Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές νοτίσιας ΧΙΟΝΟ-ΒΡΟΧΟ-κακοκαιρίας 19-23/1/23....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατι πλησιαζει κεντρικη στερεα..πανουργια εκοξευση της θερμοκρασιας απο 2 σε 3,5 σε 10 λεπτα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν έχει σταματήσει έξω να λυσομαναει ο νοτιάς και να ρίχνει αυτό το έντονο πυκνό χιονόνερο… εδώ και μια ώρα έχουμε χάσει τόσο υετο σε χιονόνερο… κρίμα και η η θερμοκρασία δν λέει να πέσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Fotis είπε:

Δεν έχει σταματήσει έξω να λυσομαναει ο νοτιάς και να ρίχνει αυτό το έντονο πυκνό χιονόνερο… εδώ και μια ώρα έχουμε χάσει τόσο υετο σε χιονόνερο… κρίμα και η η θερμοκρασία δν λέει να πέσει

Να γράφεις και την περιοχή που αναφέρεις, λόγω και του γεγονότος ότι είσαι αλλού από την βάση σου.....

Μελίσσια 7,7οC τώρα....12,2mm η πρωινή βροχοκαταιγίδα!! Στο Αγρίνιο 14,1mm και στη Χόχλια 35mm....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Να γράφεις και την περιοχή που αναφέρεις, λόγω και του γεγονότος ότι είσαι αλλού από την βάση σου.....

Ναι λάθος μου. Βρίσκομαι στην Κρανιά Ασπροποτάμου Καλαμπακας με θερμοκρασία κοντά στους 2 βαθμούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκινήσαμε στην Πάτρα με ψιλόβροχο. Έχω μέχρι κι εγώ την αγωνία να δω τι θα γίνει με τα ορεινά. Τι στο καλό δεν θα πέσει αυτή η έρημη η τεμπ; Για να δουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολλή βροχή, και δυστυχώς βρέχει και λιγκιαδες.

Κοντευουμε τους 7 βαθμούς πλέον εδώ...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπαίνουν οι καταιγίδες, τουλάχιστον να έχουμε σόου, έστω και μικρότερο του χθεσινού

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά θα πέσει η θερμοκρασία με το πέρας του μετώπου οπότε θα χιονίσει πολύ χαμηλότερα από oτι τώρα

Επεξεργάστηκε από Yata
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7,4 mm και μόλις ακούστηκαν βροντές.

Τ 7,8

Χαλίκι Ασπροποτάμου φαίνονται νιφάδες στην κάμερα, επομένως το γυρνάει και στην Κρανιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Δεν βρεχει πουθενα στο Μετσοβο! Ομιχλη εχει

Αφού είμαι εκεί και μετά από μια ασθενή χιονόπτωση το έχει γυρίσει σε ψιλό βρόχο στα 1160

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, jhonny είπε:

7,4 mm και μόλις ακούστηκαν βροντές.

Τ 7,8

Χαλίκι Ασπροποτάμου φαίνονται νιφάδες στην κάμερα, επομένως το γυρνάει και στην Κρανιά.

Πράγματι για λίγο έριχνε και Νιφάδες μαζί με τη βροχή η το πυκνό χιονόνερο τελοσπαντων αλλά τώρα δν ρίχνει ούτε μια νιφάδα εδώ κρανια και στο περτουλι π βλέπω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...