Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από το 12αρι κρατάμε ότι απομακρύνετε ο ερντογαν καθώς και τα ξεροκρυα. 31 του μήνα μετά τις 3 το απόγευμα έρχεται η αλλαγη της 30ετιας, οι στιγμές που θα γραφτεί ιστορία με τα δεκάδες εκατοστά από Κατερίνη και πανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Από το 12αρι κρατάμε ότι απομακρύνετε ο ερντογαν καθώς και τα ξεροκρυα. 31 του μήνα μετά τις 3 το απόγευμα έρχεται η αλλαγη της 30ετιας, οι στιγμές που θα γραφτεί ιστορία με τα δεκάδες εκατοστά ΑΝΤΗΛΙΑΚΟΥ από Κατερίνη και πανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:
4 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Από το 12αρι κρατάμε ότι απομακρύνετε ο ερντογαν καθώς και τα ξεροκρυα. 31 του μήνα μετά τις 3 το απόγευμα έρχεται η αλλαγη της 30ετιας, οι στιγμές που θα γραφτεί ιστορία με τα δεκάδες εκατοστά ΑΝΤΗΛΙΑΚΟΥ από Κατερίνη και πανω

Expand  

Άμα είναι να βρέχει ή να έχει τσάμπα κρύο μακάρι καμήλες,αντηλιακά και πρωτοχρονιά σαν το 2010 στις παραλιες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Από το 12αρι κρατάμε ότι απομακρύνετε ο ερντογαν καθώς και τα ξεροκρυα. 31 του μήνα μετά τις 3 το απόγευμα έρχεται η αλλαγη της 30ετιας, οι στιγμές που θα γραφτεί ιστορία με τα δεκάδες εκατοστά από Κατερίνη και πανω

Οποτε μετα θα ειναι καθαρα βορειος χιονιας με την θεσσαλια - ηπειρο κλπ στην απ εξω ☹️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Οποτε μετα θα ειναι καθαρα βορειος χιονιας με την θεσσαλια - ηπειρο κλπ στην απ εξω ☹️

Βγαινει ενας καθε 40 χρόνια οποτε μην αγχώνεσαι χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Οποτε μετα θα ειναι καθαρα βορειος χιονιας με την θεσσαλια - ηπειρο κλπ στην απ εξω ☹️

Αν ηταν στο χερι μου θα εμεναν εξω και περιοχες της θεσσαλονικης. Επειδη ειναι δυσκολο ομως,βολευομαι και με κατανομη σοφιας το 2019, με περισσοτερα εκατοστα φυσικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά μην τρελαίνεστε. Σκεφτειτε και τους καημένους τους Αυστραλούς που κάθε χρόνο κάνουν Χριστούγεννα με ζέστη.  Να 'μαστε κάπου και λίγο  αθρώποι  δηλαδή ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Ρε παιδιά μην τρελαίνεστε. Σκεφτειτε και τους καημένους τους Αυστραλούς που κάθε χρόνο κάνουν Χριστούγεννα με ζέστη.  Να 'μαστε κάπου και λίγο  αθρώποι  δηλαδή ....

Συμφωνώ αλλά άλλη γεωγραφική θέση τις Ελλάδος άλλο τις Αυστραλίας εδώ σε εμάς πάνω από το κεφαλή μας περνάνε τα -12 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζίφος σενάριο 2.. θυμίζει Μαρτη 2011 αλλά θα κατάφερνε καλύτερα αποτελέσματα λογικά σε εμάς στην Αθήνα, λόγω και της εποχής..... δε πρόκειται να βγει κάτι καλό για κανέναν βέβαια, αφού λογικά θα μας φάει όλους το κ*λοχαμηλό, δυτικά της Γαλλίας και Ιρλανδίας στον Ατλαντικό.... το σενάριο 2 ακολουθεί τη λογική του αμερικάνου, πριν τα απογοητευτικά απογευματινά τρεξίματα... περαστικά μας αν δεν επιστρέψουμε σε σενάρια σαν τα πρωινά και καλές μας υπομονές.....

GFSP02EU12_174_1.png.26016d64538e895a939eae7de14bf6bd.png

GFSP02EU12_246_1.png.6982ed930bcfbfa97574e7b0ed327fc8.png

Το σενάριο 2 εγώ προσωπικά θα το έκανα κορνίζα όπως λέμε.. παρ' ότι και σε αυτό πέφτει κόφτης στους -10 για Αθήνα.. πολλά ζητάω.. εγώ τη θέλω επιφάνεια αυτή τη Τ ρεεε να παγώσει ο Σαρωνικός... ακραίο αλλά όλα για όλα χαχα... βγάζει τρομερή υποστήριξη πάντως το σενάριο 2.. ελάχιστη Τ σε 850 hPa -10 και στα 500 hPa -40 !!!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Οποτε μετα θα ειναι καθαρα βορειος χιονιας με την θεσσαλια - ηπειρο κλπ στην απ εξω ☹️

Υα χιονίζει πυκνά σε συγκεκριμένα οικοδομικά τετράγωνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νέος στόχος για φέτος.... Πάμε να πιάσουμε τον θερμότερο Δεκέμβρη στην ιστορία.... Πάμε για Χριστούγεννα με μαγιό και Πρωτοχρονιά με καλαμαράκια και σαγιοναρίτσα στον Σαρωνικό... Θέλω κόκκινα θερμόμετρααα, κόκκινες πιέσεις.... ΗΛΙΟΣΣΣΣΣ ΚΑΙ ΖΕΣΤΗΗΗΗ

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν θα επρεπε σωνει και καλα να βαλω αρνητικο προσημο στο 12αρι του γφς θα ηταν στο αλλη μια μερα μετατοπιση πιο μπροστα παρα στον μ.ο που αυξηθηκε 1 βαθμο, αναφερομενος παντα στο επίμαχο; διαστημα απο 29 και περα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να  τώρα συζητάγαμε με τη μάνα για το χριστουγεννιατικο τραπέζι... Θα ψήσουμε έξω λέει... Στα, κάρβουνα... Αφού θα είναι σαν Πάσχα... Κωμικοτραγικες καταστάσεις και φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Νέος στόχος για φέτος.... Πάμε να πιάσουμε τον θερμότερο Δεκέμβρη στην ιστορία.... Πάμε για Χριστούγεννα με μαγιό και Πρωτοχρονιά με καλαμαράκια και σαγιοναρίτσα στον Σαρωνικό... Θέλω κόκκινα θερμόμετρααα, κόκκινες πιέσεις.... ΗΛΙΟΣΣΣΣΣ ΚΑΙ ΖΕΣΤΗΗΗΗ

-Πες μου τ ονομα σου Δαιμονα...Σε Διαταζω...

-Γιωργος απο Δροσοπηγη...

-Σε Διαταζω..Βγες απο τα μελη του φορουμ...

271b0e5b6e1a45a2b82c2328ec8452ff.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...