Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, vorios_polos said:

Όχι γιατί στην πορεία θα θέλουμε κάποιο χαμηλό να σπρώχνει τον αζορικο και αυτός με την σειρά του να αναγκάσει τον Αυλώνα να πάει πιο ανατολικά και ν αφήσει αυτό που χρειάζεται για έμας...

Quote

 

Καλά Βαγγέλη. 'Οταν η ψυχρόμπαλλα χτυπήσει τη Γαλλία όμως, μετά μη λες "χάνεται ιστορική ευκαιρία για τα κεντροβόρεια"🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγαπάμε υποτροπικο για κάτι τέτοια που αφήνει τις λίμνες να τσουλανε δυτικά. Μέχρι και οι ισοβαρεις δείχνουν πόσο χρήσιμος είναι για να πάρουν οι γραμμές των ισοβαρων την κατάλληλη κλίση. Και οι υψηλές πιέσεις στη Γροιλανδία κράτησαν τον αζορικο από την ολική κατάρρευση με αριστουργηματικο αποτελεσμα

 

 

It's coming home και δεν θα χαθεί ούτε χιλιοστο

image.png.47032f07a27820eea466a331c1269721.png

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Προς το παρόν σε σαρώνει η μπίχλα του υποτροπικούλη κι εσένα και τον ακατονόμαστο κι εμάς όλο το Δεκέμβρη.😉

Εγώ είμαι ο ακατανόμαστος?🤩

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Θέλε...χαχαχαχα

Δημοκρατία έχουμε, ας λέμε όλοι ότι θέλουμε και όχι ότι βλέπουμε. Απλά θα υπάρχει ενόχληση ανάλογα το στρατόπεδο. Έτσι δεν είναι; Γτ Βαγγέλη κάποιοι μας αποκάλεσαν κομπλεξικο φόρουμ στο φβ αλλά δεν έδωσα συνέχεια. Μάλλον θέλουν να λέμε μόνο για χιονιαδες στα Κ.Β. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ό,τι είναι να γίνει θα γίνει από 30/12 και μετά, βάση συνολικής εικόνας από τα μοντέλα μέχρι στιγμής (προσωπική άποψη). Το θέμα είναι να υπάρχει μία τάση για κυκλοφορία που μας βολεύει στα επόμενα ραν μέχρι να υπάρξει πραγματική τάση για κακοκαιρία εκείνο το χρονικό διάστημα.

Ελπίζω μετά το καιρικό έκτρωμα των τελειταίων μηνών να κάνουμε πρωτοχρονία και φώτα με καθαρά χειμωνίατικου τύπου καιρό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, salonikatasos said:

Αγαπάμε υποτροπικο για κάτι τέτοια που αφήνει τις λίμνες να τσουλανε δυτικά. Μέχρι και οι ισοβαρεις δείχνουν πόσο χρήσιμος είναι για να πάρουν οι γραμμές των ισοβαρων την κατάλληλη κλίση. Και οι υψηλές πιέσεις στη Γροιλανδία κράτησαν τον αζορικο από την ολική κατάρρευση με αριστουργηματικο αποτελεσμα

 

 

It's coming home και δεν θα χαθεί ούτε χιλιοστο

image.png.47032f07a27820eea466a331c1269721.png

Ηοme Σαλόνικα ή Home Γερμανία Τάσο?😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Σε ένα τέτοιο σαλίγκαρο, δεν θα έλεγα και όχι

gens-3-1-336.png

Στις 24 ώρες το θέλω αυτούσιο παρακαλώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Υeap 

Και εγώ σαγαπω😍.🥴 Γροιλανδικούλης, με αζορικούλη πάντα μαζί για όλο τον χειμώνα, μέχρ 20 Μαρ΄τιου. Μετά μόνο αζορικούλης για αστάθεια. Αγάπη μόνο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Ηοme Σαλόνικα ή Home Γερμανία Τάσο?😇

Ο ίδιος χιονιας θα είναι, απλά θα ξεκινήσει όπως το 2001 για να χιονίσει όλη την Ευρώπη πρώτα. Εγώ θέλω τον Αυλώνα ακόμα πιο δυτικά από εκεί που λέει ο Μιχαήλ, όπως το 2001 που ήταν στην Πορτογαλία σχεδον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Έχω να δω ήλιο μέρες και αυτή την στιγμή έχω κρύο και ψιλόβροχο...

Θα δεις ηλιο συντομα μην ανησυχεις,ειτε με ζεστη,είτε με κρυο.Ετοιμασε το γυαλικο σε καθε περιπτωση..🤣🤣🤣 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα σωστά τα ανσαμπλ όπως θα έπρεπε να είναι το χειμώνα. Χωρίς ίχνος βροχής γιατί οι βροχές είναι για άλλες εποχές, παρά μόνο όταν έρχεται κρύο

image.png.bc0175dca35316b579cfba3563737235.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, salonikatasos said:

Ο ίδιος χιονιας θα είναι, απλά θα ξεκινήσει όπως το 2001 για να χιονίσει όλη την Ευρώπη πρώτα. Εγώ θέλω τον Αυλώνα ακόμα πιο δυτικά από εκεί που λέει ο Μιχαήλ, όπως το 2001 που ήταν στην Πορτογαλία σχεδον

Tο κρατάω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δημοκρατία έχουμε, ας λέμε όλοι ότι θέλουμε και όχι ότι βλέπουμε. Απλά θα υπάρχει ενόχληση ανάλογα το στρατόπεδο. Έτσι δεν είναι; Γτ Βαγγέλη κάποιοι μας αποκάλεσαν κομπλεξικο φόρουμ στο φβ αλλά δεν έδωσα συνέχεια. Μάλλον θέλουν να λέμε μόνο για χιονιαδες στα Κ.Β. 

Αν εσύ δεν βλέπεις κάτι καλό απ' αυτά τα ανσμπλ δεν μπορώ να σου αλλάξω γνώμη αλλά αυτά τα ανσμπλ δεν είναι επιθυμία είναι γεγονός ..και είναι φαίνεται και είναι και μουρλια!!!είναι ποίημα 😁😁😁image.png.750ecf5af879eefc88f2b0606e4a761b.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, swthrhs είπε:

Μόνο του το κύριο στο διάγραμμα βήμα βήμα θα το φέρουμε θα γίνει μεγάλη κόντρα Ελλάδα με ερντογανν

Φυσικά και είναι μόνο του αφού το πήγε τέρμα δυτικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης μια επισήμανση ...δεν θέλουμε Ιόνιο τον Αυλώνα!!!!!!θέλουμε Ιόνιο το χαμηλό να οργανωθεί και να κάτσει εκεί κάνα 12αωρο κάτι που είναι τέλειος διαφορετικο...οπότε δεν θέλουμε τα ίδια πράγματα όπως λαθεμένα κατ εμέ αναφέρεται...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς οι βορειοι δε πήραμε το μάθημα μας με γροιλανδιο και υποτροπικο ...μάλλον θελουμε και άλλο η ζεστη να τελειώνουμε και να βλέπουμε κάμερες Βουλγαρίας και Γαλλίας Ιταλίας Ισπανίας να θαβονται να ησυχάσουμε 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...