao.gefs.sprd2.png

ao.gefs.sprd2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι η πρώτη φορά στην όλη κατάσταση που τ 12 αρι του τζιφου βελτιώνεται σε σχέση με το 06 που είναι κάθε μέρα πιο βελτιωμένο από το 0 😂😂😂

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όντως καλύτερος ο αυλώνας, απλά ενισχυθήκε λίγο το χαμηλό από μια πορδή που έβγαλε ο άλλος αυλώνας. Σε κάθε περίπτωση θεωρώ ότι στις κύριες μεταβλητές βελτιώθηκε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Α, μαλιστα το εχασα αυτο το σταδιο αλλαγης στοχων..😜

Α ρε Τζορτζ εχεις μεινει πισω τωρα τελευταια ....το γραψα ενα παιδι το μεσημέρι παμε για το Δεκέμβριο του 2027...αν συνεχίζουν εται οι χάρτες  το χουμε 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Δεν είμαι 2 μήνες φίλε Πέτρο. Αλλά τρεις 

Ο Μάρτιος στο παρελθόν βγαζει άνετα δυνατές χιονοκακοκαιριες αν θέλει 

Απλά επειδή στο μυαλό μας έχουμε ότι αρχίζει να μεγαλώνει η ημέρα τελειώνουμε τον χειμώνα 

Τεσπα, εγώ έτσι έχω μάθει να ορίζω την αρχή και το τέλος της καθες εποχής 

ΣΠΥΡΟ πολύχρονος φίλε και ό,τι καλύτερο επιθυμείς.....Θάρθει κι αυτό που θελουμε εδώ αργά ή γρήγορα....Μακάρι να μην χάσουμε τα Χριστούγεννα, αλλά ο καιρός έχει τον τελευταίο λόγο....Χρόνια πολλά και καλά λοιπόν, με υγεία και υπομονές!! Ευχές και σε όλους τους εορτάζοντες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...