Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη και εσύ κάνεις λάθος. Είναι χοπκαστινγκ τόσες μέρες μετά. Με συγχωρείς, αλλά δεν γίνεται αν κάτι δείχνει προσήνεμα να είναι λάθος και ότι δείχνει Κεντροβόρεια πάντα σωστό. Αυτά. Οπότε για τόσες μέρες μετά τίποτα δεν φαίνεται. 

Καθόλου χοουπκαστιγκ...κοίτα απλά τους χάρτες που ποσταρε ο Δημήτρης από 3 χιονιαδες και εκεί θα βρεις απαντήσεις..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Καθόλου χοουπκαστιγκ...κοίτα απλά τους χάρτες που ποσταρε ο Δημήτρης από 3 χιονιαδες και εκεί θα βρεις απαντήσεις..

Μα κάθε φορά βγάζεις άκυρα τα προσήνεμα και φαβορί τα Κ.Β. σε αυτές τι ώρες και η κατάληξη είναι οριακά προσήνεμα με Τουρκία να κάνει παιχνίδι. Είναι πολύ μακριά για φαβορί. Στα 12αρια Σαββάτου ίσως υπάρχει τάση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Δεν μιλουσα για ευρωπαικο. Το ευρωπαικο οντως δειχνει αλλα πραγματα και πολυ πιο δυτικα την ολη κατασταση.

Εγώ για ευρωπαϊκό λέω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Καθόλου χοουπκαστιγκ...κοίτα απλά τους χάρτες που ποσταρε ο Δημήτρης από 3 χιονιαδες και εκεί θα βρεις απαντήσεις..

Μα οι 3 χιονιαδες που κατεληξαν; Η Αριαδνη μονο χιονισε σχεδον παντου και στο μεσο ορο το εκτεταμενο χαμηλο καλυπτει και Μαλτα. Δες ξανα τους αλλους χιονιαδες…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σύμφωνα λοιπόν με το πανελ δεν υπάρχει τουρκια ...Ο μεσοςο ορος είναι εκεί γιατι υπάρχουν 12 σεναρια που δε κατεβαίνει αυλωνας και πλακώνει πανευρωπαϊκός αντικυκλωνας εξ ου και γιατι ειναξ αδύναμο το μπλε του αυλωνα στο μεσο ορο ,,,τα σεναρια που κατεβάζουν αυλωνα ειναι απο ανατολικη ιταλια ως προσηνεμα,, απλά φυσιολογικά μετα καποια καταλήγουν τουρκια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

άντε από Παρασκευή και για καμιά βδομάδα ο καιρός θα θυμίσει Νοέμβρη στην Αθήνα με καθημερινές βροχούλες και ζέστη φθινοπωρινή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Μα κάθε φορά βγάζεις άκυρα τα προσήνεμα και φαβορί τα Κ.Β. σε αυτές τι ώρες και η κατάληξη είναι οριακά προσήνεμα με Τουρκία να κάνει παιχνίδι. Είναι πολύ μακριά για φαβορί. Στα 12αρια Σαββάτου ίσως υπάρχει τάση. 

Χριστιανέ μου στην Μήδεια 10 μέρες πριν ήταν Τουρκία και είδες πως βγήκε.ελπιδα το πάλεψα και είδες πως βγήκε.Μη με λες για 10 μέρες είναι κάτι που το κάνω 10 χρόνια...δεν είπα ότι είναι άκυρα τα προσηνεμα αλλά είπα ότι δεν είναι προσηνεμα ,ε δεν είναι πως να το κάνουμε αυτή την στιγμή.Την άλλη στιγμή θα δούμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Πάνελ Ευρωπαίου στις 234 ώρες. Απ' όλα έχει μέσα.

https://www.meteociel.fr/cartes_obs/gens_panel.php?modele=5&mode=1&ech=234

Σε αυτα που κατεβαζουν αυλωνα μονο σε 2 ειδα τουρκια πουθενα αλλου ..το είδες; ;;μας ερχεται νικολα αν κατεβει αυλωνας ...αρχίζει η μάχη μας χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Χριστιανέ μου στην Μήδεια 10 μέρες πριν ήταν Τουρκία και είδες πως βγήκε.ελπιδα το πάλεψα και είδες πως βγήκε.Μη με λες για 10 μέρες είναι κάτι που το κάνω 10 χρόνια...δεν είπα ότι είναι άκυρα τα προσηνεμα αλλά είπα ότι δεν είναι προσηνεμα ,ε δεν είναι πως να το κάνουμε.

Δηλαδή πρώτο φαβορί είστε εσείς. Είναι Κεντροβόρεια δηλαδή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Σε αυτα που κατεβαζουν αυλωνα μονο σε 2 ειδα τουρκια πουθενα αλλου ..το είδες; ;;μας ερχεται νικολα αν κατεβει αυλωνας ...αρχίζει η μάχη μας χαχαχα

Αντώνη Τουρκία δεν θέλω και εγώ. Γιατί με Ιόνιο κάνω τρελό παιχνίδι στην Χαλκίδα. Ακόμα καλύτερα από Αιγαίο γιατί κάνει χαμηλό Πελοπόννησο Κρήτη. Αδριατική με βγάζει εκτός. Θέλει δουλειά όμως. Από Σάββατο να δούμε τι χάρτες θα έχουμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δηλαδή πρώτο φαβορί είστε εσείς. Είναι Κεντροβόρεια δηλαδή. 

