Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εξαφανίζονται σιγά σιγά από τα μοντέλα τα μωβ του καναδικού πολικού λοβού...

Νομίζω ότι μονο εσύ το παλεύεις πλέον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δυστυχώς ο τζιφος έχει πολυ νοτια τα φαινόμενα για δω ...ευρωπαιος ουκμο τζεμ παρα πολυ καλα ..μάλιστα πανω απο 10 ποντο Κάιντα 3 δίνουν αλλα οσο δε δείχνει και ο τζιφος δε πιστεύω τιποτα 

Πες μου οτι κανεις πλακα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Πες μου οτι κανεις πλακα

Όχι αληθεια λεω τον εμπιστευομαι το τζιφο στα κοντινά στον υετο....Για πες πως με βλεπεις θα βάλω 10 ποντο;;

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω μεχρι αυριο το απογευμα θα χει ξεκαθαρίσει περίπου μια γκάμα υετου και όχι να δίνει τον ένα 25 μμ και το άλλο 5μμ

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως κάθε αποτυχημένη αναδίπλωση οδηγεί σε έναν καλύτερο αζορικο...2η η 3η προσπάθεια...μέχρι προχτές έπαιζε με την πρώτη αναδίπλωση τέλος Γενάρη αλλά πριν εξασθενίσουν οι ζωνικοι μας προέκυψε στο κύκνειο άσμα ζωηρός Καναδάς οπότε θα πάμε παραπισω ..δεν άλλαξε κάτι ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bill24 είπε:

λοιπον εγω θα παω την αποψη μου και ας με κραξετε...για την επερχομενη κακοκαιρια μυριζομαι μεγαλη μουφα.ασθενικα φαινομενα με ζορι πολυ στις θερμοκρασιες.δεν μιλαω για πεδινα φυσικα εκει δεν υπαρχει τιποτα.ακομα και για περιοχες 400-500μ δεν το πιστευω

 

Το ίδιο έπαθαν και οι Ηπειρώτες με τη προηγούμενη κακοκαιρια....έριξε στα Γιάννενα καμια 10 αρια χιλιοστα...Δεν είχαμε και ψυχος τις προηγούμενες μέρες....εν το χω πάρει απόφαση  μαλλον  για πασπαλα παμε ισα να στρώσει και μετα θα ανέβει και η θερμοκρασία καθως φευγει ο υετος...για αυτό δεν αγχώνομαι ότι κατσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Όχι αληθεια λεω τον εμπιστευομαι το τζιφο στα κοντινά στον υετο....Για πες πως με βλεπεις θα βάλω 10 ποντο;;

Λογικα δεν το χανεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bill24 είπε:

κατι τετοιο θα ειναι.αυτες οι μιζεροκαταστασεις με το -2 να παλευει να μπει και μεχρι να εναρμονιστει με τις τ του εδαφους θα εχει φυγει ο υετος.μια αποτυχια θα ειναι και χωρις προυπαρχουσα μια εστω μινι ψυχρη εισβολη.συνηθεις καταστασεις μουφας

Αυτό ακριβώς λεω κι εγω ....κι εδώ μειον 3 ,2 ειναο ο μεσος όρος αλλα δυστυχως ...φοβάμαι βορειοανατολικό και τέτοιες χαζομάρες καθώς και τον υετο ,,,αυριο θα δειξει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά πλέον μόνο τα κύρια κοιτάω σοβαρά. Τα ενσεμπλς ότι και να δείχνουν εν τέλη δεν βγαίνουν. Σήμερα θα ήμασταν 2-3  μέρες πριν μια πιθανή Μπακ Ντορ, μετά πήγαμε για αυλωνες από βόρεια, που όλοι αποδυναμώνονται κτλ. 

Επίσης αν υπάρχει μια κυρία μεταβλητή που αλλάξει και κλειδώσει έτσι, αυτόματα όλα τα ενσεμπλς που την είχαν αλλιώς είναι άκυρα. Για αυτό τον λόγο κιόλας ακυρώθηκε η μπακντορ.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, bill24 είπε:

την κυριακη θα εχουμε τα 9μερα του φετινου χειμωνα στις 3 η ωρα το μεσημερι...χιονοφιλοι και καταιγιδακηδες ειστε προσκεκλημενοι.

Υ.γ=ο καφες θα δωθει στο γιασεμι του @ICELARISSA 

Μετα τις 20 φλεβαρη αυτα να το γιορτασουμε ακομα καλυτερα με 20αρια χαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άσχετο αλλά έχει ρίξει ακραίο νερό από χθες. Ελπίζω να είμαι τυχερός και να δω έστω τα μισά από αυτά που έριξε μια φορά με -6 στα 850!! 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπίζω να το δούμε να πέφτει στα προάστια έστω για λίγο την πέμπτη.. Χάλι το 18ζ

 

Επεξεργάστηκε από Χιόνι απτο διάστημα
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, πολύ καλή προοπτική για τον Φλεβάρη.  Καλά χιόνια να έχουμε όπου έχουμε.

 

 

xRuQAtDh5G.gif

Επεξεργάστηκε από snowmix99d
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζιφος και Τζεμ εξακολουθουν να πνιγουν την Αττικη απο το πρωι εως το μεσημερι της Πεμπτης...

Καντε το!!

gfs-2-60.png

gem-2-60.png

Γερασα πριν την ωρα...Γ...ω την ανομβρια μου....🤣

IMG-a5ef7d6295b54df8d7078d25b17e4b94-V.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...