Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, bill24 είπε:

καθαρα για ηπειρο μιλαω

Δύσκολο το κόβω να ανεβαίνω, δεν μου αρκεί...

 

Τζίφος και αικον, επιμένουν στα δικά τους σενάρια.. Δυστυχώς για τον τζίφο καμία ουσιαστική αλλαγή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπομονη το πουλι καραδοκει στην ουρα της καμηλας..σοφα λογια δασκαλων!!

Οταν δεν μπορεις να νικησεις προσπαθησε να μετριασεις την ηττα και αυτος ειναι πλεον ο στοχος για τον φετινο χειμωνα να μην συγκαταλεγετε στους χειροτερους ολων των εποχων..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με απλα λογια και ετσι οπως στηνεται ο αζορ,θελουμε καπελωμα απο χαμηλο εκει γυρω στις 140-160 ωρες για να μην ανεβει πολυ και να μπορεσει να κρατησει γερη βαση,να κινηθει ανατολικα,ωστε να σπρωξει τη διαταραχη ανατολικοτερα.Αν περασει το χαμηλο στο αιγαιο εχουμε παρτυ τουλαχιστον ημιορεινο με -4 -5.Sci-fi σεναριο αλλα ολα γινονται 🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο δυτικά ο τζίφος. χτυπήστε με.

Αν είναι πολύ ανατολικά η διάταξη θα πάει ανατολικότερα, αν είναι πολύ δυτικά θα πάει δυτικότερα. έλεος.

Το μόνο καλό η πιο χονδρή αποκοπή.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Θα ηθελα να γραψω κατι.Ειμαι απο το 2008 στα καιρικα φορουμ λογω της λατρειας που εχω(εχουμε για αυτο τον καιρο)

Θυμαμαι στην αρχη να μην ξερω τιποτα,αλλα με την βοηθεια των τοτε παιδιων να αρχιζω να καταλαβαινω πολλα και σημαντικα πραγματα οσο αναφορα με τα μετεωρολογικα μοντελα.

Καμια φορα μεσα σε αυτα τα χρονια μπορει να υπηρχαν καποιες εντασεις αλλα παντα ηταν ολες σε  προσιτα πλαισια

Ε ηρθε λοιπον το πληρωμα του χρονου  στο να δεχθω υβριστικα προσωπικα μηνυματα για πρωτη φορα σε ολα αυτα τα χρονια

Προσωπικα δεν θα δεχθω  ξανα αλλη φορα τετοιες καταστασεις προς το προσωπο μου.Ειναι η πρωτη και η τελευταια φορα που μου συμβαινει κατι τετοιο

Την επομενη που θα ξανσυμβει,θα λαβω τα απαραιτητα μετρα

Θα παρακαλουσα τους αντμιν να μην σβησουν το παρων μου σχολιο,και αν ειναι  εκτος θεματος να το μεταφερουν στο σωστο νημα.

 

Σπύρο συμφωνώ απόλυτα αλλά επειδή   αρέσει το χιούμορ

Μήπως σε βρίζει ο καιρός ρε και μπερδεύτηκες😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Με απλα λογια και ετσι οπως στηνεται ο αζορ,θελουμε καπελωμα απο χαμηλο εκει γυρω στις 140-160 ωρες για να μην ανεβει πολυ και να μπορεσει να κρατησει γερη βαση,να κινηθει ανατολικα,ωστε να σπρωξει τη διαταραχη ανατολικοτερα.Αν περασει το χαμηλο στο αιγαιο εχουμε παρτυ τουλαχιστον ημιορεινο με -4 -5.Sci-fi σεναριο αλλα ολα γινονται 🤪

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇🖕👇

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Θα ηθελα να γραψω κατι.Ειμαι απο το 2008 στα καιρικα φορουμ λογω της λατρειας που εχω(εχουμε για αυτο τον καιρο)

Θυμαμαι στην αρχη να μην ξερω τιποτα,αλλα με την βοηθεια των τοτε παιδιων να αρχιζω να καταλαβαινω πολλα και σημαντικα πραγματα οσο αναφορα με τα μετεωρολογικα μοντελα.

Ειναι σπουδαιο πραγμα τελικα στο να μαθαινεις πραγματα για αυτο που αγαπας με τρελα.

