Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Δυστυχώς οι βορειοι δε πήραμε το μάθημα μας με γροιλανδιο και υποτροπικο ...μάλλον θελουμε και άλλο η ζεστη να τελειώνουμε και να βλέπουμε κάμερες Βουλγαρίας και Γαλλίας Ιταλίας Ισπανίας να θαβονται να ησυχάσουμε 😂😂😂

Ιταλία χωρίς χιόνια=κεντροβόρεια χωρίς χιόνια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φέτος θα κυνηγάω χιόνια Δυτικής Μακεδονίας (αποκλειστικά) ήμουν φοιτητής Φλώρινα και θέλω αυτά τα μέρη να χιονιστούν ή χιόνια προσήνεμα. Με κάθε τρόπο. Η γραμμή του χιονιά μέχρι Κοζάνη. 

Καλά τα ανσαμπλς Βαγγέλη, αλλά πουθενά δεν βλέπω καμήλες, υποτροπικος Γροιλανδικούς κτλ για 250 ώρες μπροστά. 

Τώρα και εγώ αν πω τι θέλω κινδυνεύω να αποκαλέσουν όλο το φόρουμ κομπλεξικο (βλέπεις εγώ είμαι στα προσήνεμα) και δεν θέλω τα ίδια πράγματα. 

Αλλά αυτός που το έγραψε αν έχει τα κάκαλα να βγει δημόσια να το πει εδώ. Για αυτό τα εχω πάρει. 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Επίσης μια επισήμανση ...δεν θέλουμε Ιόνιο τον Αυλώνα!!!!!!θέλουμε Ιόνιο το χαμηλό να οργανωθεί και να κάτσει εκεί κάνα 12αωρο κάτι που είναι τέλειος διαφορετικο...οπότε δεν θέλουμε τα ίδια πράγματα όπως λαθεμένα κατ εμέ αναφέρεται...

Νταξει αυτά θα τα βρούμε μετά ας φέρουμε τον αυλωνα και τον υετοοοο μέχρι τελευταία στιγμή τον κοιτάς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Φέτος θα κυνηγάω χιόνια Δυτικής Μακεδονίας (αποκλειστικά) ή χιόνια προσήνεμα. Με κάθε τρόπο. Η γραμμή του χιονιά μέχρι Κοζάνη. 

Καλά τα ανσαμπλς Βαγγέλη, αλλά πουθενά δεν βλέπω καμήλες, υποτροπικος Γροιλανδικούς κτλ για 250 ώρες μπροστά. 

Τώρα και εγώ αν πω τι θέλω κινδυνεύω να αποκαλέσουν όλο το φόρουμ κομπλεξικο (βλέπεις εγώ είμαι στα προσήνεμα) και δεν θέλω τα ίδια πράγματα. 

Αλλά αυτός που το έγραψε αν έχει τα κάκαλα να βγει δημόσια να το πει εδώ. Για αυτό τα εχω πάρει. 

Αναφέρεσαι σε άλλο φόρουμ σάιτ σελίδα η δεν ξέρω εγώ τι...προφανος σε κάποιον που δεν είναι μέλος οπότε τι ακριβώς θες δεν κατάλαβα...όσον αφορά τα θέλω μου είναι ξεκάθαρα πεντακάθαρα και κρυστάλλινα..το τι θες εσύ προσωπικά δεν Μ ενδιαφέρει ελεύθερος είσαι να θες ότι θες και να κυνηγάς ότι θες είτε μένεις στα προσηνεμα του Αιγαίου η του Ιονίου είτε στα δριμιγλαβα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 ώρες πριν, Seventower είπε:

Δηλαδή τι έχουν οι ντίσκο μια χαρά διασκέδαζαμε 🤔🤔🤔

Χαχα Εννοώ οτι ειναι φωτό του μακρινού παρελθόντος δεν υπάρχει κατι πιο πρόσφατο τόσο δυνατό βέβαια καλοι χιονιαδες πολλοί υπήρξαν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Αναφέρεσαι σε άλλο φόρουμ σάιτ σελίδα η δεν ξέρω εγώ τι...προφανος σε κάποιον που δεν είναι μέλος οπότε τι ακριβώς θες δεν κατάλαβα...όσον αφορά τα θέλω μου είναι ξεκάθαρα πεντακάθαρα και κρυστάλλινα..το τι θες εσύ προσωπικά δεν Μ ενδιαφέρει ελεύθερος είσαι να θες ότι θες και να κυνηγάς ότι θες είτε μένεις στα προσηνεμα είτε στα δριμιγλαβα...

