Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, BrainA said:

Κατεβαίνει αργα-αργά προς ΝΝΑ η μπακντοριά........ Όρμα KOGAS3

Ηρθε το ανηψακι του Koγκα τελικά να κόψει κίνηση.😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, south coast said:

Ηρθε το ανηψακι του Koγκα τελικά να κόψει κίνηση.😎

Aυτό θα ήταν ο ΠΑΠΠΟΥΣ KOGAS 3 με θάψιμο ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ ρε συ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έβγαλε κάτι λίγα χιόνια στα μακρινά, αλλά σε καμία περίπτωση το επιθυμητό αποτέλεσμα. Πάντως σαν τρέξιμο είναι στη σωστή λογική οριζόντιου (ή ελαφρώς πλαγιαστού προς την περιοχή μεταξύ ιταλίας και ισπανίας) αυλώνα από πάνω μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, salonikatasos είπε:

Έβγαλε κάτι λίγα χιόνια στα μακρινά, αλλά σε καμία περίπτωση το επιθυμητό αποτέλεσμα. Πάντως σαν τρέξιμο είναι στη σωστή λογική οριζόντιου (ή ελαφρώς πλαγιαστού προς την περιοχή μεταξύ ιταλίας και ισπανίας) αυλώνα από πάνω μας 

Προς την λογική του τεράστιου κεντροβόρειοι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτο ηταν πραγματικο τεραs που ερχοταν για την Ηπειρο με χιονοπτωσειs ωs τα Γιαννενα το 2005

Εδω μια μερα πριν αρχισει το θαψιμο τηs δυτικηs πινδου με προσκαιρεs χιονοστρωσειs ωs τα 500 μετρα στα Γιαννενα. 

archives-2005-1-23-12-0.png

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Ξυραφιά με Μπακντοριά μαζί

Δεν είναι για μας αυτά. Κλείδωσε στις 324 ώρες. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Πάω να δω σχολιασμό Ιανουαρίου 2022 να δω πότε θα στρίψει αυτός ο έρμος ο αυλώνας εκεί στην μπότα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιο τρεξιμο για ΚΒ πάντως.Το καλό είναι ότι έχει πιάσει δουλεια ο Βαγγέλης @vorios_polos Πάλι έτοιμο θα μας το φέρει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Ωραιο τρεξιμο για ΚΒ πάντως.Το καλό είναι ότι έχει πιάσει δουλεια ο Βαγγέλης @vorios_polos Πάλι έτοιμο θα μας το φέρει.

😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Δεν είναι για μας αυτά. Κλείδωσε στις 324 ώρες. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Πάω να δω σχολιασμό Ιανουαρίου 2022 να δω πότε θα στρίψει αυτός ο έρμος ο αυλώνας εκεί στην μπότα. 

Πάνε και στην Ωκεανίδα λίγο παραπάνω...για σέμιναριο ήταν ο Αυλώνας...🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ημαστε μαζόχες ρε!!! Σηκώνουμε δουλεμα τρελό!!! Τζιφε!!! Τρελανε μας ρε. Παραμυθιασέ μας!! Μόνο εσένα αναγνωρίζω ως ηγέτη!!

Αφού σήμερα που ήμουν στους γονείς μου και είχε στην τηλεόραση  πλάνα απο Τατόι, Μητρόπολη κτλ, κάποια στιγμή λέω "ο μοναδικός βασιλιάς είναι ο ΤΖΙΦΟΣ"

Η μάνα μου τρόμαξε....

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Προς την λογική του τεράστιου κεντροβόρειοι....

Ναι προφανώς, αυτό είναι το μόνο που με ενδιαφέρει. Ούτε πανελλαδικό ψάχνω (μόνο αν ήταν σαν το 2001) χάνοντας χιλιοστά για να δουν κι άλλες περιοχές χιόνια, ούτε απλά 10ποντα (όπως αυτό που έβγαλε το 12αρι δηλαδή). 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλουμε να το αρχίσει να το φέρνει δυτικότερα... Από δω και πέρα... Μην γίνει ΤΟΥΡΚΙΑ EXPRESS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειλικρινα χαιρομαι,που γεμιζουν σελιδες με σοβαρες αναλυσεις,με αστειες αναρτησεις,με χαρτες,με βιντεακια και καθε λογης γραφομενα...

Αντε ρε!!!Να γελασουμε λιγο...Να νοιωσουμε τον "κακο"μας τον καιρο!!!Να καταλαβουμε σε ποια εποχη βρισκομαστε...Να τονωθει λιγο η ψυχολογια μας!!!

Προσπαθω ν αντιμετωπισω ψυχραιμα τα νερα που ερχονται μετα απο 6 μηνες στην Αττικη...

bald-dance.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, vorios_polos said:

Πάνε και στην Ωκεανίδα λίγο παραπάνω...για σέμιναριο ήταν ο Αυλώνας...🤣🤣🤣🤣🤣

Βαγγουλίνο κούρασέ το και άστο να πέσει σαν ώριμο φρούτο πάνω μας!🤩

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, menidi said:

Ημαστε μαζόχες ρε!!! Σηκώνουμε δουλεμα τρελό!!! Τζιφε!!! Τρελανε μας ρε. Παραμυθιασέ μας!! Μόνο εσένα αναγνωρίζω ως ηγέτη!!

Αφού σήμερα που ήμουν στους γονείς μου και είχε στην τηλεόραση  πλάνα απο Τατόι, Μητρόπολη κτλ, κάποια στιγμή λέω "ο μοναδικός βασιλιάς είναι ο ΤΖΙΦΟΣ"

Η μάνα μου τρόμαξε....

ΠΑΡΕ ΚΟΥΤΑ ΜΑΝΤΗΛΑΚΙΑ ΧΛΩΡΙΝΗΣ. ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...