Έτσι όπως είναι ο μέσος όρος και με βάση το παρελθόν στις ανάλογες μέρες ναι είμαστε το φαβορί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Nα χαμε να λεγαμε και να χαμε να πουμε.

Καμία "τάση" δεν υπάρχει πλην της διαφαινόμενης πτώσης της Τ προς τα τέλη του μήνα και την δημιουργία εμποδισμού στη Λόντρα. Μέχρι εκεί. Τίποτα πέραν τούτων προς το παρόν. Οι χάρτες αλλάζουν ΡΑΓΔΑΙΑ απο ραν σε ραν, άρα δεν προσφέρουν κανένα χειροπιαστό στοιχείο ακόμη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Έτσι όπως είναι ο μέσος όρος και με βάση το παρελθόν στις ανάλογες μέρες ναι είμαστε το φαβορί.

Το κάνω σκρινσοτ και σου λέω ότι ή δεν θα κατέβει κάτι ή θα σκάσει Ιόνιο. Σε βάζω και στοίχημα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Οχι ρε στο λογο μου...Θεοδοσης λεγομαι...11 του μηνα ειμαι...Απλα με λενε και καταιγιδακια και υποβρυχιο και μασκοφορο με τα πρασινα και παντοφλινο...🤣

Σίγουρα σε λένε Θεοδόσιο;;;Έμενα μου φαίνεται οτι σε λένε Θεόδοτος και μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Σας ευχαριστω αδερφια για τις ευχες..Απλα εγω γιορταζω 11 γεναρη..Λεγομαι θεοδοσιος!!Να στε καλα παντως!!Ερχεται η ωρα...

Η ο Βαγγελης η ο ΒrainA σε λιγο καιρο θα περπατανε ετσι...Μετα τα τρεξιματα....Ερχεται η ωρα της κρισης!!

148b8c28e17efa2004837c70da85ee5c.gif

Και η αντιστοιχη εικονα ενός εκ των δύο σε λιγες ημέρες!

Ο Δρομέας του Βαρώτσου -Το 8μετρο γλυπτό από γυαλί που το... έδιωξε το  μετρό από την Ομόνοια [εικόνες] - iefimerida.gr

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

I used Shazam to discover SoK by Konstantinos Argiros & Sakis Rouvas. https://www.shazam.com/track/648459568/sok

Θα παίξει πολύ εδώ τις επόμενες μέρες.. Τα ηχεία στο τερμα❄️😉🚂🔞🔜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μυστικό στους μέσους όρους ειναι κυρίως το μέγεθος του αυλωνα η μηδεια πέταξε τη κουτσουλια άλλως σαν αυλωνας σιγα μη μας εριχνε τιποτα και η ελπίδα οριακά βρηκε ιονιο και χιονιστηκαμε ....Θέλω να πω ότι γενικά οι αυλωνες αποδυναμώνονται απο το μέσο όρο η γίνονται λίμνες για αυτο και έχουν πιο δυτικο αποτέλεσμα..αν όμως έρθει αυλωνας βάρβαρος οπως τον έδειξε το κύριο ευρωπαιου θα πάει ανατολικα τελικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Χιονιάς_Αττική είπε:

διαρκεια ηλιοφανειας Αθηνα..

Screenshot (37).png

Μπορείς να μου πεις που μπαίνεις και το βλέπεις αυτό; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis.mar είπε:

Το αγαπημένο Μέτσοβο θα το ψάχνουμε.. Αν όχι το Μέτσοβο, σίγουρα Μηλιά κλπ.. 

Ακουσα και τον φιλο Σακη αρναουτογλου μεσα τα χει τα Γιανννενα. Γενικα το 0 στα 850 μπορει να μεταφραστει αλλιως λογω 500ων και θεσης χαμηλου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Το μυστικό στους μέσους όρους ειναι κυρίως το μέγεθος του αυλωνα η μηδεια πέταξε τη κουτσουλια άλλως σαν αυλωνας σιγα μη μας εριχνε τιποτα και η ελπίδα οριακά βρηκε ιονιο και χιονιστηκαμε ....Θέλω να πω ότι γενικά οι αυλωνες αποδυναμώνονται απο το μέσο όρο η γίνονται λίμνες για αυτο και έχουν πιο δυτικο αποτέλεσμα..αν όμως έρθει αυλωνας βάρβαρος οπως τον έδειξε το κύριο ευρωπαιου θα πάει ανατολικα τελικα

Οχι απαραίτητα. Και χοντρός Αυλώνας σκάει Ταίναρο και χιονίζει οριακά τα Κεντροβόρεια. Βασικά τα δυτικά και κεντρικά πριν φύγει ανατολικό Αιγαίο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...