Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, bill24 είπε:

δεν ειναι αζορικος αυτο...ειναι εκτεταμενος υποτροπικο.ας μην υπαρχουν παρερμηνειες.αλλο να λεμε την γνωμη μας και αλλο να παρερμηνευουμε χαρτες λογω προσωπικης εντασης

Όχι δεν είναι υποτροπικος είναι αζορικος...αζορικοτστος εκτεταμένος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bill24 είπε:

δεν ειναι αζορικος αυτο...ειναι εκτεταμενος υποτροπικο.ας μην υπαρχουν παρερμηνειες.αλλο να λεμε την γνωμη μας και αλλο να παρερμηνευουμε χαρτες λογω προσωπικης εντασης

Αν μιλήσουμε αυστηρα, στην πραγματικότητα ο υποτροπικός είναι ο αζορικος. Τουλάχιστον στο πανεπιστήμιο έτσι μου είπαν και έμεινα κάγκελο🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχαχχχα...κακιασμενες μαγισες...🤣🤣🤣🤣...Μπορει να μας στερησατε τα χιονια και τις βροχες,μπορει να φερατε τον πιο θερμο Δεκεμβρη ever με το σιχαμα τον γροιλανδικο,αλλα απολαμβανω να σας διαβαζω τωρα που ουτε καν ακομα εχει ξεκινησει η νεα κυκλοφορια.

Συνεχιζουμε πλεον με καθαρο σχολιασμο.😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απλά επειδή είναι με φορά σαν καλή ρουφήχτρα που είναι απορροφάει και τον υποτροπικό της Μεσογείου και ετσι γίνεται  μια ωραία κόκκινη μπαλλα...ένα ωραίο κόκκινο εμετικό πράγμα δηλαδή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 2/22 θα γίνει φέτος θέλετε δεν θέλετε και θα συμμετέχει  και ο γροιλανδικουλης μου. Είτε είναι τώρα, είτε είναι σε ένα μήνα.😁

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετσι μπραβο να μην ξανατρεξει ποτε αυτο το μοντελο μεχρι και το μετεοσιελ αντιληφθηκε τι κλοουν που ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Που είναι ο τζιφος?

Δεν ανανεώνεται επειδή κατάλαβε ότι δεν υπάρχει γροιλανδικος, οπότε αν δεν ανανεωθεί δεν θα χαθεί χεχε.

Και το γαλλικό μάπα. Τέλος Βάγγο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, bill24 said:

αυτο εγραψα πριν 22 ωρες[δηλαδη περασαν λιγα ραν] και για μαντεψε οντως αν δειτε τα διαγραμματα ολα τα μοντελα στις 28 του μηνα εβγαλαν θερμη εισοβολη...+10 στα 850.χαχαχα ελεος ο μεσος ορος παιζει να ηταν καπου -1 στα 850 απο οτι θυμαμαι

Αν βγει αυτό, τότε με σιγουριά θα μιλάμε μακράν για τον θερμόμετρο Δεκέμβριο στη μετεωρολογική ιστορία της Ελλάδας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε μια πιο εύθυμη νότα, και με καθαρά χιουμοριστική διάθεση, νομίζω ότι αυτή η μανούρα και οι εκατέρωθεν κατάρες σε δύο... αντικυκλώνες, είναι η καλύτερη κόντρα που έχω δει ποτέ μου. Πολιτικά κόμματα; Ομάδες; Βανδή-Βίσση; Όλα αυτά ωχριούν μπροστά στην ανελέητη κόντρα για δύο ατμοσφαιρικά φαινόμενα μερικές χιλιάδες χιλιόμετρα μακριά από την Ελλάδα.

Σκεφτείτε να προσπαθούμε να εξηγήσουμε σε κάποιον εκτός φόρουμ για ποιο λόγο υπάρχει κόντρα και γιατί καταριόμαστε δύο μάζες αέρα στου διαόλου τη μάνα. Θα πάθει ντουβρουτζα.

Αλλά νομίζω αυτή είναι η πλάκα και η μαγεία του φόρουμ, ότι παθιαζομαστε τόσο για κάτι που οι υπόλοιποι άνθρωποι ούτε καν γνωρίζουν και ούτε τους νοιάζει. Οι πιο πολλοί έχουν ξεχάσει ότι χιόνισε πέρυσι και προπερσι.

Ελπίζω κάποια στιγμή να μας ανακαλύψει κάποιος κοινωνιολόγος να κάνει την διατριβή του. Και το τελευταίο θα ήταν όντως πολύ ενδιαφέρον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Χιών said:

Σε μια πιο εύθυμη νότα, και με καθαρά χιουμοριστική διάθεση, νομίζω ότι αυτή η μανούρα και οι εκατέρωθεν κατάρες σε δύο... αντικυκλώνες, είναι η καλύτερη κόντρα που έχω δει ποτέ μου.

Το χιούμορ των παιδιών εντωμεταξύ είναι απίστευτο. Αφού η μια ατάκα καλύτερη από την άλλη. Απαντάει ο ένας με ατακάρες για να ανταπαντήσει ο επόμενος με ακόμα πιο δυνατά αποφθέγματα. Λύνομαι στα γέλια κάθε δεύτερο πόστ. Μπράβο στο υπέροχο κλίμα που επικρατεί πάντως. 

Εύγε!  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαυρίλα από το ουκμο. Πάρτε ζωνικη. Και στην καλύτερη μια λάιτ ξεροεισβολη.

 

Τζιφός και δείκτες του άχρηστοι τελείως.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μαυρίλα από το ουκμο. Πάρτε ζωνικη. Και στην καλύτερη μια λάιτ ξεροεισβολη.

 

Τζιφός και δείκτες του άχρηστοι τελείως.

Γιατί όμως χάλια;;Πριν κάποιες μέρες δεν θέλαμε ένωση των 2 αντικυκλώνων σε 1 για να σηκωθεί με την βοήθεια του ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΚΑΡΑΤΟΥ;;;;

Επεξεργάστηκε από Kilkis1989
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλό και το Τζεμ. Πάμε να σώσουμε τις πρώτες μέρες του Γενάρη. 

gem-0-90.png

Στο επομενο καρε θα μας εχει καταπιει το κοκκινο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...