Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Εννοειτε με εκλεκτους αγριους και ημερους μεζεδες....ανεβα εσυ με το καλο....

Απλως ειπα για την τοποθεσια γιατι αν θυμασαι η ειδικη διαδρομη ξεκιναει πιο κατω απ την φουρνα και τελειωνει στην παλαια γιαννιτσου..ενα αλλο χωριο ορεινο 950υψ.συνδεει τα χωρια μας απο δασικους δρομους..καθε τεταρτη και σκ βρισκομαι σε αυτην την απολαυση.ολη μεραααα..

Θα είμαστε σε επιφυλακή και ετοιμοι για χειρουργικές επιθεσεις στα ορεινά μας,μιας και πλέον ο χρόνος θα μας πιέζει....δεν θ αφήσουμε τίποτε να πέσει κάτω, πρώτα ο Θεός!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Theomanio είπε:

Στρατηγέ @vorios_polosτο στράτευμα σε πλήρη ετοιμότητα οπότε και αν δώσεις συναγερμό 😜😜

Προσπάθω να βρω την μύγα με το ξυγκι εδώ και 1 μήνα....θα το καταλάβετε από την 800 γραμματοσειρά...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα Τακαρε..Ο Σακης ειμαι ρε απο Πετραλωνα..Ειδες 12 αρι τζιφου??Το στρωνει σε Χαριλαου και Τουμπα....🤣Ηρθε εικονικος κεντροβορειος ρε συ....!!Χαρηκες??

ConsciousFreshCirriped-size_restricted.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αισιοδοξω πλέον, βλέποντας ότι το κρύο εγκαθίσταται ανατολικά,και μπαίνουμε και εμείς στον ψυχρό τομέα από 12 και μετά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Galanto είπε:

Αυτό που με ανησύχησε περισσότερο είναι τα 2 κρυστάλλινα ποτήρια 😂😂😂😂😂

Εμένα αυτό με την σαμπάνια και την γούρνα...... Κάτι μου θυμίζει κάπου το έχω ξαναδεί αυτό το σενάριο.......... Υποπτο............🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορεί να μας πάει γ@μι@ντας μέχρι 10 Μάρτη?? Κάνε το ρε!!!!! 

50 ποντους Συνταγμα 15/1 και 70 πόντους  Σαλόνικα 15/3😂

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Μπορεί να μας πάει γ@μι@ντας μέχρι 10 Μάρτη?? Κάνε το ρε!!!!! 

Πολυ τσιγκουνης εισαι ρε αδερφε

Καντο  μεχρι τα  μεσα ιουνιου τουλαχιστον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ ΈΕΕΕΈΕΕΕ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΛΑΒΑΊΝΕΤΕ ΆΠΑΝΤΕΣ ΑΙΧΕΤΑΙΙΙ ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ 🆘☢️🥶

 

Screenshot_2023-01-03-19-19-56-742.jpg

 

 

Ρε αν επιβεβαιωθούν αυτές οι λογικές, δεν το συζητάμε ότι μπορεί να ζήσουμε μεγάλα γεγονότα, ακόμη και μια επανάληψη από το ψυχρό σενάριο του προπέρσινου καλοκαιριού με τις 12-14 καυσωνικές ημέρες.....πιγκουινίδες τώρα!! Μπορεί να κλειδώσει αυτό, γιατί μας έχει βγάλει την πίστη φέτος ο ρεβυθο-αχαταρμάς του πολικού??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 minutes ago, vorios_polos said:

51 βαθμοί...😎😎😎

Στρατηγέ μου! Υποκλίνομαι!!! 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα εσνέμπλ του τζεμ που ήταν εκτρωματικά το πρωί βελτιώθηκαν πάντως τώρα. Οκ  τα ενσέμπλ του τζίφου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προχωραμε με συνεση και ψυχραμια. 

Πρωτη αποπειρα   ... τσεκ

Λιμνιτσα στη θεση της  ...  τσεκ

Προσπαθεια μπλοκ στον Ατλαντικο ...  τσεκ

Ειπαμε,η αλλαγη κυκλοφοριας θελει χρονο και υπομονη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolas 2365 είπε:

Μακάρι να έβγαινε. Θα έβγαζε τρεις  τεράστιους χιονιαδες (Δυτικό και Κεντροβόρειο) και έναν πολύ τεράστιο ιστορικό προσήνεμο μετά. 

Δεν περιμενω τιποτα προς το παρον αλλα και εναν καλο κεντροβορειο να βγαλει θα ειναι κομπλε και η δυτικη ελλαδα με χιονια στα Γιαννενα η και σε χαμηλοτερα υψομετρα.

Τωρα αν θελει να μας κανει την χαρη να ερθει και εξτρα χιονι με δυτικο χιονια στο καπακι (που εχει να εμφανιστει 18 χρονια) ας ερθει να παμε για ιστορικο Ιωαννινων χαχα.

