Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν λίγο γύρισα απο το βουνό! Είχε και χιόνι. Βλέπω απογοήτευση. Παρέχω συνεδρίες ψυχολογικής υποστήριξης σε καλή τιμή! 40/συνεδρία σε προσήνεμους (επειδή είναι αχόρταγοι και χρήζουν τιμωρίας) και 25 στα παιδιά απο τα βόρεια (που είναι αδικημένοι) 😊

Για να δούμε λοιπόν τα 12αρια. Εγώ πιστεύω οτι κάποιος προσήνεμος χάκαρε τα μοντέλα το πρωί, ώστε να μη μαζευτούμε πολλοί και τους φάμε την προβατίνα που ΗΔΗ έχουν κλείσει για το επόμενο ΣΚ

Brain? Beach Snow? Δεν ξέρω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το θετικό της υπόθεσης είναι ότι φαίνεται να υπάρχει έντονη κινητικότητα για το πρώτο μισό του Φλεβάρη, μην ξεχνάμε ότι πέρυσι πριν έρθει η ελπίδα είχαν περάσει ξώφαλτσα 3 συνεχόμενοι αυλώνες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι και τα ensembles και οι μέσοι όροι είναι εντελώς αναξιόπιστα στις μακρινές ώρες, κάτι που αποδείχθηκε εχθές και σήμερα. Επομένως οι μετατοπίσεις από ραν σε ραν δεν λένε και πολλά. Θεωρώ πως το καλύτερο που έχει να κάνει κανείς είναι να κοιτάει μια φορά τη μέρα (τα 12αρια) τα κύρια των πιο σοβαρών μοντέλων κι από εκεί να βγάζει μια εκτίμηση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξύ σκηνικό με ξάδερφο εχθές:

- Τι κανεις;

- Καλά... Μπορούμε και καλύτερα... Βγάζει Ελπίδα, την παίρνει πίσω ο Τζίφος, βγαζει μπόμπα 500αρια , όχι δυναμίτες 850αρια...

Κοιτάει σαν να μιλάω κινέζικα... Παίρνει ύφος και με ρωτάει αν μιλάω για κανένα επίδομα....

σόρρυ για το οφ τοπικ αλλά πως ζουν ρε παιδια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

10 minutes ago, JohnTheSnow said:

Χειρότερος ο μέσος όρος του ευρωπαϊκού στο 6ζ

Για ποιες ώρες; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε λιγο ερχονται τα 12 αρια..Κοντοζυγωνει η ωρα της ανατροπης...Υπομονη.. Και θα φερουμε την κατασταση εκει που θελουμε....Βημα βημα...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Σε λιγο ερχονται τα 12 αρια..Κοντοζυγωνει η ωρα της ανατροπης...Υπομονη.. Και θα φερουμε την κατασταση εκει που θελουμε....Βημα βημα...

slv-gld.gif

Σώθηκες φίλε... Εγώ προσωπικά το πήρα απόφαση για φετος και δεν πολύ ασχολούμαι... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, JohnTheSnow said:

Για 4-5

gens-51-1-144.png

gens-51-1-150.png

Για μετά, φαίνεται να πάει να κάνει καλύτερη αναδίπλωση αζορ

Μια χαρά, το μετά μας καίει, ο πρώτος αυλώνας δεν είναι για σοβαρό χιόνι αν και δίνει χιόνι μέχρι χαμηλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οριακές καταστάσεις για προσηνεμα κινδυνεύουμε να μείνουμε με το ξεροκρυο....η γενική κυκλοφορία πάντως αφήνει ελπίδες τόσο για τους κέντρο βόρειους όσο και για τους προσηνεμους.... μέσα στο Φεβρουάριο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο αρχιδαμο λεω να τον ονομασουμε μπακασετα..εκει στην τραπεζουντα αν στις 200 ωρες ο αυλωνας βγει ιονιο εχουν κλειδωσει🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...