Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλημέρα και Χρόνια Πολλά. Τζίφος έφτιαξε την μεταφορά στα 850. Το Σάββατο δειχνει χιονι Γιάννενα έως απόγευμα. Παπλαμούδα κιόλας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα χρονια πολλα στους εορταζοντες! με τις οποιες βροχες μειναμε στ πεδινα κ η προοπτικη φαινεται ξερη κ ελαφρως ψυχρη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!

Θέλω βροχές, μακάρι να βγουν τα πιο υετοφόρα μέλη του παρακάτω διαγράμματος.

ens_image.php?geoid=52508&var=201&run=0&date=2023-01-17&model=gfs&member=ENS&bw=1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κολλημένοι στις 300 ώρες μόνιμα εμείς εδώ κάτω για κάτι το χειμωνιάτικό πραγματικά, κούρασε...

gens-31-1-324.png

gens-31-0-300.png

Ας δούμε αν βρέξει πρώτα γιατί κινδυνεύμε να μην βρέξει σοβαρά εδώ στην Εύβοια και στα καμμένα είναι ζωτικής σημασίας να  βρέξει καλά το χειμώνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να στα καλα ολοι για τις ευχές..

Στα καιρικά ο ευρωπαιος ακολούθησε τζιφο για το Σάββατο πρωί και πλέον  μου δινει και αυτός πανω απο 5 πόντους....το κακό είναι ότι για το μετα ακολούθησε ο τζιφος τον ευρωπαιο και τελείωσε το 23 , 24 με συνοπτικές διαδικασίες οτι πέσει θα ναι βροχη τοτε...Μετά  δε πιστεύω ότι θ αλλάξει τίποτα ειδικα για κβ μετα τις 26 οποτε ειναι μακρια 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Galanto said:

Να στα καλα ολοι για τις ευχές..

Στα καιρικά ο ευρωπαιος ακολούθησε τζιφο για το Σάββατο πρωί και πλέον  μου δινει και αυτός πανω απο 5 πόντους....το κακό είναι ότι για το μετα ακολούθησε ο τζιφος τον ευρωπαιο και τελείωσε το 23 , 24 με συνοπτικές διαδικασίες οτι πέσει θα ναι βροχη τοτε...Μετά  δε πιστεύω ότι θ αλλάξει τίποτα ειδικα για κβ μετα τις 26 οποτε ειναι μακρια 

Περιμενε νωρις ειναι ακομα. Εγω λεω οτι η Φλωρινα θα αντεξει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Ευρωπαικό δεν δίνει τόσο καλή μεταφορά στα 850.. Αυτο μένει να φτιάξουμε το βράδυ. Στα φαινόμενα λίγο πολύ συμφωνούν και οι 2..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Να στα καλα ολοι για τις ευχές..

Στα καιρικά ο ευρωπαιος ακολούθησε τζιφο για το Σάββατο πρωί και πλέον  μου δινει και αυτός πανω απο 5 πόντους....το κακό είναι ότι για το μετα ακολούθησε ο τζιφος τον ευρωπαιο και τελείωσε το 23 , 24 με συνοπτικές διαδικασίες οτι πέσει θα ναι βροχη τοτε...Μετά  δε πιστεύω ότι θ αλλάξει τίποτα ειδικα για κβ μετα τις 26 οποτε ειναι μακρια 

Χρόνια πολλά μωρή μιρλα😆😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, sakis13 said:

Τα ανσαμπλ παραμενουν εξαιρετικα!!Λιγο νερακι ρε..Αγιε Αντωνιε κανε το Θαυμα σου!!

ens_image (10).png

Βοηθηστε ρε μαγκες...

20230117_074621.jpg

Πιο μετα. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Με τη γκρίνια θα σας το φέρω...χαχα..στήνει σκηνικαρα ο ευρωπαίος 

Αντουάν χρόνια πολλά με ότι επιθυμείς,πολλά μισομετρα να δεις...🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους και Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες ( @Galanto) .

Άσχημα τα πρωινά τρεξίματα για χιόνια , δεν συμβαίνει κάτι θετικό φέτος με τίποτα. Βέβαια για αυτούς που θέλουν βροχές δεν άλλαξε (προς το παρόν) και τίποτα δραματικά. Ας ελπίσουμε θα υπάρξει τάση να έρθει το σύστημα πιο ανατολικά.

Για μετά τις 25/01 απλώς συνεχίζουμε να αισιοδοξούμε .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...