Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Για να δούμε αν ισχύσει η λογική, ότι κάνει το αικον ο Τζιφός κάνει το αντίθετο. Στο 99% αυτό γίνεται εξάλλου. Με το αικον το πρώτο μισό του Γενάρη πάει στο καλάθι των αχρήστων.

Μπόμπα δηλαδή το icon με λίγα λόγια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ότι πρέπει είναι Μιχαήλ το αικον...θέλουμε έναν λαγό είπαμε😎😋

Το αικον έβγαλε ότι χειρότερο Βαγγέλη.. Ατλαντικά χαμηλά με καμία τάση ανύψωσης του Αζορικόύ.. το πρωινό τζεμ είναι μακράν καλύτερο πχ του αικον.. Πάντως όπως είπα δεν πιστεύω στον ντζίφο και είμαι σίγουρος ότι θα τουμπιάσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Παρεπιπτόντως στα ανσαμπλ το κύριο πίνει θάλασσα 

Αυτό γιατί δεν το τονίζει κανένας? 

Πάλι καλά δηλαδή, διότι αν έβγαινε αυτο το σεναριο με την επανεμφάνιση του σάπιου. Θα τρώγοταν και το πρώτο 10 ήμερο του Ιανουαρίου 

Δεν κοιτάς κύριο μετά της 150 και εχθές το 18αρι χιόνιζεεε σχεδόν την μισή κεντρική Ελλάδα την βόρεια Ελλάδα και μετά προσυνεμα αλλά πάλι άλλαξε μετά της 150 διάγραμμα μόνο !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ω καλά ήδη τουμπιάζει στα πάντα ο τζίφος😭

 

Ένα μαμημένο χιόνι δεν μπορεί να κάνει, έναν αυλώνα με επίκεντρο την κεντρική Μεσόγειο δεν μπορεί να κάνει ο βρωμόκαιρος.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ω καλά ήδη τουμπιάζει στα πάντα ο τζίφος😭

Καλά ήταν σχεδόν σίγουρο ότι θα τουμπάρει το κύριο του τζίφου με βάση τα ανσάμπλ του στο 06ζ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Καλά ήταν σχεδόν σίγουρο ότι θα τουμπάρει το κύριο του τζίφου με βάση τα ανσάμπλ του στο 06ζ.

Το ζήτημα είναι ευτυχώς...μ αυτά που έδειχνε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενωνωμαι με το στράτευμα των προσηνεμων μπας και τραβήξουν τον Αυλώνα πιο ανατολικά οι κεντροβορειοι είστε παλαβόι σε λίγο θα χιονισετε τη Μαγιόρκα 😂😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Το ζήτημα είναι ευτυχώς...μ αυτά που έδειχνε 

Από πότε έγινες Αγκυριώτης??? Θα χτυπάς το κεφάλι σου που θες να πάμε σε λογική αικον.. Το μόνο αξεσουάρ θα είναι τα γυαλιά ηλίου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Από πότε έγινες Αγκυριώτης??? Θα χτυπάς το κεφάλι σου που θες να πάμε σε λογική αικον.. Το μόνο αξεσουάρ θα είναι τα γυαλιά ηλίου...

Αγαπάμε γυαλιά ηλίου. Προσφορές στο μάτι μάτι παιδιά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Αγαπάμε γυαλιά ηλίου. Προσφορές στο μάτι μάτι παιδιά 

Να πάρεις εσύ, εγώ δεν τα θέλω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Από πότε έγινες Αγκυριώτης??? Θα χτυπάς το κεφάλι σου που θες να πάμε σε λογική αικον.. Το μόνο αξεσουάρ θα είναι τα γυαλιά ηλίου...

Για τον τζιφο ελεγα βρε οχι ν παμε σε αικον ....άσε που ας πάει ποσο ανατολικα θελει πιστευω σε γύρισμα ακομα και αργότερα τη πρωτοχρονιά προς Μεσόγειο του κρύου οποτε ολα καλα ..Πολλά σεναρια του τζιφου που πάνε ανατολικα μετα είναι τέλεια για δω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Να πάρεις εσύ, εγώ δεν τα θέλω...

 

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αγαπάμε γυαλιά ηλίου. Προσφορές στο μάτι μάτι παιδιά 

Παρτε και οι 2 ομπρελες η δυτικη μακεδονια πρεπει να δειξει γιατι ειναι χιονομαμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούκμο ίδιο με αικον. Δεν μπορώ, τα 12αρια μου χάλασαν τηνν διάθεση. Καλή συνέχεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

Ούκμο ίδιο με αικον. Δεν μπορώ, τα 12αρια μου χάλασαν τηνν διάθεση. Καλή συνέχεια.

Ντέρμπυ με σουλτάνο πάλι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Ο τζιφος εχει κανει τη πιο τραγικη αλλαγη μοντελου που εχω δει στις 120 ωρες απιστευτο 

Εδω φοβομαστε να κοιταξουμε τα ανσαμπλ του μακροπροθεσμα πια

Εκει θα κολλουσε?

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολα τα μοτέλα που τρέχουν κουβαλάνε συνεχώς συνταγές βελτιώσεων....Πολύ καλές οι εξελίξεις....Αυτό κρατάμε για την ώρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...