Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ο μέσος όρος είναι για βαθιά φιλία!!!!!

Σενάρια 8 δες.. εντωμεταξυ με τον Ρυθμό δυτικισης αύριο το κέντρο του Α θα φαίνεται στο iceland

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΕΧΟΥΜΕ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟ ΤΟ ΠΥΛΩΝ..ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΟΥΛΑ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ηρεμα ρεεεεεεεε....μην παιρνεις τετοια ρισκα προγνωστικα..🤣🤣🤣

Το βελτιώνεται το βαλα για να  δώσω ελπίδες σε εμένα και σε άλλους ,  την αποψη μου την ξερεις 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΕΧΟΥΜΕ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟ ΤΟ ΠΥΛΩΝ..ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΟΥΛΑ...

Γεια σου Κωστααααααα,, μας έλειψες φιλε και εσυ και οι αναλύσεις,  χαιρόμαστε που Ξαναγράφεις...πιστεύω σου λειψε η μιζέρια μου και τα ελληνικά μου γι αυτό μπήκες χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Γεια σου Κωστααααααα,, μας έλειψες φιλε και εσυ και οι αναλύσεις,  χαιρόμαστε που Ξαναγράφεις...πιστεύω σου λειψε η μιζέρια μου και τα ελληνικά μου γι αυτό μπήκες χαχαχαχα

Ο βαγγελης μου ειπε οτι υπαρχει γκρινια απο γνωστους αγνωστους χαχαχα και μια και υπαρχει μεγαλο ενδιαφερον ειπα να αφησω στην ακρη τα προσωπικα για λιγο...εδω λοιπον για το beast of the east

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

@GEORGE SNOWMAN καλησπέρα 

Αχαχχαχαχχαχαχαχαχχαχχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχααχαα...σταματααααααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΕΧΟΥΜΕ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟ ΤΟ ΠΥΛΩΝ..ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΟΥΛΑ...

Καλησπερα φιλε..περυσι μας πετσοκοβες εμας τους κβ και ετσι εγινε..ελπιζω φετος να ερχεσαι με ευχαριστες ειδησεις..😅οπως και να χει καλη χρονια με υγεια και ευχομαι οτι το καλυτερο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, ICELARISSA said:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΕΧΟΥΜΕ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟ ΤΟ ΠΥΛΩΝ..ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΟΥΛΑ...

Καλως τον και ας άργησε σαν τον χειμώνα

18 minutes ago, ICELARISSA said:

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Delsnow είπε:

Καλησπερα φιλε..περυσι μας πετσοκοβες εμας τους κβ και ετσι εγινε..ελπιζω φετος να ερχεσαι με ευχαριστες ειδησεις..😅οπως και να χει καλη χρονια με υγεια και ευχομαι οτι το καλυτερο...

Μια αρχικη ετσι εκτιμηση πιο αναλυτικα απο το βραδυ ειναι οτι αν μιλαμε για κ.β θα πρεπει να εχουμε το μυαλο μας στο 25 γεναρη εως 7-8 φλεβαρη και για προσηνεμα με μεγαλες ποθανοτητες πλεον για μεγαλη κατεβασια 15 φλεβαρη εως ισως και αρχες μαρτη να δουμε και το βραδυ τις ανανεωσεις του ευρωπαικου βεβαια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μια αρχικη ετσι εκτιμηση πιο αναλυτικα απο το βραδυ ειναι οτι αν μιλαμε για κ.β θα πρεπει να εχουμε το μυαλο μας στο 25 γεναρη εως 7-8 φλεβαρη και για προσηνεμα με μεγαλες ποθανοτητες πλεον για μεγαλη κατεβασια 15 φλεβαρη εως ισως και αρχες μαρτη να δουμε και το βραδυ τις ανανεωσεις του ευρωπαικου βεβαια

Καλησπερα.Μεγαλες πιθανοτητες για ενα μηνα μετα δεν μπορουν να υπαρχουν,μονο εικασιες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θεωρώ πως δεν πρέπει να το χάσουμε το 23 - 24 του μήνα, κρίμα θα είναι να φάμε βροχή με 2 - 4 βαθμούς, γιατί μετά τα προσήνεμα θα έχουν ευκαιρίες, εδώ μπορεί ξεροβόρι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλησπερα.Μεγαλες πιθανοτητες για ενα μηνα μετα δεν μπορουν να υπαρχουν,μονο εικασιες.

Ε γιωργο ξερεις οτι παντα ρισκαρω με βαση τις ενδειξεις  και τη μεσοπροθεσμη εξελιξη  ειμαστε κοντα στο να ερθει τερας προφανως κανεις δεν ξερει αλλα η κατασταση δειχνει ικανη να φερει μεγαλο χιονια παλι στην περιοχη μας.ειναι μια αρχικη εικονα της μεσοπροθεσμης εξελιξης.καλη χρονια να εχουμε

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ε γιωργο ξερεις οτι παντα ρισκαρω με βαση τις ενδειξεις  και τη μεσοπροθεσμη εξελιξη  ειμαστε κοντα στο να ερθει τερας προφανως κανεις δεν ξερει αλλα η κατασταση δειχνει ικανη να φερει μεγαλο χιονια παλι στην περιοχη μας...καλη χρονια να εχουμε

Καλη χρονια με υγεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάρνηθα και Κιθαιρώνας θα πάρουν ισχυρή ανάσα με αρκετά χιόνια!!! Την Πεντέλη δεν τη βάζω μέσα γιατί στην  κα (η)μένη δεν έχει μείνει και τίποτα από τα 500μ και πάνω. Για Υμηττό δεν ξέρω. Είναι εντελώς κουκουρούκου φάση αυτός.

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το βελτιώνεται το βαλα για να  δώσω ελπίδες σε εμένα και σε άλλους ,  την αποψη μου την ξερεις 😂😂😂

Δωσε αισιοδοξια Αντωνη χαχαχα.Παντωs αν κρατησει η καλη εξελιξη ακομα και στιs προγνωσειs του 24 ωρου να παμε εχουμε δει αρκετεs φορεs στο περελθον αποκλισειs στα υψομετρα χιονοστρωσηs εωs και 200 μετρα πιο χαμηλα.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχουμε σε εξελιξη Σθ που μπορει να εξελιχθει και σε ΑΣΘ το βραδυ θα δουμε την ανανεωση των ζωνικων στατιστικα παντα η χωρας μας ευνοειτε στη αρχη του φαινομενου και μετα παλι απο ενα 20 25 ημερο...χαρακτηριστικα παραδειγματα που ευνοηθηκαμε στην αρχη του φαινομενου ειναι περσι στον χιονια της αθηνας στην αριαδνη και το 2002 στον χιονια της αθηνας..το 2012 επισης σε σπανια μορφη πο η δινη εσπασε σε κομματια και ειχαμε χειμωνα διαρκειας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bill24 είπε:

θεωρεις 25-30 υπαρχει τιποτα για πεδινα?...γιατι δεν φαινεται καποια ψυχρη εισβολη προς το παρον...σαν παραμονη ασθενικης λιμνης μοιαζει[ελλειψη σεναριων -10]

Επειδη η πτωση των ζωνικων ξεκινα 25 εβαλα το διαστημα μεχρι 7-8 φλεβαρη καθως για να περασει η πτωση στην τροποσφαιρα που θελει 2 μερες με μια εβδομαδα..οποτε θα αρχισουν αλλαζουν και τα μοντελα σιγα σιγα απο σκ και μετα .στο ευρωπαικο εχει αρχισει να εχει σεναρια και με -10 ειδικα για μετα τις 27-28...θα πρεπει να περιμενουμε λιγο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...