Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ναι Μιχαήλ είναι σίγουρο. Εγώ από σήμερα πιστεύω ότι σε 13 μέρες θα χιονιζεστε. Είναι ξεκάθαρα από όλα τα μοντέλα. Πιστεύω θέλετε και πιο δυτικά από Jma να είστε σίγουροι. 

13 μέρες είναι πολλές και ειδικά όταν δεν έχουμε και κάνα Αρμαγεδδών όσο αναφορά το ψύχος(τα περισσότερα σενάρια έχουν -12 με -14 κέντρο του Αυλώνα)άρα δεν καν σίγουρο αν θα έχει επαρκης ψύχος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Πλάκα πλάκα, θα πρότεινα, αν δεν υπάρχει ήδη και συμφωνούν και οι διαχειριστές, να ανοίγατε κανα θέμα στο οποίο να ποστάρουμε αποκλειστικά καιρικά memes να γελάμε και λίγο, να χει σαν τίτλο "Καιρικά memes" ξερω γω...

Το έχω ανοίξει εγώ αυτό το θέμα, υπάρχει στην κατηγορία του σχολιασμού χαρτών 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

13 μέρες είναι πολλές και ειδικά όταν δεν έχουμε και κάνα Αρμαγεδδών όσο αναφορά το ψύχος(τα περισσότερα σενάρια έχουν -12 με -14 κέντρο του Αυλώνα)άρα δεν καν σίγουρο αν θα έχει επαρκης ψύχος 

99.8% τα Κεντροβόρεια πάνε για ΧΙΟΝΟΑΡΜΑΓΕΔΩΝΑ. Κλείδωσε από σήμερα. Το λένε όλα τα μοντέλα και τα ανσαμπςλ τους. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

99.8% τα Κεντροβόρεια πάνε για ΧΙΟΝΟΑΡΜΑΓΕΔΩΝΑ. Κλείδωσε από σήμερα. Το λένε όλα τα μοντέλα και τα ανσαμπςλ τους. 

Λίγο ακόμα δυτικισμα και ο Αυλώνας (αν κατέβει και είναι δυνατός) θα φύγει κεντρική Μεσόγειο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

99.8% τα Κεντροβόρεια πάνε για ΧΙΟΝΟΑΡΜΑΓΕΔΩΝΑ. Κλείδωσε από σήμερα. Το λένε όλα τα μοντέλα και τα ανσαμπςλ τους. 

Περσι τις ιδες ωρες τα ανσαμπλ του ευρωπιαου τα ιδια εδειχναν 30 σεναρια με χιονι και δεν εκανε τιοοτα εριξε ενα 10 ποντο μονο εδω χαχαχαχ

Θα παει πιο ανατολικα αυριο σιγουρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Περσι τις ιδες ωρες τα ανσαμπλ του ευρωπιαου τα ιδια εδειχναν 30 σεναρια με χιονι και δεν εκανε τιοοτα εριξε ενα 10 ποντο μονο εδω χαχαχαχ

Θα παει πιο ανατολικα αυριο σιγουρα 

Ε αυτο λεμε οι δεικτες ευκολα αλλαζουν και πανε ολα ανατολικοτερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χιών είπε:

@nikolas 2365

Περιμένω να δω το σενάριο με 51 πόντους Χαλκίδα και -14 στα 850

Δεν υπάρχει τέτοιο σενάριο και ούτε θα υπάρξει. Σε τίποτα Μαλγαρα μπορεί φίλε μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αφου εχουμε μπει στην λογικη του εκκρεμους να δουμε εαν η κεντρικη μεσογειος ειναι το δυτικοτερο του εκκρεμους! ολοι στο παιχνιδι, παντα αουτσάιντερ τα ΚΒ πεδινα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο Δυτικα φοβομαστε την καταρρευση του αζορικου, κερκοπορτα απο Ανατολικα εμφανιστηκε αποψε.

ατσαλινα νευρα και σταυρωμα δαχτυλων, αν εμφανιστουν και αυριο τετοια σεναρια, θα αρχισει να μας λουζει κρυος ιδρωτας, αλλα ας δουμε πως θα εξελιχθει ο τωρινος αυλωνας της Ιταλιας και απο Δευτερα θα ξεκαθαριζει για 27/01 και μετα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ε αυτο λεμε οι δεικτες ευκολα αλλαζουν και πανε ολα ανατολικοτερα 

Κωστα εκτος απο τις 27 με 29 που εχω πολλα χιονια απο τα ασναμπλ εχω παρα πολλλα στις 25 και 26 ειναι απο το προυπαρχων χαμηλο;;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Κωστα εκτος απο τις 27 με 29 που εχω πολλα χιονια απο τα ασναμπλ εχω παρα πολλλα στις 25 και 26 ειναι απο το προυπαρχων χαμηλο;;;;;

Ακριβως αυτο το 25-26 παει να εξελιχθει σε ενα χιονια καλο για ορεινα ημιορεινα αλλα θελει δουλεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Που πας ρε Καραμήτρο προσηνεμε με τέτοια ανσαμπλς. Δείτε διαφορα με το πρωί. 

Screenshot_2023-01-18-21-56-43-297-edit_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-01-18-21-56-12-934-edit_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-01-18-21-55-43-230-edit_com.android.chrome.jpg

Μια χαρα σου ειναι βρε πιο ωραία απο το πρωι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Έπος για Θεσσαλονίκη. 

Screenshot_2023-01-18-21-59-26-484-edit_com.android.chrome.jpg

Με -3.8 μ.ο. για 10 μέρες από τώρα και με το υετικό διάγραμμα παρακάτω θα το παλέψουμε όσο πάει έστω για ένα καλό χιόνι ημιορεινών τέλος του μήνα και μέσα στο 1ο δεκαήμερο του Φλεβάρη πάμε για το 3/3, vamos!!!

image.png.bcb95e1077d507f731be98d67ccb5ca5.png

image.png.73da40a6b901418a2b752ff315d2c28d.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Μια χαρα σου ειναι βρε πιο ωραία απο το πρωι

Τέλος Αντώνη. Τα μοντέλα μίλησαν για 10 μέρες μετά είναι καταπέλτες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Τέλος Αντώνη. Τα μοντέλα μίλησαν για 10 μέρες μετά είναι καταπέλτες. 

Πας καλά την παλεύεις ή όχι?χαχα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

Πας καλά την παλεύεις ή όχι?χαχα!

Εγώ το παράτησα. Όλα είναι αμείλικτα. Πάγος και κρύσταλλα στον μεγάλο αρκτικό κεντροβόρειο χιονιά που έρχεται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Εγώ το παράτησα. Όλα είναι αμείλικτα. Πάγος και κρύσταλλα στον μεγάλο αρκτικό κεντροβόρειο χιονιά που έρχεται. 

για να σ' επαναφέρω πάρε μια σύγκριση πάλι...

Μήδεια

EDM1-240.GIF?00

Τώρα

EDM1-216.GIF?18-0

εάν εσύ με αυτό το μ.ο. όρο τα παρατάς από τώρα τι να πω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...