Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, michalispar είπε:

Ποιος ο λόγος για βρισιές ρε παιδιά σε ένα καιρικό φόρουμ;;;

Εδώ υπήρχαν άτομα που ήταν μέλη ενεργά εδώ και τώρα σε σελίδες τους στο φβ λένε το weather club κομπλεξικο φόρουμ γιατί δεν έχει χιονίσει ακόμα στα μέρη τους. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι ομως το ουκμο ειναι αρκετα κοντα στο σεναριο που περιεγραψα πριν.Ουκμο και σεναριο 26 που μας θαβει στην εξελιξη.Δεν ριτζαρει πολυ στα β.ανατολικα ωστε να ρεταλιασει την διαταξη και απλωνεται ανατολικοτερα.

ukmonh-0-168.png

gensnh-26-1-168.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου φαίνεται ότι μάλλον κάτι δεν πάει καλά με μένα...δηλαδή μόνο εγώ τα βλέπω τα τρεξίματα σούπερ...μπαρουτοκαπνισμενοι πολλοί εδώ μέσα θα έπρεπε να ξέρουν ότι αυτά που βλέπουμε δεν θα είναι τίποτα έτσι...αύριο μπορεί να δούμε τα πάνω κάτω.Μεχρι τις 22 χοντρικά μέχρι χτες λέγαμε άντε να χιονιστουν τα Γιάννενα και μετά με την πρώτη η δεύτερη αναδίπλωση να πάρουν σειρά και οι υπόλοιποι και ξαφνικά επειδή χτες φάνηκαν κάποιες ελπίδες για πιο γρήγορα πεδινό χιόνι και σήμερα μειώθηκαν τα έχετε βάψει μαύρα.Προφανος και φταίει όλο αυτό το σιχαμα το καιρικό που ζούμε αλλά παιδιά δεν μας πήρε κάτι πίσω που είχε τεράστιες πιθανότητες να βγει.Η δυτική Μακεδονία και τα Γιάννενα είναι ακόμη στο παιχνίδι οι υπόλοιποι βάση ανσμπλ και άλλων παραμέτρων είμαστε στο παιχνίδι οπότε λίγο να το απολαύσουμε το ότι έχετε λίγο χειμώνας όπως και να χει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είδα ευρωπαίο και τα χρωματάκια στον χαρτη των Τ850 ευρώπη και ανατολικά μας είναι για έναρξη φθινοπώρου...χαχαχα μεχρι απρίλη θα χειμωνιάσει λογικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες χαλαρά. Η ζωή είναι ωραία. Χαβαλε θέλει. Δεν θα αλλάξει κάτι με το να χαλιομαστε. Ας μην σώσει να κάνει χειμώνα. Υγεία να έχουμε, γιατί αν δεν την έχουμε πως θα απολαύσουμε τις χειμωνιάτικες συγκινήσεις που θα έρθουν; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΛΟΙΠΟΝ ΤΕΛΟΣ ΕΔΩ ΠΑΙΔΕΣ!ΚΑΚΩΣ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΜΕΙΝΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΑΝΟΙΚΤΟ.ΒΡΕΙΤΕ ΤΑ Ή ΑΓΝΟΗΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ.ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΘΑ ΕΠΙΦΕΡΕΙ ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΒΗΣΤΕΙ ΒΕΒΑΙΑ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλεος ρε παιδιά..εντάξει κι εγώ την έχω πατήσει και όλοι μας το έχουμε περάσει αυτό με τις παρεξηγήσεις...αλλά πραγματικά δεν αξίζει.λιγο χαβαλε κάντε και λίγο χιούμορ και όλα είναι οκ...εδώ μέσα είναι χωρος εκτός από την εκδήλωση αγάπης στον καιρό και ένα είδος ψυχοθεραπείας όπου ξεχνιόμαστε απ' όλο το αρρωστημένο εξωτερικό περιβάλλον.εγω τουλάχιστον έτσι το βιώνω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Πολύ καλύτερο κοντρόλ πολύ καλύτερος μέσος όρος σε όλα.και όλα εμφανώς πιο ανατολικά...συνεχίζουμε ...

Πάρτε του το πληκτρολόγιο. Τι ανατολικά λες. Προσήνεμο πνεύμα βγες από τον Βαγγέλη. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Πάρτε του το πληκτρολόγιο. Τι ανατολικά λες. Προσήνεμο πνεύμα βγες από τον Βαγγέλη. 😂

Μα αφού ανατολικά τα θέλω τι να πω?δεν μένω στη Σικελία...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οι δυο στρατηγοι θα σας το φερουν!ΞΥΠΝΑΤΕ!!!😂😂🤣

Για εμενα εδώ βλέπετε κάτι;;  να βγάλω ψησταριά;;;;;;  πείτε ρε σεις..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Για εμενα εδώ βλέπετε κάτι;;  να βγάλω ψησταριά;;;;;;  πείτε ρε σεις..

Πετα τα καλαμαρακια στη φωτια Μπαμπινο..χΧαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει να έχει αρκετά σενάρια που δεν κάνει γρήγορη αποκοπή του Αυλώνα λογικά το οποίο μας βολεύει πάρα πολύ ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Για εμενα εδώ βλέπετε κάτι;;  να βγάλω ψησταριά;;;;;;  πείτε ρε σεις..

Εσύ θα πας κατευθείαν για αστακό...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πετα τα καλαμαρακια στη φωτια Μπαμπινο..χΧαχα

θα βάλω και χταπόδι!! Ευχαριστώ αδερφέ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτη την @αμημενη  την ράχη ανατολικα μας την εχουμε παντρευτεί…σε ολα  τα τρεξιματα.Μονο αν δεν γινει αποκοπη ολικη την γλυτωνουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...