Είναι μέλος εδώ και το έγραψε στην σελίδα του στο φβ. Αυτά.... Και αναφέρονταν στο φόρουμ εδώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αλλά αυτός που το έγραψε αν έχει τα κάκαλα να βγει δημόσια να το πει εδώ. Για αυτό τα εχω πάρει

Ρε μην ασχολείσαι με τον καθε πονεμένο χομπιστα που μάλιστα δεν είναι και μέλος του φορουμ.Αστους να λένε οτι θέλουν,απλα να τους γνωρίζουμε και να μην έχουν βημα εδω μέσα.Μην τρελαίνεσαι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Είναι μέλος εδώ και το έγραψε στην σελίδα του στο φβ. Αυτά.... Και αναφέρονταν στο φόρουμ εδώ. 

Επειδή ξέρω τι λες ,δεν μπορείς να τα ξέρεις όλα ,έχει ερωτηθεί από δικό μας μοντ και απάντησε ότι δεν μιλά για το φόρουμ εδώ.τωρα το ότι είναι μέλος δεν γράφει ποτέ και έχει δική του σελίδα με αφήνει παντελώς αδιάφορο...μην τον διαβαζεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ρε μην ασχολείσαι με τον καθε πονεμένο χομπιστα που μάλιστα δεν είναι και μέλος του φορουμ.Αστους να λένε οτι θέλουν,απλα να τους γνωρίζουμε και να μην έχουν βημα εδω μέσα.Μην τρελαίνεσαι.

Ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα Γιώργο; Προφανώς όλοι ψάχνουμε το τελειο. Και η καμήλα είναι τέλεια για Κ.Β. εγώ δεν θα γυρίσω να πω κομπλεξικο τον Βαγγέλη επειδή εδώ θα με φάει η βροχή, γτ και εγώ για τα προσήνεμα θέλω αλλα πράγματα. Αλλά η διαφορά είναι ότι εγώ δεν θα βγω στο φβ να κράξω τον κάθε Κεντροβόρειο κάτοικο της Ελλάδας και να λέω να σας φάει ο υποτροπικος για 10 και 15 χρόνια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Επειδή ξέρω τι λες ,δεν μπορείς να τα ξέρεις όλα ,έχει ερωτηθεί από δικό μας μοντ και απάντησε ότι δεν μιλά για το φόρουμ εδώ.τωρα το ότι είναι μέλος δεν γράφει ποτέ και έχει δική του σελίδα με αφήνει παντελώς αδιάφορο...μην τον διαβαζεις

Υπάρχει αποδεικτικό στοιχείο ότι μιλούσε για το  φορούμ εδώ . Δεν το παραθέτω γτ έχει όνομα πάνω. Όταν εγώ έγραψα κάτι λάθος ξεκίνησε και εκραζε στο κμολεξικο φόρουμ με αυτή την κυκλοφορία βλέπουν προσήνεμο χιονιά. 

Τεσπα, προχωράμε. 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα Γιώργο; Προφανώς όλοι ψάχνουμε το τελειο. Και η καμήλα είναι τέλεια για Κ.Β. εγώ δεν θα γυρίσω να πω κομπλεξικο τον Βαγγέλη επειδή εδώ θα με φάει η βροχή, γτ και εγώ για τα προσήνεμα θέλω αλλα πράγματα. Αλλά η διαφορά είναι ότι εγώ δεν θα βγω στο φβ να κράξω τον κάθε Κεντροβόρειο κάτοικο της Ελλάδας και να λέω να σας φάει ο υποτροπικος για 10 και 15 χρόνια. 

Βρε χριστιανέ μου δεν ξέρω αν είναι μέλος η όχι αλλά δεν θα κάτσω να ασχοληθώ για το τι γράφει κάποιος σε δίκη του σελίδα...ούτε με αφορά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Που είναι αυτά Βαγγελη να δω τα ensembles?

