Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, nikolas 2365 said:

Όλα θα πάνε προς εξάρι τζιφου το κύριο. Ας πω και εγώ μια φιλοσοφία. 

Από το στόμα σου και στου θεού τ'αυτί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μωρε .....2 Catha χρειάζονται εδώ μέσα όταν έχουμε καιρικό ενδιαφέρον με χιόνια. Ενας στα βόρεια και ένας στα νότια (που ήδη υπάρχει δλδ ). Δεν τρολάρω. Το εννοώ. Αφού το 90% εδώ μέσα (δεν μιλάω καν για εμένα που είμαι άσχετος σε σχέση με τους περισσότερους) βλέπει αυτά που θέλει να δει. Ακόμα και εχθές που πήγαινε καρφωτό Τουρκία, ακούγαμε για δυτικά σενάρια. Σήμερα, είναι λες και έχει σκάσει Ρώμη ο αυλώνας. Τα ίδια και σε εμάς εδώ κάτω. Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να βγάλω άκρη χαχαχα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 σεναρια του ερυαωπαιου δυτικα μας τοοσ ωστε να βγουν μεγαλοι χιονιαδες καμια 20 αρια με περασμα και προσηνεμο καλο  και 5 οπου να ναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πρωι ειχε 17 σεναρια δυτικα ...τωρα 25 ...το ζητημα ειναι οτι λεον σε πολλα αλλαζει τελειως σχημα ο αυλωνας τεσπα θα δείξει στα 12 αρια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια διευκρίνιση τα δυτικα που έχουν δυνατο κεντροβορειο δε σημαίνει ότι δε καταλήγουν σε προσηνεμο , κάποια καταλήγουν κι ας είναι δυτικα απλα δε ξερουμε ακριβως ποια γιατι τρέχουν μονο μεχρι τις 144 και δε φαίνονται οι άλλες ωρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Avalanche είπε:

Ρε θα μας τρελάνετε ??

Ποιο είναι πιο δυτικά από τα δύο??

Όλα τα στοιχεία δειτε

image.png.8535c632cabbd42ba709cd3a0b2d4a56.png

image.png.d2e860cf9d3a659f85675ab95166219c.png

Δεν ειδα, ΕΠΙΤΗΔΕΣ ποιό είναι το 6αρι και ποιό το 00αρι, ώστε να μην επηρεαστώ. Η πάνω φωτογραφία είναι ΕΛΑΧΙΣΤΑ πιο δυτικά. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία τα τρεξίματα αλλά να μην βιαζόμαστε, αρχικά κλείδωσε ότι από βδομάδα κάθε μέρα θα έχουμε πολύ ψύχος στα 850hpa στην βόρεια Ελλάδα τουλάχιστον, με αποτέλεσμα να έχουμε παγωνιες τα πρωινά, αυτό θα είναι καλό γιατί έτσι θα μπορεί να εγκλωβιστεί ψύχος και να συνδυαστεί άμα τύχει με κάνα χαμηλό. 

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Δεν ειδα, ΕΠΙΤΗΔΕΣ ποιό είναι το 6αρι και ποιό το 00αρι. Η πάνω φωτογραφία είναι ΕΛΑΧΙΣΤΑ πιο δυτικά. 

Εύγε τέκνο μου θα προοδεύσεις..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...