Καμια φορα μεσα σε αυτα τα χρονια μπορει να υπηρχαν καποιες εντασεις αλλα παντα ηταν ολες σε  προσιτα πλαισια

Ε ηρθε λοιπον το πληρωμα του χρονου  στο να δεχθω υβριστικα προσωπικα μηνυματα για πρωτη φορα σε ολα αυτα τα χρονια

Προσωπικα δεν θα δεχθω  ξανα αλλη φορα τετοιες καταστασεις προς το προσωπο μου.Ειναι η πρωτη και η τελευταια φορα που μου συμβαινει κατι τετοιο

Την επομενη που θα ξανσυμβει,θα λαβω τα απαραιτητα μετρα

Θα παρακαλουσα τους αντμιν να μην σβησουν το παρων μου σχολιο,και αν ειναι  εκτος θεματος να το μεταφερουν στο σωστο νημα.

Ευχαριστω και συγνωμη για την αναστατωση,

 

Ποιος ο λόγος για βρισιές ρε παιδιά σε ένα καιρικό φόρουμ;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To πήγε πιο δυτικά και χάλασε και για εδώ. Χιονίζει όλη τη γαλλία για να μας το χαλάσει εμάς. Το κοντρόλ και τα ανσάμπλ από την άλλη έφτιαξαν. Δεν πάνε ποτέ μαζί μάλλον, ή το κύριο θα φτιάχνει ή τα ανσάμπλ. Όλα έφτιαξαν τις θερμοκρασίες όμως, κάτι είναι κι αυτό όπως και η δευτέρα που γίνεται υποψήφια χιονομέρα κι αυτή

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Παει ο υετός στις 16/1. Πάει το χιόνι στα ορεινά της Αττικής. Ουφφφ

Θυμασαι τι σου εγραψα εχθες?

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spyros Snowstorm είπε:

Θυμασαι τι σου εγραψα εχθες?

 

Το γλωσσόφαγες!!! χαχαχα. Αμέσως εσένα θυμήθηκα τώρα που το είδα στη μισή μοιρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Το γλωσσόφαγες!!! χαχαχα. Αμέσως εσένα θυμήθηκα τώρα που το είδα στη μισή μοιρα.

Δεν το ξαναγραψω,οντως το γλωσσοφαγα ο γκαντεμης

Απλα ρε φιλε ειναι τοσο ασχημα( τα πραγματα φετος, που δια μαγειας παντα στο τελος ολα χαλανε

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Θυμασαι τι σου εγραψα εχθες?

 

16/1 πως να έχει υετό στην Αττική με αυτή την διάταξη?

gfs-0-90.png?18

 

και από ότι βλέπω σε προηγούμενα τρεξίματα στην θερμή ράχη ήμασταν για εκείνη την ημερομηνία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

16/1 πως να έχει υετό στην Αττική με αυτή την διάταξη?

gfs-0-90.png?18

 

και από ότι βλέπω σε προηγούμενα τρεξίματα στην θερμή ράχη ήμασταν για εκείνη την ημερομηνία

Ειχε χαρτη με θερμοκρασιες με -1 και υετο σε διρφυς και παρνηθα.Για 14 με 15 μιλαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Ειχε χαρτη με θερμοκρασιες με -1 και υετο σε διρφυς και παρνηθα.Για 14 με 15 μιλαμε

Οκ, θα το κοιτάξω thanks

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαγος φουσκωσε κ ξεφουσκωσε τον αυλωνα ξαφνικα, χιονισε αλγερια τυνησια λιβυη... Αιρχαιται ψυχρη εισβολη απ την συρτη!

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μ το 18αρι του τζίφου θα έβγαινε κάτι παραπάνω από αξιοπρεπής κακοκαιρία χειμωνιάτικης υφής για την Ήπειρο.. Μακάρι να μην ξεφτυλιστεί η διάταξη.. 

 

προς ευρωπαικό ο μ.ο. του τζίφου.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βελτιωθηκε ο τζιφος παντως.Το χουμε...😝😜

Γιωργο εχει προβλημα το φορουμ?Μου βγαζει αυτη την εικονα τελευταια

Στιγμιότυπο οθόνης (27).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Γιωργο εχει προβλημα το φορουμ?Μου βγαζει αυτη την εικονα τελευταια

Στιγμιότυπο οθόνης (27).png

Βουντου είναι απο τις σαυρες.Θα το δουμε Σπυρο και μενα μου βγαζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Γιωργο εχει προβλημα το φορουμ?Μου βγαζει αυτη την εικονα τελευταια

Στιγμιότυπο οθόνης (27).png

και εμένα εδώ και μέρες από το κινητό, τις τελευταίες ώρες από pc

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...