Έλα μου ντε...καλή ερώτηση.καποιος που να ξέρει που είναι τελικά αυτά τα έρμα δριμιγλαβα...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα Γιώργο; Προφανώς όλοι ψάχνουμε το τελειο. Και η καμήλα είναι τέλεια για Κ.Β. εγώ δεν θα γυρίσω να πω κομπλεξικο τον Βαγγέλη επειδή εδώ θα με φάει η βροχή, γτ και εγώ για τα προσήνεμα θέλω αλλα πράγματα. Αλλά η διαφορά είναι ότι εγώ δεν θα βγω στο φβ να κράξω τον κάθε Κεντροβόρειο κάτοικο της Ελλάδας και να λέω να σας φάει ο υποτροπικος για 10 και 15 χρόνια. 

Βρε ασε τους να λενε και να γραφουν οτι θελουν.Αστον να κλαιει στο φβ,στη σελιδα του ή στις ειδήσεις.Δεν εχει σχέση με μας και το φορουμ μας.Εμεις φαγωνομαστε και τα ξανβρισκουμε χρονια τωρα εκτος ελαχιστων περιπτωσεων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ιταλία χωρίς χιόνια=κεντροβόρεια χωρίς χιόνια.

Διαφωνώ η Ιταλία ειναι μεγάλη χώρα άπειρες φορές στη κεντροβορεια Ιταλία  χιονίζει και εδώ τρώμε βροχες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Υπάρχει αποδεικτικό στοιχείο ότι μιλούσε για το δικό μας φορούμ. Δεν το παραθέτω γτ έχει όνομα πάνω. Όταν εγώ έγραψα κάτι λάθος ξεκίνησε και εκραζε στο κμολεξικο φόρουμ με αυτή την κυκλοφορία βλέπουν προσήνεμο χιονιά. 

Τεσπα, προχωράμε. 

Και σου ξαναγράφω...δεν αφορά εμάς αυτό το πράγμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Με χαμηλό Ιόνιο και κατάλληλες Τέμπ μπορεί η Εύβοια να χιονιστει?

Ναι νομίζω χιονιστηκε ετσι στη Μήδεια αν δε κάνω σοβαρό λάθος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Με χαμηλό Ιόνιο και κατάλληλες Τέμπ μπορεί η Εύβοια να χιονιστει?

Ναι αν προχωρήσει ανατολικά και κυρίως η βόρεια ευβοια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Έλα μου ντε...καλή ερώτηση.καποιος που να ξέρει που είναι τελικά αυτά τα έρμα δριμιγλαβα...😋

Λίγο πιο βόρεια από το Ταμτουμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Ναι αν προχωρήσει ανατολικά και κυρίως η βόρεια ευβοια

Σε κάτι τέτοια βάζουμε τρελά εκατοστά. Η Εύβοια έχει άλλο νόμο απο την Αττική. Το χαμηλό το θέλει όχι Ρόδο, αλλά κάπου Κυκλάδες, βέβαια το πρόβλημα είναι ότι θέλουμε θερμοκρασίες, γτ αν το χαμηλό είναι Κυκλάδες, θα έχουμε κανένα -5 και όχι -9 στα 850. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Υπάρχει αποδεικτικό στοιχείο ότι μιλούσε για το  φορούμ εδώ . Δεν το παραθέτω γτ έχει όνομα πάνω. Όταν εγώ έγραψα κάτι λάθος ξεκίνησε και εκραζε στο κμολεξικο φόρουμ με αυτή την κυκλοφορία βλέπουν προσήνεμο χιονιά. 

Τεσπα, προχωράμε. 

Και όσον αφορά εμένα όπως έχω αποδείξει πολλές φορές δεν μασάω τα λόγια μου...οποίος αποκαλεί αυτό το φόρουμ κομοπλεξικο (που δεν είναι ούτε καν...)αποκαλεί και μένα που είμαι μέρος του....οπότε σου απάντησα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παμε παρακατω.Διαγραμμα ισλανδιας που ακυρωνει το κυριο.Προς το παρον τουλαχιστον.

graphe4_10000___-16.6981132075_66.1943319838_.png

Ευτυχως καταρα να κοιτας αν θα χιονιστουν οι αζορες ....αχ θα δούμε αραγε αυτο το 100 για 5 μερες συνεχόμενα κι εδω ποτέ χαχαχαχα

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παμε παρακατω.Διαγραμμα ισλανδιας που ακυρωνει το κυριο.Προς το παρον τουλαχιστον.

graphe4_10000___-16.6981132075_66.1943319838_.png

Τι χαρά!!!!δυτικά πήγε....😋😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...