Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξαναλέω, καλά χιόνια στα παιδιά από Βόρεια. Με αλλαγες μικρές πάνε για ιστορικό χιόνι. Προσήνεμα στις φωλιές μας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ξαναλέω, καλά χιόνια στα παιδιά από Βόρεια. Με αλλαγες μικρές πάνε για ιστορικό χιόνι. Προσήνεμα στις φωλιές μας. 

Μην πέφτει το ηθικό. Πάμε για Φλεβάρη,έχουμε χρόνο..

#δενπεφτειμετιποτα 😃😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Ξαναλέω, καλά χιόνια στα παιδιά από Βόρεια. Με αλλαγες μικρές πάνε για ιστορικό χιόνι. Προσήνεμα στις φωλιές μας. 

Ξαναλεω ευχαριστούμε.Αντε στη φωλίτσα τωρα να χουχουλιάσεις πληγωμενο σπουργιτάκι...αχαχχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Θα βδ καθως σημερα γυρισε ναο αρνητικο οποτε πλεον το δυτικισμα ειναι ο φοβος

Κανένας φόβος χεχεχε. Και μάλιστα σε σχέση με όλα τα μοντέλα στις μεταβλητές που κοιτάω ο Ευρωπαίος έκανε το μικρότερο βήμα... Δηλαδή ο μέσος όρος του άντε να μοιάζει με του τζιφου, όχι του τζεμ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ξαναλέω, καλά χιόνια στα παιδιά από Βόρεια. Με αλλαγες μικρές πάνε για ιστορικό χιόνι. Προσήνεμα στις φωλιές μας. 

Εσείς παίζετε μπάλα τον Φλεβάρη, δεν σας φοβάμαι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτά τα ρετάλια δεν είναι για προσήνεμα. Αυτά είναι ρεταλια που οριακά φτάνουν για κ.β. αν εμφανιστεί αυλώνας βαρβατος το συζητάμε. 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 minutes ago, Γιαννιώτης Γ. said:

Νομίζω τα Γιάννενα πάνε για χιονόνερο χάνεται η ιστορική παπλαμούδα!

Αφού με -1 στα 850hpa και πιστεύετε καλά είστε, εδώ με -1 δε χιονίζει ούτε στα 1100μ της Πάρνηθας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, nikolas 2365 said:

Αυτά τα ρετάλια δεν είναι για προσήνεμα. Αυτά είναι ρεταλια που οριακά φτάνουν για κ.β. αν εμφανιστεί αυλώνας βαρβατος το συζητάμε. 

Το κοντραστ συναισθημάτων θα αλλαζει καθε μερα να ξερεις.Μην τρελαίνεσαι  ετσι και αλλιως δεν θα βγουν τα σημερινά τρεξιματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ευρωπαϊκό θα ήταν τέλειο σε θέση Αυλώνα αν ήταν αρκετά πιο βαθύς.. ούτε εγώ είμαι για ρεταλια. Η μωβια στην Αδριατική εχθές!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι καλός για οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδας ο Ευρωπαίος; Εννοώ για πεδινό χιόνι. Γιατί μου φαίνεται ότι είναι ακραία δυτικά και καταλήγει αίσχος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγωνία για τον μέσο όρο...πρέπει να κλείσει με μπετόν αρμέ τοίχος η Γαλλία Ισπανία και αν κατέβει μικρός Αυλώνας και μέχρι την Ρώμη μη σου πω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, dionisis00 είπε:

Αφού με -1 στα 850hpa και πιστεύετε καλά είστε, εδώ με -1 δε χιονίζει ούτε στα 1100μ της Πάρνηθας.

Πηγαινε Μετσοβο να χορτασεις τραπεζομαντηλο Διονυση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, dionisis00 είπε:

Αφού με -1 στα 850hpa και πιστεύετε καλά είστε, εδώ με -1 δε χιονίζει ούτε στα 1100μ της Πάρνηθας.

Οσο μπορει να χιονισει στα Γιαννενα με -1 με συγκεκριμενη διαταξη αλλο τοσο ριχνει κι εδω.Μη λες ανακριβειες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, EVIA 1987!! said:

Πηγαινε Μετσοβο να χορτασεις τραπεζομαντηλο Διονυση!

Ποιο Μέτσοβο ρε γατάκια εγώ θα περιμένω τη Στενή να πάρει μπροστά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω καμία μέρα να συνέλθω...εγώ έχω μάθει μια ζωή να διεκδικώ από τους προσηνεμους οπότε είναι έξω από τα νερά μου τώρα...μπορεί να βγει καλός χιονιάς που σε τέτοιες μακρινές ώρες είναι τα προσηνεμα έξω?αυτή είναι η απορία μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Θέλω καμία μέρα να συνέλθω...εγώ έχω μάθει μια ζωή να διεκδικώ από τους προσηνεμους οπότε είναι έξω από τα νερά μου τώρα...μπορεί να βγει καλός χιονιάς που σε τέτοιες μακρινές ώρες είναι τα προσηνεμα έξω?αυτή είναι η απορία μου...

Χαχαχαχ...δεν βαρεθηκε ο σβερκος σου ωρε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, dionisis00 είπε:

Ποιο Μέτσοβο ρε γατάκια εγώ θα περιμένω τη Στενή να πάρει μπροστά.

Αλλο χιονι το Ηπειρωτικο, αλλιωτικο!

Το νοτισιο χιονι ειναι «αλλο»!

Επεξεργάστηκε από EVIA 1987!!
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Θέλω καμία μέρα να συνέλθω...εγώ έχω μάθει μια ζωή να διεκδικώ από τους προσηνεμους οπότε είναι έξω από τα νερά μου τώρα...μπορεί να βγει καλός χιονιάς που σε τέτοιες μακρινές ώρες είναι τα προσηνεμα έξω?αυτή είναι η απορία μου...

Καλυτερος μπορεί να βγει... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο χειμώνας που όλο έρχεται και όλο πάει πιο πίσω είναι το φετινό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο σκουπιδαίος ξεκινώντας από αύριο δίνει χιόνι κάθε μέρα εδώ πέρα. Λίγο από κάθε μέρα, για να δούμε. Υποτίθεται τώρα βάσει ανσάμπλ του ότι έχει στρωμένο 1,5 εκατοστό στη φρανκφούρτη χαχα και είχε ήλιο με λίγα σύννεφα σήμερα. Εκεί που πάω για δουλειά μεταξύ μάιντς και καϊζερσλάουτερν δίνει περισσότερο, επίσης καθημερινά

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χαχαχαχ...δεν βαρεθηκε ο σβερκος σου ωρε?

Δεν θες να σε πληγώσω...🤣 Η μήπως να το κάνω να μπουκαρεις...🤣😁🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...