Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΠΕΤΟ γενική επιστράτευση και συνάντηση γιατί κάποιους πολύ χαλαρούς τους βλέπω. Οι στρατηγοί της προσηνεμης πανίσχυρης ταξιαρχίας να αναλάβουν τις ευθύνες τους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χάλασε μέρος όρος λογικό κιωλας αφού το κύριο πήγε Τουρκία θα μας βγάλει την πίστη αλλά θα το φέρουμε ξεκινάνε τα ξενύχτια από αύριο !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλύτερα να ανατολικευσει τώρα να μη το δείχνει από πάνω μας και να το εμφανίσει σε 2 3 μέρες. Στρατηγική το λέω αυτό. Χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα δουν πολλά τα μάτια μας. Πιθανόν ούτε το 4/2-7/2 να είναι το ιστορικό και να γίνει κάτι άλλο με μπακντορ. Όσο υπάρχει Αζορικός γερός θα έχουμε τις ευκαιρίες μας. Με δεδομένο το δυτίκισμα του Παίου είμαστε κάπου στη μέση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, swthrhs είπε:

Χάλασε μέρος όρος λογικό κιωλας αφού το κύριο πήγε Τουρκία θα μας βγάλει την πίστη αλλά θα το φέρουμε ξεκινάνε τα ξενύχτια από αύριο !

Ενώ τώρα είναι μεσημέρι ας πούμε. 😂....

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Απο τη γυνάικα μας κινδυνεύουμε λεω γω.....

Αν συνεχιστεί έτσι αυτό με τα μοντέλα κάθε βράδυ......

Και έχει και σκληρή παντόφλα.....

Προδίδεις το στράτευμα λόγω παντόφλα? Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα κύριε. Στρατηγέ δίνεις δικαιώματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, JohnTheSnow είπε:

Και το 2008 είχε ανατολικεύσει πολύ λίγες μέρες πριν...

Νομιζω 4 μολις μερες.Εφιαλτης θυμαμαι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν υπαρχει ιταλια σε ολα τα στοιχεια οχι μονο στα ενς μονο τουρκια που εχει σοβαρες πιθανοτητες οπως εμεις ...

Δεν υπαρχει Ιταλια υπαρχει ο προϊστορικός κεντροβορειος 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, Snow sick said:

Μπρειν εγο τα λαιω αλλά δεν ακούνε. Φοβάται το ουκμο ο ένας, το ανατολικό ο άλλος, το δυτικό ο άλλος, τα Γεωδυναμικα, τα 850, τα 500, πολύ μακριά λέει ο άλλος. ΔΑΙΝ ΑΝΤΑΙΧΩ ΑΛΛΩΝ. ΠΑΡΤΑΙ ΤΩ ΧΑΜΠΑΡΗ. This is ATHENS! 3/3. Θα τα κοιτάτε 5 μέρες, θα αγχώνεςτε και στο τέλος θα γίνεται το 3/3 έξω κε θα κιτατε χαρταις για το 4/3

κλεο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ενώ τώρα είναι μεσημέρι ας πούμε. 😂....

Εγώ ακόμα δεν θα βάζω ξυπνητήρια στης 5 από αύριο μεθαύριο μόλις ξεκαθαρίσουν λίγο τα πράγματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περνάμε ώρες δύσκολες και ερωτώ:

OYTE  ENAΣ ΒΡΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΤΟΝ ΙΝΔΟ! ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ?

image.jpeg.94e0b0e0ec78cdbe0c017adbeb96947e.jpeg

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

Προδίδεις το στράτευμα λόγω παντόφλα? Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα κύριε. Στρατηγέ δίνεις δικαιώματα 

Ρε συ ειμαι πολυ κουρασμενος απο τη δουλεια και δεν εχω ορεξη ουτε για κοντρες εδω μεσα,ουτε για μλκιες καθε ειδους απο συνηθεις υποπτους.Δεν μπορω να κρεμομαι πανω απο καθε ραν,ουτε να το μεταφραζω κατα το δοκουν,θελω απλα να θαφτω στο χιονι,αβαδιστα και ακουραστα.Ας οδηγησει το στρατευμα ο Πατημας..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως πέρα από την πλάκα, η μισή ευχαρίστηση για εμένα και φαντάζομαι για πολλούς είναι όλο το ταξίδι πριν την έλευση ενός κόγκα, γουστάρω τρομερά αυτό το πέρα δώθε και την μάχη για το καλύτερο δυνατό σενάριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα πω κατι χωρις παρεξηγηση καθως ξερετε οτι τα ιδια θα ελεγα και για τα κεντροβορεια ...

Το μυστικό της επιτυχιας τα προηγούμενα χρόνια για τους προσηνεμους ηταν ενα ....οι κβ να σχολιάζουν τα 18 αρια και παντα κ τζιφος να δειχνει τα καλύτερα σεναρια γι αυτούς 😊

Οποτε μαλλον το θάψιμο με πλησιάζει ...Αυτά από την εμπειρία μου στους χάρτες 😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε πάπαλα για σήμερα..οτι ήπιατε ήπιατε ..αντε και θέλω να κλείσω το μαγαζί..Καληνύχτες !!! αύριο πάλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, JohnTheSnow είπε:

Πάντως πέρα από την πλάκα, η μισή ευχαρίστηση για εμένα και φαντάζομαι για πολλούς είναι όλο το ταξίδι πριν την έλευση ενός κόγκα, γουστάρω τρομερά αυτό το πέρα δώθε και την μάχη για το καλύτερο δυνατό σενάριο 

Αυτό θα έλεγα τώρα!!!!! Οι αγωνίες και αυτά που λέγονται εδώ πριν από τα όποια ιστορικά (2021 2022 για μένα) μου μένουν αξέχαστα πρωσοπικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ευρωπαιος θα μπορούσε άνετα να βγάλει νέα Μήδεια....π μεσο όρος των μοντέλων βγαζει νεα ελπιδα ....δε καταλαβαίνω γιατί αγχώνεστε οι προσηνεμοι; ;;...οι κεντροβορειοι επρεπε να αγχωνοματσε να φερούμε Μήδεια αντί για ελπιδα αχχαχαχαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Ρε συ ειμαι πολυ κουρασμενος απο τη δουλεια και δεν εχω ορεξη ουτε για κοντρες εδω μεσα,ουτε για μλκιες καθε ειδους απο συνηθεις υποπτους.Δεν μπορω να κρεμομαι πανω απο καθε ραν,ουτε να το μεταφραζω κατα το δοκουν,θελω απλα να θαφτω στο χιονι,αβαδιστα και ακουραστα.Ας οδηγησει το στρατευμα ο Πατημας..😜

Είδες ανατολίκισμα?😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Georgebal said:

Ρε παιδιά σοβαρά τώρα υπάρχει ινδικό μοντέλο και που το βρίσκουμε 

Θα σε παρακαλέσω τα ερωτήματά σου να είναι σοβαρα.

ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΙΝΔΟΣ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...