Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μας χαριζουν γαιδαρο τον κοιταμε και στα δοντια.Ας κλειδωσει η κατεβασια-ες και βλεπουμε τις λεπτομερειες.Ας βγαλει και βαρβατο χαμηλο και ας μην χιονισει στο κολωνακι.Παραδεισος θα ειναι σε σχεση με αυτα που ζουμε τοσο καιρο.

Μα δεν στεναχωριέμαι. Ας ρίξει 2 μέτρα στην Πάρνηθα και τα βουνά μας κι ας μη ρίχνει νιφάδα τσακιστή στην πόλη. Μπέσα για μπέσα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μεθαυριο θα ειναι στον τριτο...σε 5  μέρες στον τέταρτο αρχές Φλεβάρη  και ουτω καθε εξης 

Συμφωνω αλλα σε καθε χειμωνα εχουμε αυτην την περιοδο του ολο και πιο πισω..επιπλεον φετος παω με κλεαρχο που ειναι αχαστος!!

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, JohnTheSnow είπε:

Ρε παιδιά, απορία το έχω τόσα χρόνια, το Γαλάτσι τι να το θεωρώ; Μαζί με τα ΒΠ ή κεντρικό λεκανοπέδιο; Επίσης θεωρείται οριακό ανατολικό τόξο; 

Αναλογως που μενεις,δυτικα-ανατολικα,το υψομετρο και την υφη της κακοκαιριας.Περισσοτερο κεντρικο λεκανοπεδιο με επιρροες απο το ανατολικο τοξο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Μα δεν στεναχωριέμαι. Ας ρίξει 2 μέτρα στην Πάρνηθα και τα βουνά μας κι ας μη ρίχνει νιφάδα τσακιστή στην πόλη. Μπέσα για μπέσα. 

Το ξερω ρε,ειδικα για σενα που εχεις κανει το βουνο δευτερο σπιτι σου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, JohnTheSnow είπε:

Ρε παιδιά, απορία το έχω τόσα χρόνια, το Γαλάτσι τι να το θεωρώ; Μαζί με τα ΒΠ ή κεντρικό λεκανοπέδιο; Επίσης θεωρείται οριακό ανατολικό τόξο; 

Λιγο απο όλα αυτα ναι!! χαχαχ

Πάντως άμπαλο δεν το λες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταρευση του αντικυκλωνα  στα μακρινα και  γυρισμα σε ζωνικη

Παλι καλα που ειναι μακρια και δεν φαινεται να βγαινει αυτο το σεναριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή την εικόνα θέλουμε!!!μόλις έσκασε ο Αυλώνας στο προϋπάρχον χαμηλό το πυροδότησε ...και είναι και τέλεια εικόνα και για το λίγο πιο κάτω😎😎😎..ιφ γιου Νόου γουατ άι μιν😎😎😎image.png.3b5b27b0b53cc4331b7879daada0efd9.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Αυτή την εικόνα θέλουμε!!!μόλις έσκασε ο Αυλώνας στο προϋπάρχον χαμηλό το πυροδότησε ...και είναι και τέλεια εικόνα και για το λίγο πιο κάτω😎😎😎..ιφ γιου Νόου γουατ άι μιν😎😎😎image.png.3b5b27b0b53cc4331b7879daada0efd9.png

Μεθαύριο μπαίνουμε στη ζώνη χιονιαδων β Ελλάδας... υπόψιν...ξαφνική εμφάνιση μπαμ κ κάτω..γιου Νόου γουατ ι μιννννννν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως ακομα θεωρω την κατεβασια 50-50.Ειναι εντελως στον αερα ολα γιατι ειναι μακρια προγνωστικα.Προσωπικα κραταω μικρο καλαθι και μενω κυριως στις 144-168 με ευχη να βγει ισχυροτατο το συρτοχαμηλο για τα μερη μου και να ριξει πολυ νερο.Αυτα για σημερα παιδες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως αν πάμε για δίδυμους αυλωνες ξεχνάμε απόλυτο καθολικό ΚΒ ούτε καν απόλυτο καθολικό Β...μπορεί να γίνει αλλά δύσκολα γιατί καθώς θα αναδιπλώνεται ο αζορ θα τραβάει πίσω το ψύχος που θα είχε αρχίσει να κατεβαίνει από τον Αυλώνα ν1...δεν σας κρύβω ότι εγώ έχω στόχευση τον Ν2...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πάντως αν πάμε για δίδυμους αυλωνες ξεχνάμε απόλυτο καθολικό ΚΒ ούτε καν απόλυτο καθολικό Β...μπορεί να γίνει αλλά δύσκολα γιατί καθώς θα αναδιπλώνεται ο αζορ θα τραβάει πίσω το ψύχος που θα είχε αρχίσει να κατεβαίνει από τον Αυλώνα ν1...δεν σας κρύβω ότι εγώ έχω στόχευση τον Ν2...

Ο 2 δεν ειναι για κβ ..προσηνεμα η τουρκια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για αυριο στην αττικη,υποπτο διαστημα το πρωι με πιθανες μπορες και κυριως το βραδυ με πιθανες καταιγιδες.ΗΤαν σχετικα καλη η συγκομιδη σημερα στην περιοχη με 13-18μμ(που φτασαμε...)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Σενάριο 20 τζίφου συμπαθητικό 

Ανά μπράβο!!αυτό το σενάριο είναι το μάξιμουμ μόνο έτσι με εκρηκτικό χαμηλό μπορούμε να χιονιστουμε στα βόρεια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπάρχουν ενδείξεις ότι θα παλέψουμε με Τουρκία την περιβόητη ύστερη φάση. Θα πάμε να χτυπήσουμε τις ημερομηνίες του Φεβρουαρίου 1991 πριν το Πινατούμπο; 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε ένα ραν ο τζιφος προσαρμόστηκε,,..χαχαπολυ καλο χιονι εβγαλε για τις 26

Και το ουκμο  χαμηλο 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σεολους.Εχω την εντυπωση οτι απο 26 και μετα και με βαθοσ διαρκειας μπαινουμε σε καλο δρο μο.Αν φυσικα κρατηθουν τα πρωινα.Τα καλυτερα τρεξιματα  του τζιφου για πρωινα ....μακαρι γιατι καιροσ του ητανε....ειδομεν

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...