Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Χειμωνας είπε:

Το πρώτο χαμηλό, άλλωστε το δείχνουν και τα ασαμπλς του τζιφου, περνάει Βόρειο Αιγαίο, μαύρη θάλασσα...για να δούμε το δεύτερο 

Λογικά θα,πάει πάνω από την χώρα η λίμνη κ το χαμηλό,κάπου κεντροδεξιό αιγαιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Χιόνι απτο διάστημα είπε:

Μα εδώ είμαστε λάτρες του καιρού φίλε μου όχι προγνωστες... αν ήταν έτσι οι περισσότεροι δεν θα επρεπε να λεμε την γνωμη μας ποτε και να κρυβουμε τον ενθουσιασμο μας... 😕

Αυτό δεν είναι ενθουσιασμός φίλε μου που είναι θεμιτό.600 σελίδες και ζήτημα αν βρείς 10 προγνώσεις με ουσία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά θα έχει 12 αωρη χιονοθύελλα ...και κόβει κομμάτι που ελπίζω να το πετάξει μπότα Ιταλίας και να αναδιοργανώσει το χαμηλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

image.thumb.png.1ab1bd3e507072d214287ad44d88c5e8.png

κραταει το ξεκαθαρο σκασιμο στο ιονιο και παει και για αποκοπη.. μακαρι να το κρατησουν τα ανσαμπλ του, εξα΄λλου λεπτομεριες σε κυριο τρεξιμο 168 δεν κοιταμε και τελειο να ηταν... οχι οτι ειναι ασχημο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kojak είπε:

Αυτό δεν είναι ενθουσιασμός φίλε μου που είναι θεμιτό.600 σελίδες και ζήτημα αν βρείς 10 προγνώσεις με ουσία.

Συζήτηση κάνουμε οι απόψεις ποικίλουν, το θέμα γιαυτό είναι, λέγεται ανάλυση χαρτών όχι πρόγνωση καιρού, για προγνώσεις υπάρχουν τα ανάλογα θέματα .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Παιος ανατολικισε σαφως σε σχέση με χθες φαίνεται και από την ταχύτερη κατάβαση ψύχους νοτιότερα. μέχρι την Τρίτη έχουμε πολλά σενάρια. Ο βασικός κίνδυνος παραμένει το γεγονός ότι ο αζόρ δεν μπορεί να ανυψωθεί προς τα βόρεια όσο θα έπρεπε με αποτέλεσμα να υπάρχει κίνδυνος Σουλτάνου ή να μην κατέβει δυνατός Αυλώνας. Το ίδιο συμπέρασμα βγάζει κάνεις κοιτώντας τον μέσο όρο υετού τόσο στο τζεμ όσο και στον τζιφο που τον επικεντρώνουν στη νοτιοανατολική χώρα και κυρίως προς την Τουρκία ενώ την ίδια ώρα η η Μακεδονία η Θράκη και μεγάλο μέρος της Θεσσαλίας είναι σε γαλάζιο χρώμα υετου

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σίλβερ αλερτ.μπορειτε να βοηθήσετε? χάθηκε χαμηλό μεταξύ Αδριατικής και μαύρης Θάλασσας.μπορειτε να βοηθήσετε?οποιοι το βρούν δώρο ένα διήμερο χιόνια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Δεν τρελάθηκα με το κύριο του παιου. Δεν μου πολυαρεσαν και οι Τ. Τεσπά πιο σημαντικά στις 140 είναι τα ensembles. Τα κυρία παλαντζαρουν ..

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...