Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@vorios_polos Βαγγέλη τίμησε τον άρχοντα της ζέστης @South καυσωνάκιας με δύο ανοίγματα θεμάτων τον Φεβρουάριο και τον Μάρτιο ... Είναι γουρλης και πιστός σύμμαχος θα μας φέρει τον γκαγκα των ονείρων 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δύο 50αρια θέλω το 2023. Ένα στην πόρτα μου το Γενάρη και ένα στην Ελευσίνα τον Ιούλιο 😛 Εντάξει είμαστε; Εντάξει είμαστε.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, yiannis_volos said:

Δύο 50αρια θέλω φέτος. Ένα στην πόρτα μου το Γενάρη και ένα στην Ελευσίνα τον Ιούλιο 😛 Εντάξει είμαστε; Εντάξει είμαστε.

My man!!! Υποκλίνομαι!!! 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Αν υπάρχει έστω κι ένας εδώ πάνω που δεν θα συμμαχουσε ας το πει...χαχαχα...

Το θεμα ειναι οτι συμμαχεις με τον λαθος ανθρωπο,ενας καυσωνακιας δεν εχει λογο στα χιονια.Γι αυτο το ΛΑΘΟΣ θα συνεχισεις να  πληρωνεις κι εσυ και μοιραια ολο το στρατευμα.Φιλακια..😘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, freeze said:

@vorios_polos Βαγγέλη τίμησε τον άρχοντα της ζέστης @South καυσωνάκιας με δύο ανοίγματα θεμάτων τον Φεβρουάριο και τον Μάρτιο ... Είναι γουρλης και πιστός σύμμαχος θα μας φέρει τον γκαγκα των ονείρων 

Τη lady gaga μπορει Αδελφε εν Καιρω. Τον γκαγκα πως?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Το θεμα ειναι οτι συμμαχεις με τον λαθος ανθρωπο,ενας καυσωνακιας δεν εχει λογο στα χιονια.Γι αυτο το ΛΑΘΟΣ θα συνεχισεις να  πληρωνεις κι εσυ και μοιραια ολο το στρατευμα.Φιλακια..😘

Δεν σε ακούω! Μίλα πιο δυνατά! Είμαι έξω από τον Λευκό Πύργο με blizzard!!! 🤣

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το θεμα ειναι οτι συμμαχεις με τον λαθος ανθρωπο,ενας καυσωνακιας δεν εχει λογο στα χιονια.Γι αυτο το ΛΑΘΟΣ θα συνεχισεις να  πληρωνεις κι εσυ και μοιραια ολο το στρατευμα.Φιλακια..😘

Καυσωνακια απέδειξε παιδί μου ότι δεν ισχύουν αυτά...βλέπεις τα ΚΒ σου απλώνουν χαλί με 50αρια...😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περηφανοι ΠΡΟΣΗΝΕΜΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ δειτε τους πως ΞΕΠΟΥΛΙΟΥΝΤΑΙ.ΧΙΛΙΟΔΟΞΑΣΜΕΝΑ ΥΠΕΡΗΦΑΝΑ ΚΟΜΜΑΝΤΑ.ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Δεν σε ακούω! Μίλα πιο δυνατά! Είμαι έξω από τον Λευκό Πύργο με blizzard!!! 🤣

Ξαπλωσε στο πεζοδρομιο.Ζεματαει.και θα σε ζεστανει...αχχαχαχαχχχχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, vorios_polos said:

Καυσωνακια απέδειξε παιδί μου ότι δεν ισχύουν αυτά...βλέπεις τα ΚΒ σου απλώνουν χαλί με 50αρια...😋😋

Διατάξτε Στρατηγέ!!! 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο Βόλο θα υψωθεί το Γενάρη το λάβαρο της ΚΒ αντεπίθεσης! Στο λιμάνι, εν μέσω χιονοθύελλας με -2 και απαραίτητες αλυσίδες ακόμη και μισό μέτρο απ' τη θάλασσα! Πάμε σαν άλλοτε, σαν το 2006!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Σοβαρεψου. Επιστημονας ανθρωπος. Για μοντελα μιλαμε τι θα πει "αν θελει;"

