Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά τ άλλα; όλα καλά; οι οικογένειες; ας μιλήσουμε για αλλά πράγματα για το μουντιάλ πχ. Την οικονομία ένα άλλο θέμα, επίσης μπορούμε να ασχοληθούμε και να βγάλουμε ένα μοντέλο που θα μας πει ποτέ θα κάνει ντου ο Τούρκος......... Γιατι ρε θεέ μου με έκανες να αγαπώ τα τερτηπθα του καιρού και το χιόνι και να είμαι Ελλάδα;; δεν μπορούσα να γεννηθώ στο μπαφαλο; αύτα..... τα είπα και ξαλάφρωσα καληνύχτα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 hours ago, Beach-snow NG said:

Εσύ γείτονα όταν πας σε ταβέρνα πέφτεις άμεσα στο κυρίως ψητό αρνί? Πρώτα τα μπινελίκια, το κρασάκι, η κουβεντούλα και μετά τα κυρίως!!

ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΡΕ ΣΥ ΓΕΙΤΟΝΑ?😂😂😂

ΕΠΙΣΗΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΤΟ ΚΥΡΙΩΣ ΕΙΝΑΙ "ΨΗΤΟ ΑΡΝΙ" ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΣΙΚΙ ΠΧ?

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

@salonikatasosνομίζω το 18 αρι σου έκανε τη χάρη 

Μπορεί και καλύτερα χαχα. Αλλά τώρα ναι μου δίνει 2 μέρες χιόνι ασταμάτητα λογικά το περνούσα το 20ποντο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα πήγε τον περισσότερο υετό από πάνω μας. Μια νότια,μια ανατολικά,μια από πάνω. τώρα μου δίνει σχεδόν 20 χιλιοστά και από πάνω στο άλλο κρατίδιο δίνει 40

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, salonikatasos είπε:

Τώρα πήγε τον περισσότερο υετό από πάνω μας. Μια νότια,μια ανατολικά,μια από πάνω. τώρα μου δίνει σχεδόν 20 χιλιοστά και από πάνω στο άλλο κρατίδιο δίνει 40

Μακαρι να στο κανει να το ευχαριστηθείς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Μακαρι να στο κανει να το ευχαριστηθείς 

Αν χιονίσει στη θεσσαλονίκη περισσότερο θα το ευχαριστηθώ κι ας μην είμαι εκεί. Περισσότερο γιατί σκέφτομαι τι θα ακολουθήσει εδώ άμα χιονίσει σοβαρά(τα -10 και -15 που κάνει πάντα όταν ρίχνει χιόνια και είναι κι εύκολη στο κρύο η φρανκφούρτη). O σκουπιδαίος μου δίνει αυτά για 14-15 του μήνα όμως. Ο τζίφος τα σταματάει στις 14, βέβαια ίσως βγάλει κι άλλο προς τις 17 όπως το βλέπω

image.thumb.png.4959c742883c831e290e26679ab57c38.png

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τουλάχιστον τα τρεξίματα έχουν ενδιαφέρον σε αντίθεση με πέρσι.. Μέχρι στιγμής.

Βέβαια και πέρσι μέχρι τις 10 είχαν ενδιαφέρον τα τρεξίματα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

τουλάχιστον τα τρεξίματα έχουν ενδιαφέρον σε αντίθεση με πέρσι.. Μέχρι στιγμής.

Ακριβώς...είναι πανευκολο και για τα δυτικά και για τα κεντροβορεια με τέτοια κυκλοφορία να σου πετάξει χιόνια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Έλα σωπατε...πάμε για τον πρώτο εικονικο κάτω από τις 300..😋?

Θα σου φέρω και τον πρώτο μη εικονικό παραμονή πρωτοχρονιάς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Θα σου φέρω και τον πρώτο μη εικονικό παραμονή πρωτοχρονιάς

Φερτο ρε Τάσο !!φερτο στην πατρίδα...😋😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως και να χει αυτό που θα γίνει τις επόμενες πολλές μέρες στην κεντρική Ευρώπη μόνο για καλό είναι για εμάς.ολα θα ερχοντε αυτουσια ακόμη και πετσοαυλωνες χωρίς να χάνουν δυναμική...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακάρι να το φτιάξει λίγο ακόμα,φοβάμαι ότι στο τέλος θα το εξαφανίσει τελείως βέβαια. Τα ανσάμπλ και το κοντρόλ είναι λίγο χειρότερο από το 12αρι νομίζω αν και θα φανεί από το διάγραμμα καλύτερα. Μικρή σημασία αυτή τη στιγμή, κρατάω ότι από το τίποτα χθες σήμερα μας έχει πάει στην παρακάτω εικόνα με τα βόρεια, τα νότια και τα ανατολικά μας σε καλύτερη μοίρα,εκεί που είμαι εγώ άσχετα με τα εκατοστά που δείχνει μου δίνει περίπου 15 με 20 χιλιοστά χιονουετού. Αλλά χθες εμάς μας έδινε 0

Modele GFS - Carte prévisions

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο τέλος του τρεξίματος  χιόνισε στην Τυνησία!.....ας κρατήσουμε αυτό που λεει ο Μιχαήλ...οτι κάθε τρέξιμο έχει ενδιαφέρον..και πάμε για αύριο....κανένας εμποδισμός σοβαρός...για την ώρα.....ψάξτε κάμερες στην Φραγκφουρτη...να κάνουμε παρέα...τον Τάσο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μιχαήλ φέτος αν δεν δουν τα Γιάννενα τουλάχιστον 2 50ποντα παρατατο...😋

Ας δούν και ένα τριαντάποντο με την κατάντια και ευχαριστημένος θα είμαι😔

image.png.1774c60e5005d04fc7c9975057fb7707.pngΚάτι τέτοιο μου θυμίζει η κυκλοφορία χαχαχα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ας δούν και ένα τριαντάποντο με την κατάντια και ευχαριστημένος θα είμαι😔

image.png.1774c60e5005d04fc7c9975057fb7707.pngΚάτι τέτοιο μου θυμίζει η κυκλοφορία χαχαχα

Απο την ατμοσφαιρα του πλανητη δια ειναι αυτος ο χαρτης?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Seventower said:

Ρε τι Καψουρα βγάζει ο υποτροπικος με μας ρε παιδί μου μας έχει σβερκωσει κανονικά 

Εμπλοκουλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Απο την ατμοσφαιρα του πλανητη δια ειναι αυτος ο χαρτης?

Χαχαχα τέλειο. Η η γη αφού αποκτήσει μόνο αέρια θερμοκηπίου😅

Από κάποια μπαγκαρισμενα τρεξίματα του τότε παράλληλου. Έχω και άλλα χαχα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορεί το παλικάρι!
Τυχεροί όσοι βρίσκονται ή θα βρεθούν εκείνες τις μέρες στην κεντρική Ευρώπη! Καλή απόλαυση… εδώ ως κ τις 20/12 τουλάχιστον, νοτιας, δυτικός-εναλλαγές, σύντομα περάσματα από μπόρες και μεγιστες που στον νοτιά θα φθάνουν κ τους 20c+ κ στους δυτικούς θα πέφτει στους 16-17c…!
Οι ΒΔ θα ρεφάρουν υετικά…!

Ο βοριάς είδος προς εξαφάνιση! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...