Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τετοια εποχη περσι απλα περιμεναμε..Ειχαμε κλειδωσει και περιμεναμε την "Ελπιδα" που εσκασε στις 24 του Γεναρη...Ολοι με την Ελπιδα ζουμε..Κυριολεκτικα και μεταφορικα...Παμε σαν αλλοτε!!Καλο βραδυ αδερφια!!

Athina-kakokairia-AP22024620066540.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

ο Βαγγελης που ρε παιδες τι τον κανατε χθες στην συγκεντρωση ;; 😂

Έφυγα νωρίς ... Όσο ήμουν ήταν ακμαιοτατος.... !! 

Commandante ... Οι πιστοί στρατιώτες σου σε χρειάζονται ... Γράψε ένα ΣΟΚ και ας μην αιρχεται ... Θα είναι για τα μελλούμενα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Βγάλε ρε παιο ένα όμορφο -5 με καλά φαινόμενα να γουστάρουμε μια φορά κι εμείς….

Δεν βλέπω από που θα έρθει αυτό το -5 ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

ο Βαγγελης που ρε παιδες τι τον κανατε χθες στην συγκεντρωση ;; 😂

Μήπως δουλεύει..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Τετοια εποχη περσι απλα περιμεναμε..Ειχαμε κλειδωσει και περιμεναμε την "Ελπιδα" που εσκασε στις 24 του Γεναρη...Ολοι με την Ελπιδα ζουμε..Κυριολεκτικα και μεταφορικα...Παμε σαν αλλοτε!!Καλο βραδυ αδερφια!!

Athina-kakokairia-AP22024620066540.jpg

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Δεν βλέπω από που θα έρθει αυτό το -5 ..

δεν υπάρχει πουθενά -5 στα 850 .... -4 υπήρχε μέχρι χτες και στα πρωινά του ευρωπαίου για την Πέμπτη το πρωί για λίγη ώρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

,

9 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

δεν υπάρχει πουθενά -5 στα 850 .... -4 υπήρχε μέχρι χτες και στα πρωινά του ευρωπαίου για την Πέμπτη το πρωί για λίγη ώρα...

Γιαννιτσα -5 παραλιγο🙃 δειχνει βασει διαγραμματος παιου αλλα εδω λογω ελλειψης βαρδαρη δεν μας φτανει μονο σε καμια εξαρση!1162902447_ens_image(1).png.0783cb34f78f5d712b2551a9f8657bdb.png

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Τετοια εποχη περσι απλα περιμεναμε..Ειχαμε κλειδωσει και περιμεναμε την "Ελπιδα" που εσκασε στις 24 του Γεναρη...Ολοι με την Ελπιδα ζουμε..Κυριολεκτικα και μεταφορικα...Παμε σαν αλλοτε!!Καλο βραδυ αδερφια!!

Athina-kakokairia-AP22024620066540.jpg

Aυτα μαλιστα!!!ειναι χιονια για να χορτασειs μεχρι σκασμου.

Περυσι εμειs στα βορεια πεδινα και δυτικα στα πιο χαμηλα υψομετρα μειναμε με ποιο μικρεs χιονοστρωσειs οπωs η πετσεα 5 εκατοστων στα Γιαννενα τον Μαρτιο.

Καλυτερεs χιονοστρωσειs ειχε η δυτικη μακεδονια.

 

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι υετικα ανσαμπλ ειναι αυτα θεε μου..Φερτε τα ρε...Μου χετε βγαλει την ψυχη..Θα κατεβασω γαλα σε λιγο ρεεε...Πνιξε μεεεε....

ens_image (1).png

ens_image.png

Ζητω τον οικτο σας!!!50-70mm να μου κανει και θα σκασω!!Βοηθηστε αδερφια....

20220709_172933.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

,

Γιαννιτσα -5 παραλιγο🙃 δειχνει βασει διαγραμματος παιου αλλα εδω λογω ελλειψης βαρδαρη δεν μας φτανει μονο σε καμια εξαρση!1162902447_ens_image(1).png.0783cb34f78f5d712b2551a9f8657bdb.png

εγω βλεπω καλες θερμ με καλο υετο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίες οι βροχές αν αραζεις σπίτι σου...αν πας δουλειά κ το μόνο μεταφορικό είναι το μηχανάκι σου είναι απελπισία...να ρίξει όσο το δυνατόν λιγότερο 🙏🙏🙏

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, PAIONAS είπε:

εγω βλεπω καλες θερμ με καλο υετο

ξερεις αργει πολυ η πτωση στα Γιαννιτσα οποτε δε θα προλαβει σχεδον σιγουρα θα πεταχτω παικο! εσυ λογω βαρδαρη θα το δεις αρκει να σου κανει καμια καλη εξαρση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, theodors3 είπε:

ξερεις αργει πολυ η πτωση στα Γιαννιτσα οποτε δε θα προλαβει σχεδον σιγουρα θα πεταχτω παικο! εσυ λογω βαρδαρη θα το δεις αρκει να σου κανει καμια καλη εξαρση!

κοιταξε αν βγαινει κ σε μενα τετοιο διαγραμμα τοτε λογικα κατι θα δουμε η τουλαχιστον αυτο που εγραψα πιο οισω οτι θα χιονιζει στα 2-3 χιλ πιο πανω απο δω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και οι 96 δεν κάνει αποκοπή οπότε καλύτερο χαμηλό και ίσως στις 120 να μην το εκφυλιστεί...αν δεν  εκφυλιστεί παίζει και η Παρασκευή βράδυ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Gary είπε:

και σε μενα το ιδιο? 2 μερες χιονοπτωση?

Εσύ Γκάρυ λογικά είσαι κοντά στο να σπάσεις το ρόδι για φέτος😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...