Μπορεί να είμαι, αλλά η αχιονια με έχει τσακίσει. Θέλω χιόνι καλό στην πόρτα μου. Άμεσα.. κάθομαι και βλέπω φωτογραφίες παλιές και τρελαίνομαι. Κρίμα που δεν είχα φωτογραφική μηχανή παλιά και έτσι μεγάλα χιόνια 2001 και 2010 δεν τα έχω πουθενά σε υλικό....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, South καυσωνάκιας said:

Διατάξτε Στρατηγέ!!! 😜

Πηλιογουση, το.ενα.50αρι θα το.εχεις.στο Πατημα, μην ανησυχεις. Σε χυτρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φίλε καυσωνακια ας κάνει και εδώ στην λαρισα 50αρια, και σε φιλοξενώ. Αρκεί να δω και εγώ μεγάλο χιόνι έστω 1 μεγάλο, τεράστιο. Χεχεχε. Α και που είσαι, χωρίς κλιματισμό.😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

Μπορεί να είμαι, αλλά η αχιονια με έχει τσακίσει. Θέλω χιόνι καλό στην πόρτα μου. Άμεσα.. κάθομαι και βλέπω φωτογραφίες παλιές και τρελαίνομαι. Κρίμα που δεν είχα φωτογραφική μηχανή παλιά και έτσι μεγάλα χιόνια 2001 και 2010 δεν τα έχω πουθενά σε υλικό....

 

Ρε συ Μιχαλακο, σε 50 χρονια με τετοιο ανθρωπινο πολιτισμο θα μαζευεις χουρμαδες για τα εγγονακια σου στη Λαρσα. Τι δεν.καταλαβαινεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

Φίλε καυσωνακια ας κάνει και εδώ στην λαρισα 50αρια, και σε φιλοξενώ. Αρκεί να δω και εγώ μεγάλο χιόνι έστω 1 μεγάλο, τεράστιο. Χεχεχε. Α και που είσαι, χωρίς κλιματισμό.😃

Και.με.αεροθερμο. Ψηστονα Μιχαλακο. Ροτί καντονα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α ρε μπαγάσα @South καυσωνάκιας λίγο ακόμα να συνεχιστεί αυτή η καιρική τρέλα και θα ανοίξεις χρυσές δουλειές εδώ μέσα🤣🤣🤣

Επεξεργάστηκε από Μεσσήνιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ παιδιά χρόνια παρακαλούσα γι αυτό το deal με τους συνδαιτημόνες προσήνεμους! 

Ως προσήνεμος και γω θα ήθελα να χαρούν πρώτα οι συντοπίτες μου αλλά βλέπετε δεν ήταν γραφτό 🤣

Ήρθε η ώρα του ιστορικού ΚΒ. Από Βόλο και πάνω θα βάζουν δίμετρα! Το deal έκλεισε πλέον. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Εγώ παιδιά χρόνια παρακαλούσα γι αυτό το deal με τους συνδαιτημόνες προσήνεμους! 

Ως προσήνεμος και γω θα ήθελα να χαρούν πρώτα οι συντοπίτες μου αλλά βλέπετε δεν ήταν γραφτό 🤣

Ήρθε η ώρα του ιστορικού ΚΒ. Από Βόλο και πάνω θα βάζουν δίμετρα! Το deal έκλεισε πλέον. 

Είσαι ο θεός της ζέστης!!!φέρε μας και το χιόνι...κατσικωσε μια καμήλα μέχρι Θήβα!!🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Τα καλυτερα φετινά ensembles του Αμερικάνου.Για να δουμε αν στα 12αρια συνεχιστεί το σημα

Και πριν κάτι μέρες είχαμε ένα -2 στην μέσο όρο εδώ σταθερό για την Πρωτοχρονιά άλλα χάλασε με επική φαπα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, snow_evia said:

Και πριν κάτι μέρες είχαμε ένα -2 στην μέσο όρο εδώ σταθερό για την Πρωτοχρονιά άλλα χάλασε με επική φαπα

Με 500ρια lidl ομως.Ακομα δεν υπαρχει καν ταση ,σήματα  παιρνουμε και ενδείξεις 

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...