Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι τέτοιες οι αλλαγές στην Αμερικη στην πρώτη σελιδα που δεν εχει νοημα η δεύτερη ως τρέξιμο. Ensembles και ταση ψάχνουμε.  Αντε καλο βραδυ ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα παιδες.

Α.Νικόλα μην ακους τον βορειο γατουλη,θελει να προκαλεσει διχονοια στο στρατευμα.

Β.Αρχισαν να ψιθυριζουν κατι τα μονδελα αλλα ακομα ειναι απλα ψιθυροι.Οπως στα ντοκυμαντερ,ειμαστε στη φαση που το λιονταρι απλα παρατηρει απο μακρια τις γαζελες να παιζουν ανεμελα.Μενει αταραχο και περιμενει την ευκαιρια. 

Η προσηνεμη ημιορεινη ταξιαρχια η ελιτ των χιονοκομμαντος,ειναι παντα ετοιμη να δρασει ακαριαια και να παρασυρει το υπολοιπο στρατευμα σε γενικη αστραπιαια επιθεση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλησπερα παιδες.

Α.Νικόλα μην ακους τον βορειο γατουλη,θελει να προκαλεσει διχονοια στο στρατευμα.

Β.Αρχισαν να ψιθυριζουν κατι τα μονδελα αλλα ακομα ειναι απλα ψιθυροι.Οπως στα ντοκυμαντερ,ειμαστε στη φαση που το λιονταρι απλα παρατηρει απο μακρια τις γαζελες να παιζουν ανεμελα.Μενει αταραχο και περιμενει την ευκαιρια. 

Η προσηνεμη ημιορεινη ταξιαρχια η ελιτ των χιονοκομμαντος,ειναι παντα ετοιμη να δρασει ακαριαια και να παρασυρει το υπολοιπο στρατευμα σε γενικη αστραπιαια επιθεση.

Ηρέμησε σ αφήνω τοσο καιρο γιατι και περσι που έφαγες εσυ έφαγα κι εγω ...Αλλά μη προκαλείς τη ταξιαρχία της δυτικής Μακεδονίας....αν δε θες να επιτεθούμε δώσε και σε εμάς κατι μπάρμπα 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όντως και εγώ πλέον δεν ξέρω τι θέλω χαχα τα μόνα σίγουρα που χρειάζονται είναι η ένωση Ατλαντικού χαμηλού και Αυλώνα να ειναι όσο πιο χαλαρή γινεται, μιας και πλέον πλήρης αποκλεισμός δεν υπάρχει, και το δεύτερο να έχουμε διαλυμένο πολικό στροβίλου. Αν δεν είχαμε διαλυμένο πολικό στροβίλο μόνο η Τουρκία και πέριξ θα είχε πιθανότητες για χιόνι, στην καλύτερη.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Ηρέμησε σ αφήνω τοσο καιρο γιατι και περσι που έφαγες εσυ έφαγα κι εγω ...Αλλά μη προκαλείς τη ταξιαρχία της δυτικής Μακεδονίας....αν δε θες να επιτεθούμε δώσε και σε εμάς κατι μπάρμπα 😂😂😂

Γίνεσαι ριψασπις...πρόσεχε 😎😎☀️😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Όντως και εγώ πλέον δεν ξέρω τι θέλω χαχα τα μόνα σίγουρα που χρειάζονται είναι η ένωση Ατλαντικού χαμηλού και Αυλώνα να ειναι όσο πιο χαλαρή γινεται, μιας και πλέον πλήρης αποκλεισμός δεν υπάρχει, και το δεύτερο να έχουμε διαλυμένο πολικό στροβίλου. Αν δεν είχαμε διαλυμένο πολικό στροβίλο μόνο η Τουρκία και πέριξ θα είχε πιθανότητες για χιόνι, στην καλύτερη.

 

Μιας και μιλάμε για Τουρκία τα ανσμπλ της πόλης είναι τραγικά γι αυτούς και τρελλο πάρτυ για εμάς 🤣🤣🤣 image.png.4372d2d88bc3222ad654526a9e26fdac.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Ηρέμησε σ αφήνω τοσο καιρο γιατι και περσι που έφαγες εσυ έφαγα κι εγω ...Αλλά μη προκαλείς τη ταξιαρχία της δυτικής Μακεδονίας....αν δε θες να επιτεθούμε δώσε και σε εμάς κατι μπάρμπα 😂😂😂

Καιρος ειναι να ξυπνησετε κι εσεις,να βρει εναν ανταξιο αντιπαλο η προσηνεμη ημιορεινη ταξιαρχια!Να δουμε επιτελους χιοναρες και οχι πετσιά στην ενδοξη δυτ.Μακεδονια.!Αιντε ντε!😘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χρονια πολλα και καλα χιονια!

Σε ευχαριστω τζορτζ.Χιονια παντου και πανω απο ολα υγεια για ολους μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυχρονος γειτωνα @Spyros Snowstorm..ειχα παει στον αγιο σπυριδωνα στο αιγαλεω σημερα..

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βριστε με καντε με ραντε κανω βουντου να μην κανει χιονι στο 24-26... ως επι το πλειστον οι μερες που πολλοι θα φυγουν και θα πανε σε ορεινους προορισμους και χωρια αναμεσα τους και γω..οσοι εχουν βιωσει αποκλεισμους που δεν πηγαινες ουτε με αλυσιδες λογω χιονιου η παγου ..που δεν ειχες ρευμα για 3-4 μερες καταλαβαινουν..ακομα χειροτερα χριστουγεννιατικα..

Στις πολεις μαγικα θα ταν να το κανει χριστουγεννα..καντο 21-23..καντο 27-29 μην μας γ@μ@ς κι ας εισαι και χιονιας🤣

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Πολυχρονος γειτωνα @Spyros Snowstorm..ειχα παει στον αγιο σπυριδωνα στο αιγαλεω σημερα..

Σε ευχαριστω πολυ τολη.Καλες γιορτες σου ευχομαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάρα πολύ ωραιος ο τζίφος!Ό,τι καλύτερο έχω δει φέτος .Άντε να δούμε.Καλημερα ! 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ουκμο ίσως τελικά να μην είναι  καλό...μπορεί και ζωνικη,αυτή η μυτούλα του αζορ δεν νομίζω να κρατήσει το αντλαντοχαμηλο που έρχεται φορτσατο 

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, ασύλληπτο σενάριο για την Ήπειρο ο Τζιφός! Στο επόμενο τρέξιμο θα έχει εξαφανιστεί, αλλά είναι το πρωτοβσοβαρο εικονικό τρέξιμο για εκεί. Το ουκμο ούτε εμένα μου άρεσε στην αρχή, αλλά ήταν οκ. Αικον καλό. Τζεμ θέλει δουλειά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...