Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας, με βροχές, καταιγίδες και χιόνια (24-29/1)....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κεραυνιδια μπουμπουνητα 11 βαθμοί και 2.4mm.....σιγα μην καταφέρει ο σταθμός μου να καταγράψει σωστά υετό με 70αρες ριπές αερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έπιασε η γκρίνια τελικά χαχα. Έχει δυναμώσει τώρα, ωραία βροχή δυνατή αλλά ευτυχώς όχι κάτι ακραίο. Ας βάλουμε όσο περισσότερα mm γίνεται τώρα που γυρίζει. Να δούμε αν και αυτό το καημένο το Πήλιο θα κάνει κάτι ουσίας έστω και στα 1000μ+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Καποιος μου ζητεσε φωτο απο Ανατολη φθιωτιδος 1200μ..

Screenshot_20230126_102943_Facebook.jpg

Θελω και απο Δάφνη 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2,2C τα Καλάβρυτα και ο Χελμός δείχνει τα δόντια του με τέτοιο καιρό. Να σημειώσω ότι η μισή μοίρα δίνει 1800-1900 freezing level ενώ πρέπει να είναι γυρώ στα 1000-1200.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Santa snow είπε:

2,2C τα Καλάβρυτα και ο Χελμός δείχνει τα δόντια του με τέτοιο καιρό. Να σημειώσω ότι η μισή μοίρα δίνει 1800-1900 freezing level ενώ πρέπει να είναι γυρώ στα 1000-1200.

Στο χωριό πάντως στα 730 πέφτει ισχυρό χιονόνερο ....από τα 1000 χιονίζει κανονικότητα....55mm ο σταθμός μου....χαμός στο χκ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΧΑΜΟΣ εδω και καμια ωρα στο λεκανοπεδιο, σκοταδι, ΜΕΓΑΛΕΣ ραγδαιοτητες, μπαμ μπουμ και υπεροχα ολα....

10,5 στο βορινο μπαλκονι σε καθετη πτωση και ηδη 2-3 mm στα γρηγορα.....χεχε και ειναι προεορτια, το κυριως γευμα ερχεται το μεσημεροαπογευμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας αγαπω ολους!!!Χριστος Ανεστη!!Δε μπορω να εμφανισω τα βιντεακια.Ορατοτητα μηδεν..Πλυμμηρες,κροτοι χαλαζι!!!Κολλησαν οι σταθμοι,κολλησα και γω...Και το μυαλο μου ειναι θολο...Πω πω πω...

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...