Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας, με βροχές, καταιγίδες και χιόνια (24-29/1)....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, bill24 είπε:

μηπως ξερεις αν χιονιζει δομοκο?εντος πολης...

Κατσε να το κοιταξω αν βρω κανεναν...δεν ειδα κατι ομως..ο καιρος ειναι δυτικα..δυσκολο το κοβω εκει φιλε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, Petros21 said:

Θαψαρ στο Περτούλι, ίσως βάλει και μετρό μέχρι αύριο. Τι δεν θα έδινα να ειμαι πάνω 

Θα ριξει σιγουρα πανω απο μισο μετρο... Το πολυ παντως θα πεσει πρωινες ωρες!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ένα από τα ίσως αρνητικά της υπόθεσης είναι η υπερβολικά αυξημένη υγρασία  που κυμαίνεται γύρω στο 94 με 97% στην περιοχή που σημαίνει ότι για να το γυρίσει σε καθαρό χιόνι πρέπει η θερμοκρασία να πέσει οπωσδήποτε κάτω από το 1 βαθμό πράγμα που δεν φαίνεται πουθενά άρα θα παλεύουμε με τα χιονόνερα.... το θέμα είναι ότι στο 97% είναι η υγρασία ακόμα και στα υψόμετρα της Νάουσας ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα φιλαρακια μου στο καρπενησι εχουν ανησυχιες αποψε.....🤣🤣

Φωτο απο αγιους αποστολους..νομιζω στα 1300μετρα... @Beach-snow NG..ξερεις καλυτερα...

received_893437471895774.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περαιτέρω πτώση θερμοκρασίας στον wu σταθμό. Πτώση 0.5 βαθμων σε μισή ώρα. Ακόμα είμαι αισιόδοξος πως θα ξημερώσει χιονισμένη η περιοχή

Επεξεργάστηκε από Yata
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aρχισε ασθενηs βροχη στα Γιαννενα.

Προνωση υετου προs πρωινεs ωρεs δεν υπαρχει τιποτα το αξιοπιστο και δεν νομιζω να ξερει κανεναs για Γιαννενα ετσι οπωs μαs πηγε. 

Οποτε δεν ξερουμε τι θα ξημερωσει.Ηλιοs - βροχη - χιονι οτι θελει αs κανει.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 επιτελους υπεροχες εικονες χειμωνιατικες με χιονια κρυα και τις αναγκαιοτατες βροχες

 ομως δοκιμαζεται η ζακυνθος!!! πολλα ζητηματα μαθαινω με ρευμα και τηλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολος ο κοσμος ανεβαινει στα ορεινα --ημιορεινα μας χωρια...δςν κοιματε κανεις..προς γιαννιτσου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Delsnow είπε:

Ολος ο κοσμος ανεβαινει στα ορεινα --ημιορεινα μας χωρια...δςν κοιματε κανεις..προς γιαννιτσου..

Δωσε ανεβαζε και για μας που δε θα δούμε τιποτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε δεν μπορώ θα σκάσω. 20 λεπτά έχει που περιμένω το χιονόνερο να γίνει καθαρό χιόνι για να ανεβάσω αναφορά..  1,8β και 0,4 σε με σχεδόν χιονόπτωση στο Φίλυρο. Θα επανέλθω πίσω σύντομα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Κοζάνη τι γίνεται κανένας;;;; 0,4 βλέπω 

Σου ερχεται σε μιση ωρα λογικα θα το γυρισει και σε σενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει αρχισει η πτωση σε πολλους σταθμους που βλεπω σε κεντρικη κ δυτ.μακεδονια.Το πρωι θα τους βρει λευκους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εχει αρχισει η πτωση σε πολλους σταθμους που βλεπω σε κεντρικη κ δυτ.μακεδονια.Το πρωι θα τους βρει λευκους.

Κάτσε να μείνει υετος μεχρι το πρωι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ε οχι δε νομίζω είναι νωρίς ακόμα 

Λογικα θα πρεπει να πεσει γρηγορα η Τ καποια στιγμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δωσε ανεβαζε και για μας που δε θα δούμε τιποτα 

Φιλε μου εγω πιστευω οτι θα το δεις....στο ευχομαι...το μονο καλο ειναι οτι ειμαι κοντα σε ολα εδω και πεταγομε...ακτινα 15χλμ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 7 χιλιοστά έκλεισε η μέρα που μας περασε στη Κατερίνη κι αλλά 2 έχουν πεσει μετά τα μεσάνυχτα με ησυχη ποτιστικη βροχή...θερμοκρασία στους 6.7 βαθμους και οι χιονοπτώσεις στον νομό από τα 900 περιπου μέτρα υπολογίζω αυτή την ώρα... 

Και ναι φτάσαμε 26 Γενάρη για να δει το πρωτο αξιόλογο χιόνι το χιονοδρομικό στο Ελατοχώρι... 

521313763_elatochori(13).thumb.png.c3b0ab97a2df7d30654638b2ed9518e2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...