Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, oldboy332 said:

Δεν μπορώ να ρισκάρω τέτοια πρόβλεψη .Είναι οριακός ο Χάρτης !

Ευχαριστω φιλε. Βαζω φασολια στο μουσκιο καλου κακου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, zaraskos είπε:

Χιονιάς Θράκης μέχρι το κύμα από το ευρωπαικό.. ας ξυπνήσουν τα ζόμπι!

Screenshot_20230121_093042_Chrome.jpg

Το δίνουν κι άλλα σενάρια του ευρωπαίου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Απορώ πως τελειώνετε τα ΚΒ.. Είπαμε,είναι καιροκαφενες το σάιτ, αλλά....cool...

Κανεις δεν τα τελειωσε εκτος απο τον μιρλα τον γνωστο..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

έτσι για το μάτι, 198 ώρες και η Στενή θα έβαζε χιοναρα μεσα σε λιγες ώρες...

ecmwfgr-0-198.png?0

ecmwfgr-1-198.png?0

ecmwfgr-13-198.png?0

ecmwfgr-2-198.png?0

ecmwfgr-14-198.png?0

 

 

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα να δουμε και τα 12αρια πρωτα και μετα να δουμε τι θελουμε να εχουμε πρωτα συγκλιση σε ευρωπαικο ουκμο και τζεμ ...παντως πολυ ενδιαφερον τρεξιμο απο ευρωπαικο δεν ξερω κατα ποσο θα το ξαναδουμε βεβαια...υπομονη μεχρι βραδυ να βρουμε ενα μπουσουλα...ρε μιρλα οσο γκρινιαζεις τοσο θα σου φευγει χαχαχα λογικο ειναι η φυση θελει ηρεμια και αγαπη ..❤️😂

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο παιος στα ensembles εχει πετσες στην καλυτερη για ημιορεινα προσηνεμα ως τελος του μηνα με κακες θερμοκρασιες.Πιο πριν εχει πετσες και για κ.β.Απο 31 και μετα εχει ο Θεος.Ολα ανοιχτα.Το τιποτα απο θεμα χιονιου εχει μεγαλες πιθανοτητες ως τελος του μηνα ακομα και για τα ημιορεινα εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, PAIONAS είπε:

αν ειναι να μην κανει τιποτα να μην κανει ουτε κρυο φιλε σωτο γιατι θα ειναι χειροτερα   να κανουμε καβατζα πετρελαιο για του χρονου

Η φύση όμως θα συνεχίσει να υποφέρει...αχιονα τα βουνά και θα έχουν ανθίσει τα λουλούδια από Φλεβάρη μηνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snow_evia είπε:

Η φύση όμως θα συνεχίσει να υποφέρει...αχιονα τα βουνά και θα έχουν ανθίσει τα λουλούδια από Φλεβάρη μηνα

μαζι σου αλλα εγω πιστευω οτι η ζημια εγινε κ αν κανει παγωνιες τωρα θα ειναι χειροτερα εκτος κ αν πεσει χιονι που θα τα προστατεψει γι αυτο ειπα αν δεν κανει τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Κατά την ταπεινή μου γνώμη, επειδή τα σημερινά και αυριανά 12αρια θα έχουν υψηλή ακροαματικότητα, θα πρέπει όλοι να προσέχουμε τι λέμε, όχι πολύ προκλητικότητα, όχι πολύ χαβαλες, να λέμε με ειλικρίνεια τι βλέπουμε στους χάρτες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ο παιος στα ensembles εχει πετσες στην καλυτερη για ημιορεινα προσηνεμα ως τελος του μηνα με κακες θερμοκρασιες.Πιο πριν εχει πετσες και για κ.β.Απο 31 και μετα εχει ο Θεος.Ολα ανοιχτα.Το τιποτα απο θεμα χιονιου εχει μεγαλες πιθανοτητες ως τελος του μηνα ακομα και για τα ημιορεινα εδω.

Γενικα πλησιαζουμε στην ανοιξη το πασχα ειναι νωρις η πετσα εχει προτεραιοτητα γιωργο χαχαχαχα..κακο το ευρωπαικο για ολους τους πεδινους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψυρίζουμε όλοι μας (μέσα και εγώ) δυστυχώς την μαιμού αναλύοντας ανύπαρκτες χιονο-κακοκαιρίες που θα έρθουν σε 10+ ημέρες... από την άλλη η ανομβρία συνεχίζεται και ο Ιανουάριος έγραψε 20-25μμ σε όλα τα ΒΠ, έξω είναι ντάλα ήλιος και έχω 14 βαθμούς... κοιτώντας τους μέσους όρους των μοντέλων τουλάχιστον εγώ δεν βλέπω ούτε υετικά ούτε θερμοκρασιακά να γίνεται κάτι αξιοσημείωτο έως το επόμενο ΣΚ... τελευταία ελπίδα πλεόν ο Φεβρουάριος... καλή συνέχεια στην παρέα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...