 

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

57 λεπτά πριν, INUIT είπε:

ενα θεματακι εχω μονο...να βαλω τισ φωνες στο γκαρυ τωρα  η να περιμενω 18αρι?????   😂😂😂

Ο gary επεσε σε χειμερία νάρκη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρωμάει πολύ το δεύτερο 15θημερο. Για να δούμε το θα δούμε. Σε πρώτη φάση ψάχνω 100μμ χιονουετου απλωμενο σε ένα 3ήμερο-4ημερο να πάω Αγοριαννη Παρνασσό. Μετά το 3/3

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, Snow sick said:

Μια χαρά και η λογική του παιου. Πρώτη φορά κάτι κινείται 

Δεν νομίζω ότι άλλαξε κάτι ριζικά στον παίο για τις επόμενες 10 μέρες που τρέχει. Όχι στο 12άρι τουλάχιστον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Δεν νομίζω ότι άλλαξε κάτι ριζικά στον παίο για τις επόμενες 10 μέρες που τρέχει. Όχι στο 12άρι τουλάχιστον

Κανονικά όταν μου απευθύνεσαι πρέπει να πρωσεχις την ορθογραφία σου. Σε είχα ψηλά και τώρα βλέπω ότι είσαι σαν τους πλεμπαιους. Συμφωνώ, δεν έχει αλλάξει τίποτα. περιθώρια για τα βουνακια μας αφήνει. Όχι ότι θα μείνει έτσι βέβαια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Στο κρυφτούλι του Σιβηρικού θα παίξουμε μπάλα στο επόμενο διάστημα,, μαζί φυσικά, με το σιγοψήσιμο της στρατόσφαιρας, και το γενικό στρεσάρισμα του πολικού στροβίλου....Η κυκλοφορία θα έρθει σε γενικό κωλοτούμπιασμα και τα υπόλοιπα θα είναι ωραία θεματάκια επί σκηνής, να τα παρακολουθήσουμε και να τα κάνουμε κτήμα μας....Οπως ειχε πει πριν λίγα 24ωρα ο Δροσοπηγιώτης ρακομελάτος σε μια αποθέωση αισιόδοξης επιστροφής του θυμικού του, ξεκουραζόμαστε τώρα, γιατί ακολουθούν πολλά ξενύχτια για όλους....Γερο χειμώνα στα λημέρια μας κανόνισε. Μια Ελπίδα σκέτη δεν μας λέει κάτι από μόνη της και θα συνεχίζεις να είσαι ανεπιθύμητος στη σκέψη μας για πολλά χρόνια, ούτε μια Αριάδνη από μόνη της δεν φτάνει, αλλά στο διάστημα 15/1-15/3 πρεπει να εγκαταστήσεις πολλαπλά σχέδια βαρυχειμωνιάς για να γυρίσεις την παρτίδα με το μέρος σου και το μέρος μας φυσικά.....Μας έχεις 5-0 από ημίχρονο και το 5-6 θέλει δουλειά πολύ και ποιοτική, ξέρεις εσύ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

 Στο κρυφτούλι του Σιβηρικού θα παίξουμε μπάλα στο επόμενο διάστημα,, μαζί φυσικά, με το σιγοψήσιμο της στρατόσφαιρας, και το γενικό στρεσάρισμα του πολικού στροβίλου....Η κυκλοφορία θα έρθει σε γενικό κωλοτούμπιασμα και τα υπόλοιπα θα είναι ωραία θεματάκια επί σκηνής, να τα παρακολουθήσουμε και να τα κάνουμε κτήμα μας....Οπως ειχε πει πριν λίγα 24ωρα ο Δροσοπηγιώτης ρακομελάτος σε μια αποθέωση αισιόδοξης επιστροφής του θυμικού του, ξεκουραζόμαστε τώρα, γιατί ακολουθούν πολλά ξενύχτια για όλους....Γερο χειμώνα στα λημέρια μας κανόνισε. Μια Ελπίδα σκέτη δεν μας λέει κάτι από μόνη της και θα συνεχίζεις να είσαι ανεπιθύμητος στη σκέψη μας για πολλά χρόνια, ούτε μια Αριάδνη από μόνη της δεν φτάνει, αλλά στο διάστημα 15/1-15/3 πρεπει να εγκαταστήσεις πολλαπλά σχέδια βαρυχειμωνιάς για να γυρίσεις την παρτίδα με το μέρος σου και το μέρος μας φυσικά.....Μας έχεις 5-0 από ημίχρονο και το 5-6 θέλει δουλειά πολύ και ποιοτική, ξέρεις εσύ!!

Σοφά λόγια του γέροντα δίνουν το έναυσμα πανελλαδικά. Παμεεεε. Εγω πιστεύω για πρώτη φορά ότι φέτος δεν θα συναγωνιστούμε το 06-07. Ο τροχός γυρνάει σύντομα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

 Στο κρυφτούλι του Σιβηρικού θα παίξουμε μπάλα στο επόμενο διάστημα,, μαζί φυσικά, με το σιγοψήσιμο της στρατόσφαιρας, και το γενικό στρεσάρισμα του πολικού στροβίλου....Η κυκλοφορία θα έρθει σε γενικό κωλοτούμπιασμα και τα υπόλοιπα θα είναι ωραία θεματάκια επί σκηνής, να τα παρακολουθήσουμε και να τα κάνουμε κτήμα μας....Οπως ειχε πει πριν λίγα 24ωρα ο Δροσοπηγιώτης ρακομελάτος σε μια αποθέωση αισιόδοξης επιστροφής του θυμικού του, ξεκουραζόμαστε τώρα, γιατί ακολουθούν πολλά ξενύχτια για όλους....Γερο χειμώνα στα λημέρια μας κανόνισε. Μια Ελπίδα σκέτη δεν μας λέει κάτι από μόνη της και θα συνεχίζεις να είσαι ανεπιθύμητος στη σκέψη μας για πολλά χρόνια, ούτε μια Αριάδνη από μόνη της δεν φτάνει, αλλά στο διάστημα 15/1-15/3 πρεπει να εγκαταστήσεις πολλαπλά σχέδια βαρυχειμωνιάς για να γυρίσεις την παρτίδα με το μέρος σου και το μέρος μας φυσικά.....Μας έχεις 5-0 από ημίχρονο και το 5-6 θέλει δουλειά πολύ και ποιοτική, ξέρεις εσύ!!

Εγω εχω μερες που τον ζηταω τον σιβηρικο..πες το διαισθηση...μακαρι να μου κανει το δωρακι στην γιορτη μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...