Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρόνια πολλά, καλά Χριστούγεννα σε όλους σας. Να είστε καλά εσείς και οι οικογένειές σας. Υγεία πάνω απ' όλα παιδιά. Το πιο σημαντικό!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 minutes ago, JohnTheSnow said:

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά στην παρέα! Σας παρακολουθώ καθημερινά εδώ και 2-3 χρόνια και αποφάσισα επιτέλους να δημιουργήσω λογαριασμό (έπαιξε ρόλο και το ότι πρόσφατα έγινα 18 χρονών, δεν γνώριζα αν επιτρέπεται να γράφουν ανήλικοι). 

Έχουμε περάσει μαζί αμέτρητες στιγμές χαράς, γέλιου αλλα εννοείται και λύπης όταν ο καιρός δεν φέρνει τα πράγματα έτσι όπως τα θέλουμε.

Εννοείται ο στόχος φέτος είναι το 3/3 αλλά πραγματικά ευελπιστώ και σε έναν ιστορικό κεντροβόρειο-δυτικό χιονιά, επειδή δεν έχω αναμνήσεις από τον χιονιά του 2008 ξέρω πως είναι να περιμένει κανείς τόσα χρόνια να ξανά κάνει κάτι ιστορικό στην περιοχή του.

Υ.Γ. ΝΕΟ ΠΡΟΣΗΝΕΜΟ ΑΙΜΑ ΚΑΤΑΦΤΑΝΕΙ

 

 

Καλως ορισες στη παρέα μας. Για τους καύσωνες δε βλέπω να λες κάτι και ανησυχώ. Ας γίνει το 3/3 και μετά θα σε εκπαιδεύσω στη συνέχεια εγώ για τις ζέστες 🤣

Καλά ποσταρίσματα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά Χριστούγεννα παιδιά!!! Με υγεία χαρά, ειρήνη σε όλο το κόσμο και 2 μέτρα χιόνι έξω από καθενός τη πόρτα!!🎄🎀🎅🏻

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, snow_evia είπε:

Πέρσι τα είχα αφήσει μέχρι να χιονίσει😂😂

Ωραίος φίλε! Και εγώ στο φοιτητικό μου σπίτι είχα αφήσει το μικρό δεντράκι μέσα μέχρι τον Μάιο. Χαχαχα.

 

Καλή κίνηση από 18αρι για πιο φουσκωμένο αζορικό μέσα στον Ατλαντικό. Για κβ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρέξιμο με λογική ψυχρόμπλας που θα μπορούσε να δώσε χιόνια παντού, σε σχέση με το χθεσινό 18αρι, χιλιες φορές αυτό [καλά εμένα εχθές μου έδινε τρύπα οπότε... χαχαχα]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Τρέξιμο με λογική ψυχρόμπλας που θα μπορούσε να δώσε χιόνια παντού, σε σχέση με το χθεσινό 18αρι, χιλιες φορές αυτό [καλά εμένα εχθές μου έδινε τρύπα οπότε... χαχαχα]

Αριαδνίτσα καμινγκ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά Χριστούγεννα σε όλους παιδιά με υγεία και χαρές! Να έχετε τις σηκωμάρες του αζόρ στις 360 ώρές του 18αριού(στα κέφια εννοώ) όλο το υπόλοιπο του χειμώνα. Θέλατε και γροιλανδικό Βόρειοι..Τουλαχιστον τώρα βλέπουμε εικονικούς. 

Επεξεργάστηκε από Snow sick
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Αριαδνίτσα καμινγκ;

Αυτό που δεν έκανε η Αριάδνη [πρωταρχικό χααμηλό] θα το έκανε τώρα. Κρίμα που δεν είχε συνέχεια.. Θα έβγαζε τρομερό σενάριο...

gfs-0-384.png?18

gfs-13-384.png?18

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Αυτό που δεν έκανε η Αριάδνη [πρωταρχικό χααμηλό] θα το έκανε τώρα. Κρίμα που δεν είχε συνέχεια.. Θα έβγαζε τρομερό σενάριο...

gfs-0-384.png?18

Κςντροβορειος με μεγαλοπρεπέστατη κατάληξη προσήνεμα αν είχε άλλες 50 ώρες. Θα βλέπαμε τρομερό εικονικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Κςντροβορειος με μεγαλοπρεπέστατη κατάληξη προσήνεμα αν είχε άλλες 50 ώρες. Θα βλέπαμε τρομερό εικονικό 

Αυτό ακριβώς και με κυκλογενέσεις!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά απίστευτο. Να παρακαλάμε το gfs να γίνει cfs γιατί δεν μας φτάνουν οι ώρες. Ρε τι έχετε πάθεi?όλοι ντίρλα είστε?

Πέρα από την πλάκα. Ρε αζορ σου είπαμε να σηκωθείς και εσυ έβαλες καρεκλοπόδαρα. Που πάει το παλικάρι? Που έφτασε?

A ρε τζίφο, α ρε τζίφο. Εισαι εξάρτηση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...