Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1040 στη σκανδιναβία, πορτοκαλί αγγλία και νέο ριτζ προς ισλανδία-γροιλανδία. Πολύ ευχάριστα τα νέα από αυτό

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Χρονια Πολλα αδερφια...Και καλα...Προεχει η υγεια...Αν θελει να βρεξει η να χιονιζει καλως...Αλλιως να πα να γ@μηθει!!!...Δε θα σκασουμε κιολας...Πολλη αξια δινουμε σε ανουσιες μ@λ@κιες....Οτι θελει ας κανει.....Να περασετε ομορφα...Αυτο εχει αξια....

Οι γονεις μου κολλησαν κορονοιο και θα μεινουν αθηνα...Οι δυο τους...Ουτε γλεντι ουτε Κοκκινο ουτε τιποτα..Σιγα μη σκασω για τον τζιφο..... Υγεια ρεεεεε!!!

Μια ζωη την εχουμε.....

φιλαρακι μου χρονια πολλα κ καλα να περασεις κ περαστικα στους δικους σου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ίσως να λείπει λίγο ο υποτροπικός που είναι αρκετά ανατολικά και θα μας βόλευε να είναι στην περιοχή της τουρκίας-ανατολικού αιγαίου, αλλά μην είμαστε και πλεονέκτες από τώρα αφού είναι μακριά. Ας παγιωθεί η τάση για αντικυκλώνα σε όλο τον άξονα σκανδιναβία-βόρεια αγγλία-ισλανδία και θα κοιτάξουμε μετά να βελτιώσουμε και τα υπόλοιπα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως με τέτοια συνθηκη κάποια χιλιόμετρα βορειότερα μας θα σπάσει ο δ#### το ποδάρι του να μην μας κάτσει.... Ρωσική ρουλετα κατάντησε.... Ευχές για καλά Χριστούγεννα σε όλους! Πάμε δυνατά.... Η αρκούδα φαίνεται να ξυπνάει και για μας.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαλίγκαρος από την Χρυσή μας εποχή. Ωραίο 6αρι. Από εκεί που ξεκινάει το ψύχος μας προκαλεί συγκινήσεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν τελικό αποτέλεσμα αδιάφορο το 6αρι και χειρότερο από το 00αρι, αλλά παραμένει στη λογική που θέλουμε, Να δούμε σε πόσα ανσάμπλ θα υπάρχει παρόμοια λογική

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε παιδιά έχετε μόνο 6 ώρες να θαυμάσετε τις εικόνες!!! 

 

Για πάρτε σειρά... ήσυχα παρακαλώ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμένα πάντως μου κάνει απίστευτη εντύπωση αυτή η έλλειψη βροχών τέτοιο μήνα. Πραγματικά δεν υπάρχει τίποτα επί μέρες και ούτε φαίνεται κάτι επί μέρες επίσης. Οι Τ έχουν στρώσει (6-12 περίπου η διακύμανση τις τελευταίες μέρες που είναι φυσιολογικά για Βόλο), θα ανέβει λίγο, αλλά μετά πάλι στα κανονικά. Αλλά οι βροχές ρε παιδί μου, δεν υπάρχει αυτό το πράγμα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Avalanche είπε:

Κατακερματισμός πολικού στροβίλου.... Τρομακτική πτωση ανέμων κατά 40m/s...

image.png.c2717d2d98e02e08e77661de85e3f82f.png

Μακάρι. Μόνο έτσι θα δούμε προκοπή. Γιατί ακόμα και αν ξεκινήσει κάτι πολύ ανατολικά, μπορεί μετά λόγω χαλαρών αντικυκλώνων να πάει δυτικότερα και να μας θάψει όπως το κοντρολ του τζεμ.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μακάρι. Μόνο έτσι θα δούμε προσκοπή. Γιατί ακόμα και αν ξεκινήσει κάτι πολύ ανατολικά, μπορεί μετά λόγω χαλαρών αντικυκλώνων να πάει δυτικότερα και να μας θάψει όπως το κοντρολ του τζεμ.

Θα αρχίσουν να φαίνονται λογικά ριτζ στον Θεό στα μοντέλα σιγά σιγά...το μεγάλο ερώτημα είναι προς τα πού θα γίνονται???😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Σαν τελικό αποτέλεσμα αδιάφορο το 6αρι και χειρότερο από το 00αρι, αλλά παραμένει στη λογική που θέλουμε, Να δούμε σε πόσα ανσάμπλ θα υπάρχει παρόμοια λογική

Ρε συ ναι...τέτοια Ραν μπορούν να πυκνώσουν ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξύ ο Τζιφός έχει πιάσει την τάση αποτι φαίνεται σύμφωνα και με το 6αρι,πριν κάτι μέρες έβγαζε για πρωτοχρονια,δεν βγήκε καλά ο αζορικος και το ψύχος και πάει τώρα για δεύτερη αναδίπλωση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Πως το έβγαλες σε μαύρο background?

δεν ξερω :Ρ απλα ισως επειδη εχω σε dark mode τον browser

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...