Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερα.Δεν υπαρχει κανενα φαβορι αυτη τη στιγμη,δεν υπαρχει καν ταση,με τετοια ensembles ευρωπαιου.Υπαρχει μια υποψια καταβασης ψυχους προς τα μερη μας και φυσικα κανενας δεν ειναι φαβορι που διαβαζω παραπανω,ουτε τα "καταραμενα", ουτε τα κεντροβορεια.Εδω δεν ξερουμε αν καταφερει τελικα να στηθει ο αζορικος,πως μπορουμε να ξερουμε πως θα στηθει,που θα ριτζαρει κλπ;;; 

Βλεπω κι επιστροφες μελων που "αγαπανε" τα προσηνεμα...καλα θα περασουμε και φετος..🤨

Τζορτζ καλο χειμωνα ....😂😂😂😂..Και καλή δύναμη 

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Συμφωνώ σε όλα εκτός από τα άχρηστα κρυα σιχάθηκα την ομίχλη Κάιντα σύννεφα χίλιες φορές να κάνει κρυκ δεν αντέχεται αλλο χειμωνας εινια 

Άχρηστο κρύο θεωρώ τα πολλά μείον χωρίς χιόνι,ακόμα και τον Δεκέμβριο.Βεβαια λόγω του προηγούμενου παρατεταμένου διαστήματος ζέστης,δε θα πω νο στο κρύο χεχε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Ο Μιχαήλ που πηγε είδε ανατολικα σεναρια και εξαφανίστηκε σαν περσι ;;;;;;😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Κοιμαμαι ρε.😁.

 Μόνο αν βγουν ανατολικός σενάρια θα βγω. Όλοι κάνουν που και πού αποχή, εγώ κάνω στην περίοδο με το μικρότερο καιρικό ενδιαφέρον. Κρύο χωρίς χιόνι δηλαδη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο φιλος μου στο Μάντισον πάει να βρεθεί στο επίκεντρο του ιστορικού χιόνια... Πωπω

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ο φιλος μου στο Μάντισον πάει να βρεθεί στο επίκεντρο του ιστορικού χιόνια... Πωπω

Δες τζιφο που βελτιωνεται και αλλο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Avalanche είπε:

Δες τζιφο που βελτιωνεται και αλλο..

Ναι έχει τον τέλειο αντικυκλωνα μιλάμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ο φιλος μου στο Μάντισον πάει να βρεθεί στο επίκεντρο του ιστορικού χιόνια... Πωπω

Κοιτάζω τους χάρτες και παθαίνω εγκεφαλικά. Και θα τους κάτσει και μέσα στα Χριστούγεννα!

Εγώ θα είχα κλείσει εισιτήρια χθες, χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο 6αρι με αζορικο και γροιλανδικο, απαραίτητος ο 2ος για να μην καταρρεύσει ο αζορικος πάνω μας. Ιδανικά πριν τον χιονια βόρειας Ελλάδας θα ήθελα κι ένα χιόνι στη Γερμανία προς τα μέσα της άλλης βδομάδας.

 

It's coming home, δεν θα χαρίσουμε ούτε χιλιοστό αυτή τη φορα

image.thumb.png.439dae945ed9ad7e488ade31a8c4994d.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανεξαρτητως αποτελεσματος χοντρα χοντρα κραταει την ιδια λογικη για ακομη ενα ραν για να δουμε κ ενς τωρα!

Υγ γροιλανδοικος αζορικος και υποτροποικος μπας κ χιονιστουμε ετσι🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι εδώ μας κάνει ο γροιλανδικος. Μετά από αυτό το σημείο και μετά ας διαλυθεί ή όχι,δεν μας ενδιαφέρει, τη δουλειά του θα την έχει κάνει. Ο στόχος είναι χιονιας βόρειας Ελλάδας, ούτε καν κεντροβορειας, ώστε να μην χαθούν πολλά χιλιοστά. Όσο πιο έντονη είναι η θερμοβαθμιδα, τόσο πιο βόρεια είναι τα χιονια αλλά και τόσο περισσότερα ειναι τα χιλιοστά

image.png.0de0250f5bb0f36a40c80694f913281d.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και πάει πέταξε το πουλάκι ο οποίος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα μια χαρά ήταν το προηγούμενο χιόνια για όλους και κρύο τώρα ας φάμε όλοι μαζί τον υποτροπικο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σούπερ!!!!σούπερ Ραν σαν λογική και αυτό..εμπρός καλέ μου υποτροπικουλη κάνε σύμπραξη με αζορ και γροιλανδικουλη μπας και δούμε κάνα χιονουλη🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Και πάει πέταξε το πουλάκι ο οποίος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα μια χαρά ήταν το προηγούμενο χιόνια για όλους και κρύο τώρα ας φάμε όλοι μαζί τον υποτροπικο 

Βρε μην κοιτάς το Ραν σαν Ραν..ίδια λογική έχει και καλυτερη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Και πάει πέταξε το πουλάκι ο οποίος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα μια χαρά ήταν το προηγούμενο χιόνια για όλους και κρύο τώρα ας φάμε όλοι μαζί τον υποτροπικο 

λεπτη η γραμμή ανάμεσα σε αυτά τα δύο...αλλά μακρυά πολύ..σαν λογική όντως παραμένει κοντά..μια υφεσούλα τα τράβηξε όλα δυτικά και ο γροιλανδικός δεν βοηθάει σε αυτό..το σίγουρο είναι οτι θα δούμε πολλά ακομα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seventower είπε:

Και πάει πέταξε το πουλάκι ο οποίος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα μια χαρά ήταν το προηγούμενο χιόνια για όλους και κρύο τώρα ας φάμε όλοι μαζί τον υποτροπικο 

 Όποιος θέλει τα πολλά, θέλει και τα περισσότερα. Εμπρός στα άρματα, εμπρός στον αγώνα. Θα φέρουμε το -10 στα σύνορα και το 0 στην κατερινη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε καλά πιστεύω... και το κύριο του Ευρωπαϊκού θεωρω, πως ήταν προς τη σωστή κατεύθυνση στα πρωινά.... παραμονές Πρωτοχρονιάς με Θεοφάνεια.... έτσι για να κλείσουν ωραία οι γιορτές! Υπάρχει ωραιότερο διάστημα για να χιονίσει από αυτό; Μας το εύχομαι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω εγώ θέλω λίγο κρύο ρε παιδιά δεν μπορώ άλλο δε πάω καλά έχω πολλά νεύρα θα βλέπω να χιονίζει και δεν θα το πιστεύω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...